Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Cassie

Przedłużanie włosów

Rekomendowane odpowiedzi

co sądzicie panie o przedłuzanych włosach ;>
jakie są wasze zdania na owy temat ?

(ja narazie sie nie wypowiem :P)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
strata kasy, przynajmniej jak dla mnie.
Mam krótkie, bo takie lubię :D

a jak inni chcą to niech robią.
a mam pytanie do wtajemniczonych...
ile to się trzyma w ogóle?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
re: 3 miechy sie trzyma ;] zazwyczaj

zostawie tu moje zdanie na ten temat i zmykam :P
więc tak. moja kuznka miała. i ładnie wygladało jak zrobila za pierwszym razem, dała kupe kasy... efekt - super, miała z włosów naturalnych ;P mogła kręcić, prostować itp. ogólnie bajka;P
tyle, że po 3 miechach musiała obciąć na rihanne (wiecie chyba o co kaman ;> ) bo miała tak zniszczone swoje włosy ze szok.
nastepnym razem dala mniej kasy chyba 400 zł, i doczepiła jej tak okropnie (też naturalnymi), wygladalo koszmarnie, ze sama je obcieła na drugi dzień (wiem,wiem świr:P)

wiec moim zdaniem
ZA:
profesjonalnie zrobione wyglądają ładnie :)
nie musisz czekać aż urosną Ci Twoje :P
hm... ??

PRZECIW:
efektownie wygladaja tylko jeśli są dobrze zrobione
kosztują dużo, za dużo :P
przedłuzane włosami syntetycznymi nie wygladaja zazwyczaj za ciekawie
włosy się niszczą
pomyśleć, że masz kogoś włosy wpiete w swoje ;o ;D

wiecej przeciw, a no tak wyszło :P a wasze zdanie ;>
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a mi się marzy doczepiany jeden kosmyk, mozna tak?
jak ktoś chce to droga wolna, zdarzają sięgorsze zabiegi kosmetyczne :)

Każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką.

[size=1][b]B. Prus[/b][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szczerze mowiac marza mi sie dluugie, czarne wlosy i zastanawialam sie nad tym troche.. ale po przeczytaniu wypowieidzi [b]Cassie[/b] chybak jednak zmienilam zdanie na ten temat.. szkoda mi kasy i wlosow. Chyba jednak bedzie lepiej, jesli poczekam sobie z rok lub 2, az same urosna. Wtedy bede miala powod do dumy :D

A jak sie w ogole przyczepia takie wlosy? xD

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Sukebe"]a mi się marzy doczepiany jeden kosmyk, mozna tak?[/quote] mozna, mozna ...kolorowe, naruralne kolory różnośći.
3 miechy temu chcialam doczepic sobie niebieski kosmyk ale zagłębiając sie w temat zrezygnowałam ;P i zrobiłam sobie niebieskie pasmo od spodu na moich włosach :P

[size=75][color=#4996BA]** [b]Dodano: 27 Sierpień 08, 10:36[/b] **[/color][/size] [quote="sylwik666"]Szczerze mowiac marza mi sie dluugie, czarne wlosy i zastanawialam sie nad tym troche.. ale po przeczytaniu wypowieidzi [b]Cassie[/b] chybak jednak zmienilam zdanie na ten temat.. szkoda mi kasy i wlosow. Chyba jednak bedzie lepiej, jesli poczekam sobie z rok lub 2, az same urosna. Wtedy bede miala powod do dumy :D

A jak sie w ogole przyczepia takie wlosy? xD[/quote]
nie mialam na celu odstraszac od tego ;P to po prostu moje zdanie na ten temat:P
kiedys tez chcialam przedłuzac:P a z tym zapuszczaniem ... to ja tez zapuszczam :P wiec obie bedziemy miały powód do dumy :P

jak sie przyczepia;> hm.. sposoby są różne.
poczytaj na necie, ale prawie zawsze tam bedzie napisane, że to nie niszczy włosów :D co niekoniecznie jest prawdą ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tak jak powiedziała [b]młoda[/b], strata kasy,czasu itp. ;/
ja jestem za naturalnością jestem przeciwna jak to nazywam "laleczką barbie" ;]

[center][img]http://img191.imageshack.us/img191/1148/cytat.jpg[/img][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Alexak[/b], czy to, że ktoś przedłuża sobie włosy, to znaczy, że jest barbie ? ;/ Nie sądzę. Chyba pomyliłaś pojęcia ;-)

O przedłużaniu włosów, hmm, co ja mogę sądzić :-) Jest mi to obojętne...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja jako facet mam w miare nie najkrotsze :) ale u kobiet mi sie to nie podoba ;) czasami to za bardzo widac jak jest zle dobrane itd a i lepiej jak sa naturalne bo sa ladniejsze

I tak to wszystko kiedy? si? sko?czy..

"Ile jeszcze we mnie wiary,

Ile jeszcze we mnie samym si?,

Na nowe dni, ile szans.

Ile jeszcze we mnie wiary,

Ile jeszcze we mnie samym si?,

By dalej ?y? w taki czas. "

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="dahran"] czasami to za bardzo widac jak jest zle dobrane itd a i lepiej jak sa naturalne bo sa ladniejsze[/quote] no wiec wlasnie.. i tego sie tez boje.. wydam 400zl i okaze sie, ze efekt bedzie gorszy niz poprzedni.. zniszcze nie potrzebnie wloski..
aa dobra, poczekam na swoje.

a widzialam tez w sklepach, ze mozna kupic kosmyki wlosow i samemu doczepic.. to jest taki sam efekt co u fryzjerki?

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
widze, że nawet faceci sie wypowiedzieli :P
[quote="sylwik666"] a widzialam tez w sklepach, ze mozna kupic kosmyki wlosow i samemu doczepic.. to jest taki sam efekt co u fryzjerki?[/quote] jeśli potrafisz sobie założyc a pasemka są dobrej jakośći to ...czemu nie ;> pewnie, że moze wygladać dobrze:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moim zdaniem to nie jest za fajne... Drogo, a efekt nie zawsze idealny. Ogólnie dla mnie to: przeciw. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja jestem przeciwniczka takich hmm... głupot .
nie dość ze się wydaje dużo kasy na takie coś co wcale nie uszczęśliwia a nic .
chyba lepiej czuć ze ma się więcej włosów na głowie .lepiej mieć swoje włosy a nie jakiś tam doczepiane .
ja ma swoje włosy i nie zamierzam doczepiać (czy coś w tym stylu). wole wydać na szampon i odżywkę chodź drogą i tak taniej mnie to wyniesie i będę miała ładne swoje włosy i trwalsze niż tamte ( i tak mi szybko rosną )

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zawsze miałam długie włosy, z wyjątkiem ostatnich czasów więc się nad tym nie zastanawiałam. Kelnerka z TM ma takie doczepiana i efekt jest fatalny, a z tego co słyszałam to wydała prawie cała pensję. Także chyba lepiej poczekać rok, dwa, a może i trzy żeby osiągnąć tą wymarzoną długość.

[i]Wracam cały czas w to samo miejsce.

Już beznadziejnie, już mi się nie chce.

Szukam tego, co zgubiłem wcześniej.

A oczy puste i zbyt ciemne...

Spotykają mnie co dzień,

ludzie, którzy wiedzą, że tak niewiele mam już? sił.[/i]

Boże, pomóż mi...

[*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Efekt utrzymuje się od 3 miesięcy do 6 :)
w zależności od metody i tego jak komuś włoski rosną:)

Na ringach czy tulejkach jest dłużej niż przy łaczeniu końcówka keratynową bo przy tych ostatnim włosy skleja się pistoletem i trzeba usuwac je u fryzierki :) a przy tulejkach bądz ringach można delikatnie poluzowac i podciągnąć do nasady głowki jak podrosną :) metoda tulejkowa bądz ringowa ma jeszcze jeden plus- nie niszczy tak włosków bo nie mają one styczności z wysoką temperaturką. choć nie polecam ją osoba które mają śliską strukture włosa bo się ześlizgują pasemka.

Co do samych włosków po umyciu nie można trzepać ich ręcznikiem jak ja czasami robie ze swoimi :):) albo owijać w ręcznik:)
Czasać je można tylko na słucho :):) i najlepiej nie przeciążać zbyt dużą ilością odżywek :)

występują dwa rodzaje włosków syntetyczne (sztuczne, oraz naturalne (indyjskie, azjatyckie, słowianskie) . wlosy synetyczne nie można prostować ani kręcić ale sa bardziej lekkie od tych naturalnych dlatego przy delikatnych włoskach bardziej zalecane :) aby nie olysieć :) no i są tańsze

Wlosy naturalne są lekkie. Dla tych z prostymi kłakami proponuje azjatyckie bo indyjskie to szit :mrgreen: :mrgreen: a dla tych z falowanymi lekko proponuje słowiańskie :) niestety one są najdroższe bo ich najmniej na rynku :)

Jam macie pytania to możecie pytać :):)

Ja nie miałam nigdy przedłużanych włosów :) swoje mam długie :) raz mialam kilka pasemek jasnych blondasów dowalonych :) bo swoje naturalne mam ciemne to rozjaśniaczem ąż do takiego koloru bym je nie rozjaśniła więc sobie doczepiłam :mrgreen: :mrgreen:

A na przedłużaniu sie znam bo nie jedną głowe w życiu przedłużylam :mrgreen:

AAA i żadne włosy przedłużone nie zastapią swoich naturalnych bo te są najlepsze.
Edytowane przez Gość

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]Efekt utrzymuje się od 3 miesięcy do 6 :)
w zależności od metody i tego jak komuś włoski rosną:) [/quote]
kilka znajomych ma przedłuzane, no ale zeby komus sie 6 miechów trzymało to nie słyszałam :P hehe, 3-4 miechy - owszem. no ale różne przypadki się zdarzają :P

[size=9][color=#4996BA]** [b]Dodano: 27 Sierpień 08, 22:55[/b] **[/color][/size] [quote="alusiek"] A na przedłużaniu sie znam bo nie jedną głowe w życiu przedłużylam :mrgreen:
[/quote]
czyli przedłużasz włosy;> jeśli tak to w domu;> czy pracujesz w jakimś salonie tudzież coś innego ;>

[size=9][color=#4996BA]** [b]Dodano: 27 Sierpień 08, 22:56[/b] **[/color][/size] [quote="alusiek"] AAA i żadne włosy przedłużone nie zastapią swoich naturalnych bo te są najlepsze.[/quote] - oczywiste ;] ;-) :mrgreen:
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jak dla mnie to jestem obojetna niech ktos sobie przedluza ja nie muisze mam takie wloski jakie bym chciala.ale szkoda chyba troche kaski

http://pl.youtube.com/watch?v=Cm9ka6UKbB4

Bog mnie stworzyl,a Diabel wychowal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Cassie"]kilka znajomych ma przedłuzane, no ale zeby komus sie 6 miechów trzymało to nie słyszałam hehe, 3-4 miechy - owszem. no ale różne przypadki się zdarzają [/quote] przedłużałam koleżance włoski to ona nosiła je ponad 5 miesiecy :) tylko tyle że 3 razy jej podciągałam ringi i ewentualnie uzupełniałam te pasemka które odpały (bo takie też sie zdarzają.

To dużo zależy jak ktoś dba t włosy :) jak je słuszy i jak pielegnuje :) no i od naszej własnej struktury włosa :mrgreen:

[quote="Cassie"]czyli przedłużasz włosy;> jeśli tak to w domu;> czy pracujesz w jakimś salonie tudzież coś innego ;>[/quote] ja nie przedłużam dla zarobku, raczej po koleżankach znajomych i ich znajomych jeśli chcą taniej :) bo wtedy koszty drastycznie się zmniejszają tutaj materiał wyjdzie około 150-250 zł (w zależności od długości włosów przedłużanych i gęstości włosków osoby) a w salonie fryzierskim wyniesie ich to około 500-600 zł więc róznica radykanla jest :mrgreen:

Moje włosy sa za gęste do przedłużania gdybym jeszcze dowaliła około 150 pasemek bo tyle mniej wiecej musiała bym dorzucić do takiej grubości włosa to nie spieła bym je w żadną spinke ani gumke.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ogolnie rzecz biorac nie znam sie na tym. widzialam dziewczyne co jej sie zmechacily te wlosy :P nie wygladalo to dobrze. nie wiem sama bo rzadko sie z tym spotykam. sama tez nie stosuje bo nie musze. mam wlosy po sam row marianski :PxD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam krótkie włosy więc nie bardzo miałabym do czego dopiąc.Co nie znaczy ze nie chciałabym.Moja kumpela ma i wygląda rewelacyjnie!Mnie trochę przeraza forsa którą trzeba na to wydac. :-( :-( :-(

Tragedia trwa chwil?, reszta cierpienia to nasze dzie?o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="katasza"]widzialam dziewczyne co jej sie zmechacily te wlosy [/quote]
To zależy od tego jaki włos jej dobrała fryzjerka czy dobrej jakości czy złej
Oraz przede wszystkim jak o te włosy dbają bo większość dziewczyn nie dostaje wskazówek i nie ma pojęcia o tym jak należy je czesać czy suszyć a to jest bardzo ważne dla ich kondycji.

Myślałam sobie żeby dowalić kilka pasemek białych za rok przed ślubem ale nie wiem jak będę wyglądać w takich kontrastach :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hmm kiedys mialam chec przedluzac , ale mysle ze same urosna
chyba wlosy sie od tego niszcza a ja i tak mam juz zjarane prostownica

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moja koleżanka zamówila sobie włoski na clipsie :) bardzo fajne - zakłada sie w ciągu 5 minut przez spineczki i nie widać różnicy (dobrze dobrała kolor) :mrgreen: :mrgreen:

jeden minus tot aki że codziennie trzeba to ściągać przed snem i zakładać rano :mrgreen:

Fajnie wygląda - na allegro kosztują około 150-300 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mam swoje dłuuugie włosy i nie mysle o przedlużaniu.

Fajna sprawa dla ludzi, którzy mają rzadkie włosy. Nie spotkałam osoby, która miała przedłużane włosy .. a może nie zauważyłam.

Sztuk? jest ?y?, a prawdziwym arcydzie?em ?y? i nie zej?? na psy ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zdecydowanie jestem przeciw.
Mam swoje długie włosy i nie potrzebuję ich męczyć przedłużaniem
[ są już zniszczone farbowaniem ]
A po za tym, nie doczepiła bym sobie naturalnych włosów, bo tak dziwnie mieć czyjeś kłaki na sobie ^^
Edytowane przez Gość

[.Czy czujesz jak przez palce ci ucieka czas?

to ?ycie rasta, to jedyna szansa jak? masz

od ciebie to zale?y ile z siebie dasz

i czy, gdy zajdzie s?o?ce, ty zachowasz swoj? twarz

YES RASTA YES!!!.]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi