Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę pisać dużo o sobie ale warto napisać że mam na Imię Eryk, mam XX lat, Interesuje się muzyką klubową i uwielbiam grzebać przy PHP :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Max T.[/b], witam :-) [quote="Max T."]uwielbiam grzebać przy PHP[/quote] o takich ludzi cenie poza tym my sie znamy
zapraszam do innych działów

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"][b]o takich ludzi cenie[/b][/quote] To fajnie że jest jedno takie forum gdzie wiedzą że człowiek który lubi programować w PHP nie odwala małej roboty jak przy html'u ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam :-)
Pisz dużo i zostań z Nami na długo ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pogrzebać przy PHP ?
Ja to uwielbiam ;)

Witam ponownie :)

Scypion Alvaro No.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Max T.[/b], cześć [quote]Poznań[/quote] :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kurdę, zamknęli mi temat powitalny, to se spamnę tutaj. W temacie mego ulubieńca z VellaCafe :] I ładniesie przywitam, bo jak nie to mnie zwyzywa jeszcze, jak to ma w zwyczaju. Dzińdobry :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Psycho Krusher"]W temacie mego ulubieńca z VellaCafe :] I ładniesie przywitam, bo jak nie to mnie zwyzywa jeszcze, jak to ma w zwyczaju. Dzińdobry :] [/quote]
Hehe, też cie lubię mój kumplu ty mój :D

Dziękuję za miłe przywitanie :]
[quote="Milka"]Cytat
Poznań
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: [/quote]
A o co chodzi ? :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Max T."]A o co chodzi ? [/quote]
przyszła mi na myśl pawiem stereotyp ze Poznaniak nalewa cały kubek wody żeby miejsca na cukier nie starczyło :mrgreen:

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Psycho Krusher"]w Poznaniu nie mówi sie "cukier" tylko "pyry" [/quote] ja tam nie wiem
nie znam sie ja w poznaniu jak już jestem to przejazdem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Psycho Krusher"]ale widzę, że musze zacząc stosować bardziej koszarowe poczucie humoru tutaj >_< [/quote] Nie, nie musisz kumpel :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...