Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Kyle to nastoletni chłopak, który budzi się nagi w lesie. Znajdują go policjanci, jednak okazuje się, że nie potrafi mówić. Przygarnia go pani psycholog, która już w pierwszym odcinku odkrywa niezwykłą rzecz - Kyle wykorzystuje znaczny procent swojego mózgu.

Za mną już druga seria, ze zniecierpliwieniem czekam na trzecią (styczeń 2009). Kolejne zagadki, kolejne zadziwiające osiągnięcia Kyle'a.... ^^

Znajdzie się ktoś oglądający ten wspaniały serial? :-D
Edytowane przez Gość

Bo kolory naszej t?czy wybieramy sobie sami (;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="pinezka"]Znajdzie się ktoś oglądający ten wspaniały serial? :-D [/quote] no pewnie ze tak ten serial jest super
niestety nie oglądałem pierwszych odcinków

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aaa znam to! Lecialo to kiedys w TV (w niedziele bodajze), obejrzalam kilka odcinkow i pamietam, ze zaciekawilo mnie to ;p
musze poszukac tego...

[b]pinezka[/b] wiadomo juz cos o nim? skad sie wzial itp.? :D

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tez to ogladałam :D
jak sie udało byc w domu bo niestety lecial o nieodpowiedniej dla mnie porze :P :D
ale serial bardzo fajny i ciekawy ;)

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="sylwik666"]pinezka wiadomo juz cos o nim? skad sie wzial itp.? :D [/quote] Jaaaasne. :D
A co najlepsze, on nie jest SAM.... ^^

W tv oglądałam tylko pierwszy odcinek, przypadkowo. Na resztę nie chciało mi się czekać, więc ściągałam z internetu. Pierwsza seria to tylko 10 odcinków, same zagadki, mało wyjaśnień. W drugiej serii jest jeszcze więcej zagadek, ale wszystkie są stopniowo rozwiązywane. :-)

To jest bez wątpienia najlepszy serial sci-fi jaki kiedykolwiek oglądałam. (-;

Bo kolory naszej t?czy wybieramy sobie sami (;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Widziałam tylko kilka odcinków kiedy puszczali w TV. Teraz przypominam sobie o czym to jest. Całkiem w porządku, ale mamy taki zalew seriali, że ten jak da mnie nie wybił się niczym szczególnym, więc do niego nie powróciłam. Pomysł fajny, sama chciałabym choć przez jeden dzień wykorzystywać swój umysł w taki sposób ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi