Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dahran

to tylko ja zwykły śmiertelnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.
Ochrzcili mnie Damian 19 lat temu powstałem aby sobie żyć na tym "pięknym" świecie.
Wpadłem na to forum przez jedną osóbkę ktora wlasnie sporawdziła mnie na tą "złą drogę" jakim jest pisanie na forum. Zwią ją tutaj [b]Sylwik666[/b]. Interesuje się komputerami bo to dla informatyka przyszłego jest norma, formuła 1 od wielu lat a nie jak większość gdy R.K. wskoczył do F1,muzyka moja pasja narazie uczę się ją tworzyć na gitarze basowej ;) lubie sluchac rocka,metalu,gotyka itp. interesuje sie także kobietami ze względu na moja heteroseksualność ;). Poza tym jestem zwykłym troche zwariowanym człowiekiem który wybrał sie na studia na slask a obecnie zyje w łódzkim :).
Tyle ode mnie na dzień dobry jak chcecie wiedziec wiecej to piszcie .
Pozdrawiam.
I wybaczcie ale nie mam w przyzwyczajeniu pisac pl liter :).

I tak to wszystko kiedy? si? sko?czy..

"Ile jeszcze we mnie wiary,

Ile jeszcze we mnie samym si?,

Na nowe dni, ile szans.

Ile jeszcze we mnie wiary,

By dalej ?y? w taki czas. "

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witam serdecznie [quote="dahran"]ktora wlasnie sporawdziła mnie na tą "złą drogę"[/quote] jaka złą to jest właśnie droga dobra ;-)
Sylwik666 oby tak dajej
a ciebie dahran zapraszam do innych działów

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="dahran"]formuła 1 od wielu lat a nie jak większość gdy R.K. wskoczył do F1[/quote] Lubię takie wypowiedzi, a w necie jest ich baardzo dużo ;-) Każdy się tłumaczy by nie wyjśc na Kubicomana :D
Witaj dahran, Sylwik wspomniała że pasjonujesz się F1 - fajnie ^^ MIłego pisania na foum i nie uciekaj od nas za szybko :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witaj na forum :)

Każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką.

[size=1][b]B. Prus[/b][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuriaki"][quote="dahran"]formuła 1 od wielu lat a nie jak większość gdy R.K. wskoczył do F1[/quote] Lubię takie wypowiedzi, a w necie jest ich baardzo dużo ;-) Każdy się tłumaczy by nie wyjśc na Kubicomana :D
Witaj dahran, Sylwik wspomniała że pasjonujesz się F1 - fajnie ^^ MIłego pisania na foum i nie uciekaj od nas za szybko :P[/quote]
Lubie Kibice bo to pierwszy polak, ale wiesz denerwuja mnie teksty typu o głupi niemcy znowu ustawili taktyke tylko pod heidfelda itp ze wsio przez nich a ze i on nie jest robotem i popelnia bledy to tez i w tym roku pokazal ;]. ale to nie ten temat wiec smiecic nie bede :)

I tak to wszystko kiedy? si? sko?czy..

"Ile jeszcze we mnie wiary,

Na nowe dni, ile szans.

Ile jeszcze we mnie wiary,

By dalej ?y? w taki czas. "

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]dahran[/b], Witam cię

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...