Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kuriaki

Teleturnieje, Quizy itd

Rekomendowane odpowiedzi

[center][img]http://bi.gazeta.pl/im/8/4889/z4889218M.jpg[/img] [/center]
[center][img]http://www.entertainment.pl/_files/multimedia/konf-Z.Chajzer/zygch1.jpg[/img] [/center]
Prawie na każdym kanale nadawane są teleturnieje, w których wybrańcy walczą o duże sumy pieniędzy lub nagrody rzeczowe. Oprócz szczęścia w pokonywaniu kolejnych etapów wymagana jest duża wiedza z przeróżnych kategorii.
[center] [img]http://www.dziennik.pl/files/archive/00045/D_urbanski_45774e.jpg[/img] [/center]
Czy lubicie oglądać teleturnieje, jeśli tak to jakie? Jak często udaje się Wam dobrze odpowiedzieć na pytania/ szczęśliwie wybrać odpowiednie walizki itd...? Czy uważacie, że mielibyście szanse na wygraną w razie ewentualnego występu?
[center] [img]http://www.iswinoujscie.pl/im/artykuly/4486_05042008.jpg[/img] [/center]
[center][size=9]Nie łam się - przełam się ;-)[/size][/center]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Najlepszy program - milionerzy :D Za to w "1 z 10" trzeba mieć trochę wiedzy :P Lubię też familiadę ;-)

Czy często odpowiadam dobrze? Myślę, że jest nie najgorzej :-) Może kiedyś się skuszę spróbować :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jedyny sensowny to "1 z 10". Lubię to oglądać, sprawdzić swoją wiedzę. "Koło fortuny" też nie jest złe :). Nienawidzę za to "Familiady", to program dla kretynów. Czym oni się tam wykazują? Stereotypowym myśleniem? Bo na pewno nie inteligencją.

[b]Zga? moje oczy: ja Ci? widzie? mog?,

uszy zatrza?nij: ja Ciebie us?ysz? -

i ja do Ciebie bez n?g znajd? drog?

i bez ust krzyk m?j cisn? w Twoj? cisz?.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kidd"]Nienawidzę za to "Familiady", to program dla kretynów.[/quote] A czy każdy program musi zawierać w sobie wiedzę? Familiada to program, który można oglądać w niedzielę przy obiedzie, relaksując się przy tym i zgadując razem z uczestnikami hasła ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fajnym teleturniejem jest "Jaka to melodia?" - fajnie się sprawdza pamiec piosenek, poznaje się te starsze :-)

Był jeden teleturniej, gdzie tzreba było miec zajebistą wiedzę i był pod tym katem pzrerazający - "Wielka gra". Ci ludzie zasłużyli na miliony, a tu milion teoretycznie można dostać za pytanie: "Kto odpadł jako drugi w trzeciej edycji Baru?". To ejst trochę żenujące.

Kiedyś lubiłam strasznie oglądać "Miliard w rozumie", bo były tam fajne konkurencje - tzreba było odgadnąć, co jest na obrazku, pytania też były - trudne bardzo :-)

Teraz żadnego nie oglądam. A nie, pzrepraszam - czasem "Milionerów", bo tyż ma fajną formułę :-)
No i "Końca nie widać" :-D

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ej własnie, czemu nie ma '1 z 10'? czasem z tatusiem to oglądałam wieczorami :P
Lubie tez Milionerów.. Choć zbyt często nie oglądam telewizji, więc nie jestem za bardzo obyta. [quote="Catwoman"]Kiedyś lubiłam strasznie oglądać "Miliard w rozumie"[/quote] A ja za łebka panicznie się bałam tego momentu, gdy w czołówce jakiemuś typowi wysypywały się z głowy monety. łoo. Chowałam się za fotel wtedy :P

[color=#359E99][b][i]"Tak trudno jest zasypiać, budzić się,

gdy imie Twoje echem odbija się od ścian."[/i]
[/b]
[/color]

[url=http://www.lastfm.pl/user/svenya/?chartstyle=void][img]http://imagegen.last.fm/void/recenttracks/svenya.gif[/img][/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuriaki"]Czy lubicie oglądać teleturnieje[/quote] [size=10][color=#ADFF2F][b]Tak, lubię czasami obejrzeć sobie jakiś teleturniej.
Fajna forma rozrywki od czasu do czasu.[/b]
[/color]
[/size]

[quote="kuriaki"]jeśli tak to jakie?[/quote] [size=10][color=#ADFF2F][b]Jeżeli już, to oglądam głównie ''Familiadę'' [TVN] lub ''Jaka to melodia?'' [TVP1][/b][/color][/size]
[quote="kuriaki"]Jak często udaje się Wam dobrze odpowiedzieć na pytania[/quote] [size=10][color=#ADFF2F][b]Jeśli miałbym przedstawić wynik w procentach, to myślę, że tak z 55-65% odpowiedzi trafnych byłoby.[/b][/color][/size]
[quote="kuriaki"]Czy uważacie, że mielibyście szanse na wygraną w razie ewentualnego występu?[/quote] [size=10][color=#ADFF2F][b]Hymm, nie zastanawiałem się nad tym, ale myślę, że w ''Jaka to melodia?'' te szanse byłyby raczej znikome, ale w ''Familiadzie'', to zdaje mi się, że dałbym radę.[/b][/color][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubie ogladac teleturnieje, ale przyzynam ze rzadko to robie. Nie ma teraz takich jak dawniej.. Kiedys pamietam ogladalo sie z rodzinka (znany zapewni wszystkim) teleturniej "Idz na calosc" Prowadzacym byl oczywiscie Zygmunt Chajzer, ktory rozdawal Zonki hah! :D Pozniej byly juz "Milionerzy", "Awantura o kase" i reszta.. Pamietam tez, ze leciala kiedys na Polsacie "Rosyjska Ruletka" Bardzo lubilam to ogladac.. szczegolnie jak zostala pociagnieta dzwignia i osoba spadala pod ziemie. Przyzywalam wtedy przegrana razem z uczestnikami :D
"Familiada", "Jaka to melodia" lub "Jak to lecialo" ogladam dosc sporadycznie.
Najbardziej jednak nie lubie "1 z 10", (szczegolnie ten gong dziala mi na nerwy brrr)
Edytowane przez Gość

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czasami lubie obejrzec sobie jakis teleturniej ;-) Zazwyczaj sa to :Milionerzy,Jaka to melodia, Dzieciaki góra,Kolo fortuny czasmi :lol: A czy odpowiedzi sa dobre....niekiedy tak,niekiedy nie :-D zalezy tez z jakiej dziedziny jest pytanie :-P A czy wystartowalabym??? Chyba nie... na razie nie mam az takich zapedow :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W zasadzie rzadko oglądam TV, a teleturnieje to już w ogóle, choć kiedyś torchę się tego oglądało ( rosyjska ruletka, jeden z dziesięciu, gra w ciemno).
Teraz czasem obejrzę Jaka to melodia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Od zawsze i na zawsze podobał mi się i będzie podobał 1 z 10 :D !
Można przynajmniej się czegoś ciekawego dowiedzieć .

[b].: Nie ważne co robisz . Ważne jak to robisz :.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 z 10 i Jaka to Melodia, to teleturnieje, w których na prawdę trzeba mieć wiedzę. A nie, że koperty, ta a może tamta, za tą dam Tobie te dwie. Albo, że są jakieś koła ratunkowe, odpowiedzi A B C D... To jest żałosne.
Ale większość teleturniej, które lecą w Polsce, są na zagranicznych licencjach, oprócz Wielkiej Gry, którą w Polsce wymyślili.

[center][img]http://i.imgur.com/GzRoH.gif[/img][/center]

[color=#FF0000][size=6]Amor Patriae Nostra Lex.[/size][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz w zasadzie nie oglądam żadnych, kiedyś oglądałam różne, ale raczej nieregularnie i bym powiedziała - przypadkowo.
Co lubiłam? Jeden z 10, milionerów, rosyjską ruletkę (nie wiem jaki miał tytuł.). W dzieciństwie też wiele innych np. koło fortuny itp. Najbardziej podziwiałam jednak uczestników Wielkiej Gry,wydawało mi się, że mają niesamowitą wiedzę...Chętnie oglądałam też teleturnieje muzyczne typu jaka to melodia czy Jak to leciało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi