Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Patrycja

Ulubiona gra i GTA:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich macie jakieś swoje ulubione gry w które moglibyście grac cały dzień??i co sadzicie o grze Grand Theft Auto (GTA) niezależnie która część ,fajna gierka myślę ze przeznaczona dla chłopaków nawet ze jestem dziewczyna lubię sobie samochodem pojeżdzić :-D Dobre są też gry zręcznościowe Czekam na wasze wypowiedzi:)

[url=http://pokazto.com/?img=gta-rumble-12.jpg][img]http://pokazto.com/img_small/gta-rumble-12.jpg[/img][/url] [url=http://pokazto.com/?img=9f09c2a62ee650531e359cf41dcb14.jpg][img]http://pokazto.com/img_small/9f09c2a62ee650531e359cf41dcb14.jpg[/img][/url]
Edytowane przez Gość

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W kazda czesc GTA gralem fajna gierka naprawde teraz katuje od poczatku gre "MAFIA" :)

Ulubiona gra?SILENT HILL (ogolnie wszystkie czesci tej gry)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a ma ktoś może 2

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 12 Sierpień 07, 18:10[/i] ][/size]
pyknoł bym sobie w starsza wersje

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="binoleq"]W kazda czesc GTA gralem fajna gierka naprawde teraz katuje od poczatku[/quote] oh ta twoja mafia ale rzadko co w nią grasz ,lepsza jest od GTA??

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 12 Sierpień 07, 18:12[/i] ][/size] [quote="MagicalFire"]a ma ktoś może 2

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 12 Sierpień 07, 18:10[/i] ][/size]
pyknoł bym sobie w starsza wersje[/quote]
a wszystko jest do zalatwienia mialabym do pogrania www.cda.pl wchodzisz w stare gry tam powinnienes znales GTa2 do sciagniecia

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Patrycja"]lepsza jest od GTA?? [/quote] podobna hehe bardziej realistyczna to napewno i ckeawsza takie moje zdanie[quote="MagicalFire"]a ma ktoś może 2 [/quote] ja mam wszystko :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="binoleq"][quote="Patrycja"]lepsza jest od GTA?? [/quote] podobna hehe bardziej realistyczna to napewno i ckeawsza takie moje zdanie[quote="MagicalFire"]a ma ktoś może 2 [/quote] ja mam wszystko :evil:[/quote]jasne ty :lol: hahahahaha

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="binoleq"]ja mam wszystko :evil: [/quote] bym był ci bardzo wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
heh, teraz to praktycznie nie gram wcale ale kiedys hehe, bylo tego duzo

a w GTA sie bardzo wciagnalem, GTA3, rewelacja, Vice City przeszedlem cale, w San Andreas gralem juz mniej ale tez mi sie bardzo podobalo.

A co do ulubionych, heh, kiedys gralem godzinami w Diablo 2, potem wyszedl dodatek Lord of Destruction i znowu gralem godzinami :)
[quote="binoleq"]teraz katuje od poczatku gre "MAFIA"[/quote] Mafia tez wymiata, gralem juz dawno ale pamietam ze samochody sie na poczatku strasznie slimacza i policja gania za przekroczenie predkosci :)
ale ogolnie gierka bardzo fajna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]bym był ci bardzo wdzięczny[/quote] [url=http://images.nana.co.il/SiteFiles/software/games/GTA2INSTALLER.ZIP]GTA II[/url] zobacz czy da sie sciagnac :) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="binoleq"]zobacz czy da sie sciagnac :)[/quote] no idzie :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="binoleq"][quote="MagicalFire"]bym był ci bardzo wdzięczny[/quote] [url=http://images.nana.co.il/SiteFiles/software/games/GTA2INSTALLER.ZIP]GTA II[/url] zobacz czy da sie sciagnac :)[/quote]da sie wlasnie to robie:)

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
heh GTA 2 to jedna z dwóch gier w którą mógłbym grać cały dzień... Szczególnie upodobałem sobie w niej 2 miasto i czołg... :-D A jeśli chodzi o drugą gre to są nią Wormsy 2. Żadnej innej gry nie chcę widzieć narazie na oczy... ;-)

[b]Magicalfire[/b] jeśli masz Winde XP to byc może będziesz potrzebował patcha do tego GTA... Jak chcesz mogę ci go podrzucić...
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Rabee"]heh GTA 2 to jedna z dwóch gier w którą mógłbym grać cały dzień... Szczególnie upodobałem sobie w niej 2 miasto i czołg... :-D A jeśli chodzi o drugą gre to są nią Wormsy 2. Żadnej innej gry nie chcę widzieć narazie na oczy... ;-)[/quote]fajna gra nieumiem w nia zabardzo grac a tak to jak ktos gra to mi sie podoba bardzo

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Patrycja"]macie jakieś swoje ulubione gry w które moglibyście grac cały dzień??i[/quote]no to jak juz wspominalam w innym temacie dotyczacym tez GTA ze uwielbiam w to grac. chociaz ta moja gra nie ma sensu poniewaz ciagle uzywam kodow.
lubie tez godzinami przesiadywac i grac w gry strategiczne takie jak herosi czy kozacy...
czesto tez gram w simsy te najnowsze wersje. wiem wiem wstyd ale mnie to wciaga. chociaz moja gra konczy sie praktycznie na budowie 10 domku i urzadzaniu go

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Patrycja"]Witam wszystkich macie jakieś swoje ulubione gry w które moglibyście grac cały dzień??i co sadzicie o grze Grand Theft Auto (GTA) niezależnie która część ,fajna gierka myślę ze przeznaczona dla chłopaków nawet ze jestem dziewczyna lubię sobie samochodem pojeżdzić :-D Dobre są też gry zręcznościowe Czekam na wasze wypowiedzi:) [/quote]
GTA, grałem chyba we wszystkie wersje... łacznie z GTA LONDON na PS1
[quote="binoleq"]teraz katuje od poczatku gre "MAFIA" :) [/quote]
MAFIA to gra którą bardzo przeżywałem... realistyka, postacie, fabuła gry... przechodziłem MAFIE kiedyś... filmiki, między misjami, same misje... piękna a nawet przepiękna gra! ale kiedy to było...
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
[quote]MAFIA to gra którą bardzo przeżywałem... realistyka, postacie, fabuła gry... przechodziłem MAFIE kiedyś... filmiki, między misjami, same misje... piękna a nawet przepiękna gra! ale kiedy to było...[/quote] heh ja tą grę gdzieś mam... bo kiedyś miałem za słabego kompa i mi wogóle nie chciała wejść a teraz po wymianie płyty też nie moge w nic ciekawego pograć... a skoro mówisz że gra jest piękna to miałbym coś pomyśleć nad wymaną sprzętu... zachęciłeś mnie i sie teraz wkurzam i myśle co by tu wykombinować...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GTA London bylo tez na PC

Lubie GTA ale San Adreas bylo troche odsmazone, niby nowe a jednak nie to co np Vice City....
ulubiona gra? chyba zaleznie od nastroju... jedna z niewielu ktore katowalem dniami i nocami byl NFS Underground 1 :)
Byl tez Fallout Tactics( przeszedlem to chyba ze trzy razy), i PainKiller (polska giera miodzio).
aa no i dodam jeszcze Pizze Syndicate.. nie grac na pusty zoladek :-)

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
A no i jeszcze zapomniałem o grze Max Payne zarówno 1 jak i 2 części... gdy to dorwałem to grałem tak długo aż nie przeszedłem, a zrobiłem to tylko po razie na każdą część, bo za drugim razem było to już nudne i dlatego traktuje za ulubione gry tak jak już mówiłem GTA 2 i Worms 2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Rabee"]heh ja tą grę gdzieś mam... bo kiedyś miałem za słabego kompa i mi wogóle nie chciała wejść a teraz po wymianie płyty też nie moge w nic ciekawego pograć... a skoro mówisz że gra jest piękna to miałbym coś pomyśleć nad wymaną sprzętu... zachęciłeś mnie i sie teraz wkurzam i myśle co by tu wykombinować...[/quote] zależy jakie masz podejście do gier, może Ci się spodoba a może nie... w sumie początkowo wydawała mi się kiepska, ale jak się wczułem tak po nocach mi się śniła... :) super gra, miała w sobie to coś... w sumie kiedyś grałem w dużo gierek, ale mało która gra była naprawdę dobrą grą... Dla mnie dobra gra to gra w której trzeba pomyśleć, wczuć się w nią tak, że nie widzisz nic oprócz gry, virtualny świat a odchodząć od komputera myślisz o niej, co i jak dalej... Teraz nie przepadam za grami, GTA jak GTA, każdy zna i praktycznie każdy w jakąś część grał, fajna, ale to jest nudna gra... albo powiem tak - gra w którą grasz byle żeby pograć... Max Payne I też grałem i też się z nią związałem... Clive Bakers (horror) super gra, mało znana, też ciekawa, u kumpla graliśmy w nią. Resident Evil I, II i III super, w tej grze trzeba było się namyśleć i to dużo... Samochodówki? raczej żeby sobie pojeździć i zabić czas - Need For Speed (jedynie Porshe) ta gra była ciekawa, długa i rozbudowana, reszta to porażka... Gran Turismo II, super, długa, duża, wręcz ogromna gra... samochodówka jakich mało, samochodówka o której też się myślało po nocach, jak tu załatwić lepszy samochód, części łącznie z małymi duperelami, jakie trasy, miasta, gra nie do opisania, wyścigi na 500 - 600 okrążeń, jednemu wyścigowi trzeba było poświęcić pół nocy, dosłownie przez 5 - 6 godzin się jechało aby dojechać. Nocki zarwane były przez tą gre :) też u kumpla w graliśmy na dwa pady a w dzień odsypialiśmy... miesiące trzeba było poświęcić na nią... graficznie kiepska ale to staroć i na dodatek na PS1. SimCity 4 też była ciekawą grą pod każdym wględem. Zabawa w burmistrza... oj ile to trzeba było nerwów zeby zadbać o całe miasto, nie tracąc kasy. Czynsze, podatki, woda, prąd, ulice, domki chaupki, blokowiska heh :) Z reszta moge pisać i opisywać gry długo... jedni lubią to a inni to... osobiście wolę, tzn wolałem bo już nie gram, wyrosłem z tego gry, w które trzeba wejść całym sobą, żyć tą grą... Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aktualnie to na co dzień gram w San Andreas z kumplami przez internet, przez neta wyjebiaszczo sie gra. Niekiedy też zagram se w GTAIII. Mam jeszcze gta1 i 2. 8-)

"?miejecie si? ze mnie bo jestem inny, a ja ?mieje si? z was, bo wszyscy jeste?cie tacy sami" - Jonathan Davis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Amanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda Peet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeżeli chodzi o grę GTA to lubię w to czasami pograć... ale nie kojarzy mi już się GTA z nazwą Grand Theft Auto tak jak kiedyś :-) ...
Zaś do gry w jaką mógłbym grać 24h to jest gra www.ogame.pl ( ja w to gram 24h ! )

A co do mafii to wole sobie zagrać w Ojca chrzestnego :-P

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="hard_lady88"]ewentualnie Cs :][/quote] kiedy zagramy razem?

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No niestety ja grac nie moge na moim kompie;)nie mam takiej opcji jak gry:)ale mysle ze fajna gierka zapewne;)

Izoldzia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi