Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MagicalFire

dlaczego one chcą tego co my ??

Rekomendowane odpowiedzi

witam dzisiaj oglądając reklamę nowego operatora komórkowego
[youtube]http://www.youtube.com/v/Q2LBaJB5RT4&hl=pl&fs=1[/youtube]
tak sie zacząłem zastanawiać czemu kobiety chcą tego co my ??
Edytowane przez Gość

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bo jestesmy tak samo dobre jak wy :P <wychodzi ze mnie feministka ;)>

http://pl.youtube.com/watch?v=Cm9ka6UKbB4

Bog mnie stworzyl,a Diabel wychowal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak to? Przecież to są durnoty. Żadna normalna kobieta nie chce tego, co mężczyzna, tylko to, co przeznaczone dla niej :). Feminizm to totalna głupota.

[b]Zga? moje oczy: ja Ci? widzie? mog?,

uszy zatrza?nij: ja Ciebie us?ysz? -

i ja do Ciebie bez n?g znajd? drog?

i bez ust krzyk m?j cisn? w Twoj? cisz?.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kidd"]Jak to? Przecież to są durnoty. Żadna normalna kobieta nie chce tego, co mężczyzna, tylko to, co przeznaczone dla niej :) . Feminizm to totalna głupota. [/quote] nie trzeba być feministką, żeby lubić męskie zabawy. wszystko jest kwestią upodobań, uwierz, że nie każda kobieta kocha zabawę w kurę domową, a jako dziewczynka wielbiła róż, lalki barbie i zabawę w dom.

taki się przyjął stereotyp - twardego faceta i kruchej delikatnej kobiety. tyle, że nie każdy facet jest/chce być twardy i nie każda kobieta chce być postrzegana za kruchą jak porcelana istotkę.

widzę to choćby po swoim przykładzie, chociaż i tak więcej we moim zachowaniu kobiety niż mężczyzny. od dziecka lubiłam się bawić z chłopakami - zostało mi to do dziś - mam więcej koleżanek niż kolegów, ale bardziej sobie cenię spędzanie wolnego czasu w gronie z przewagą płci przeciwnej. od dziecka też uwielbiałam zabawy np w policjantów i złodziei, ganianie z pistoletami, samochodziki, łażenie po drzewach etc.

oczywiście, że bardziej interesują mnie zawody bardziej kobiece, nie chciałabym iść na mechanika samochodowego :mrgreen: czy na wojskową - choć swego czasu ostro mnie do tego namawiał kolega z SG, a wcześniej rozmyślałam nad wstąpieniem do policji.
ale tak samo nie chciałabym być fryzjerką czy kosmetyczką [choć moja znajoma kosmetyczka np w ogóle się nie maluje - 100% naturalna dziewczyna].

zresztą nawet raz mi Mama powiedziała, że czasem zachowuję się jak facet - wojskowy krok, gestykulacja, czasem ubiór [choć tu już przesadziła [; ]. mimo to czuję się bardziej dziewczynką niż chłopcem [; i w żadnym wypadku nie feministką.

[size=75][color=#4996BA]** [b]Dodano: 16 Sierpień 08, 18:13[/b] **[/color][/size]
MF, a Ty wstydu oszczędź. "dlaczego" pisze się razem.

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]matra[/b], a jak się ubierasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]MagicalFire[/b], w Twoją stronę akurat uwagę skieruję, bo jesteś modem, więc powinieneś choć Ty przykładać się do poprawności językowej na forum, a temat i tak edytowałam.

[b]kidd[/b], różnie, byleby wygodnie. zazwyczaj jest to styl sportowy, tudzież sportowa elegancja i bardziej na kobieco, ale mój obcas to mac 2cm [jedne mam na 8, ale nie chodzę [; ]. teraz np mam na sobie szerokie [ale nie męskie] spodnie - coś sportowego, bluzkę bez pleców - coś kobiecego i bluzę (-%
tyle jak chodzi o mnie.

aha i uwielbiam quady - nie wyjdę za żadnego dopóki mi quada nie sprawi :mrgreen:
no i tu też kwestia gustu - niektórzy lubią kobiety takie, inni takie. kwestia dopasowania się - nie chcesz lalki, nie bierz jej i odwrotnie.

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mnie nie rajcują kobiety które są filigranowymi kobietkami nadającymi się tylko do zmywania garów czy gotowania... Sorry o czym miał bym z nią rozmawiać? Fakt że jest to też kwestia wychowania i środowiska w jakim się obracamy ale jeżeli popatrzeć na to od strony zrozumienia, kompromisu i rozwiązywania problemów to wolę kobietę której będę mógł powiedzieć o wszystkim i ona to zrozumie a nie będzie się tym czasie zastanawiała nad tym jakie tipsy sobie zrobić... -.- Z Martą mogę porozmawiać o samochodach czy o swoich militarnych planach i wiem że rozumie co do niej mówię przez co buduje się więź i zrozumienie tak potrzebne do wspólnego funkcjonowania jako podstawowa komórka społeczna i przede wszystkim do osiągania porozumienia i wspólnego planowania.
[quote="matra"]czy na wojskową - choć swego czasu ostro mnie do tego namawiał kolega z SG, a wcześniej rozmyślałam nad wstąpieniem do policji. [/quote] i to jeszcze nie koniec Słońce... ]:-> będę woził Cię na quadzie podczas służby :P :D

Można być kobietą również w męskim świecie! Jeżeli jakaś nie potrafi to znaczy że nie potrafi się odnaleźć w rzeczywistości i lepiej niech sobie zostanie tą służącą bo na nic więcej widać jej nie stać, no chyba że jej to odpowiada.. To już nie wiem co jest gorsze z dwojga złego...

Ważne jest również aby nie przesadzić i nie stać się czymś w rodzaju babo-chłopa - to już przegięcie i brak własnej tożsamości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Zielony34"]ale jeżeli popatrzeć na to od strony zrozumienia, kompromisu i rozwiązywania problemów to wolę kobietę której będę mógł powiedzieć o wszystkim i ona to zrozumie a nie będzie się tym czasie zastanawiała nad tym jakie tipsy sobie zrobić...[/quote] Uogólniasz. To, że dziewczyna ubiera się typowo kobieco, poświęca dużo uwagi swojemu wyglądowi (choćby wspomniane przez Ciebie tipsy, które chyba bierzesz za objaw tzw. przerostu formy nad treścią w kobiecie) nie znaczy, że nie ma również ciekawych zainteresowań, nie jest inteligentna itp. Nie można myśleć stereotypowo i oceniać po pozorach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kidd"]Uogólniasz[/quote] [quote="kidd"]Nie można myśleć stereotypowo i oceniać po pozorach.[/quote] Nic z tych rzeczy! Mówię to w przenośni troszeczkę może ironizując. Za krótko jesteś i nie znasz mojego stylu pisania więc wybaczam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mnie jak ktoś zobaczy poraz pierwszy to zazwyczaj traktuje mnie jak "szaloną 16stke z minimalnym iq potrzebnym aby egzystować" której najważniejsze są paznokcie włosy i ciuszki :mrgreen: :mrgreen:
to jest pierwsze wrażenie :mrgreen: <tzn tak mi mówią>
Bo potem dowiadują się że nie mam 16ście lat :lol:

Co do meżczyzn i kobiet:)
Są zachowania zawody typowo kobiece jak i typowo męskie i nic w tym nie zmienimy niestety- wiadomo wyjątki się zdarzają np. ta ciota facet co pracuje w mojej miejskiej biblotece :P

Wydaje mi się że podkreślanie swojej kobiecości w sposób umiarkowany (bo nic co skrajne jak mówił Arystoteles nie jest dobre ) to tylko jej atut :)
Dlaczego mężczyzni kochają kobiety;)? bo są inne od nich <świnka> jasne nie :P

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja nie chcę być jak faceci. ten zarost fuu :-P

[quote="matra"]nie chciałabym iść na mechanika samochodowego :mrgreen: czy na wojskową[/quote] :hyhy: a ja o tym myślę dość poważnie, i nie uważam, aby to oznaczało, że chcę tego co faceci. Chcę po prostu robić to co mnie interesuje, ciekawi. Chcę się spełnić w pracy, w życiu.

Mój drogi Maćku (:
Każda kobieta powinna dbać o siebie.
Nie jestem zwolenniczką bycia lalą, ale raz na czas wskoczę w te szpilki, które tak genialnie podkreślą moje zgrabne nogi [<popada w samozachwyt> odkryłam to dość nie dawano]..
spódniczek nie lubię, ale jednak też czasem zrobię wyjątek.

Podobnie jak Marta od maluszka z chłopakami po drzewach, na rowerach, wracałam cała brudna, obdarta... ehh. to były czasy (:

I wcale nie chcę tego co Wy. Uważam, że się różnię od Was... i to bardzo...
zresztą mam robić z siebie faceta? a gdzie ta kobieta klasa, wdzięk, gracja? (:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]Nie jestem zwolenniczką bycia lalą, ale raz na czas wskoczę w te szpilki, które tak genialnie podkreślą moje zgrabne nogi[/quote] [quote="młoda"]I wcale nie chcę tego co Wy. Uważam, że się różnię od Was... i to bardzo...
zresztą mam robić z siebie faceta? a gdzie ta kobieta klasa, wdzięk, gracja? (:[/quote]
i tak ma być. Kobieta musi być kobietą a jak jeszcze da się z nią o wszystkim porozmawiać... Spełnienie marzeń po prostu. Oby więcej takich jak Wy, kobiecy świat potrzebuje godnych naśladowania przykładów których tak NAM dzisiaj brakuje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pomimo ze lubioe kobiecosc dbam o siebie zawsze staram sie ladnie i kobieco wygldac duzo myslalam o tym aby isc do wojska zawodowego czasem przeszedl mi mechanik przez mysl i rozne inne zawody.jak facet moze robic za styliste czy kosmetyczke to czemu kobieta nie moze byc wojskowa??a czy my taka slaba plec??czy ktorys probowal wypchnac z siebie pilke do nogi ;) nie bez powodu to kobiety rodza :P mnie sie podoba wizerunek kobiety z wierzchu delikatnej pelnej kobiecosci a w srodku twardej silnej dazocej do tego czego sie i umiejacej doprowadzic do tego co chce.

http://pl.youtube.com/watch?v=Cm9ka6UKbB4

Bog mnie stworzyl,a Diabel wychowal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]tak sie zacząłem zastanawiać czemu kobiety chcą tego co my[/quote] Z tego samego powodu, z którego faceci zaczęli bawić się smarowidłami, gotowaniem czy szydełkowaniem. Dla spróby, ot co :-)

Co do operatora: jetsem kobietą i wcale go nie chcę :-)

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jak dla mnie głupie pytanie :P
dlaczego?? bo tez mamy potrzeby :P i wcale nie czujemy się od was gorszę :P więc dlaczego nie mogłybyśmy mieć to co wy a nawet więcej?? :P:P

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
robilam różne rzeczy w życiu i te ktore sa typowo kobiece i te , ktore wykonuja najczesciej mężczyzni :-)
zazwyczaj poprostu robie to co musze lub to co lubie,ale lubie tez byc traktowana jak kobieta ,otwieranie drzwi , podpalanie papierosa przez faceta i inne tego typu duperele.
lubie tez wygladac jak kobieta ,kupic jakies ciuszki itd...
nie lubie np. ostrzenia noży , a czesto robie to osobiscie jak tez nie lubie prasowania , ktore tez wykonuje jak musze :mrgreen:
jak juz ktos wyzej napisal , kobiety nie chca robic tego co faceci , ale chca robic to co lubia i to co je interesuje (tak jak kazdy).

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Reklama sama w sobie nieco seksistowska. Ale w pewnym sensie zabawna ;]

Do tematu. Jako dziecko głosiłam, jakobym urodziła się dziewczynką przez przypadek, bo miałam być chłopcem. Wolałam szlajać sie z kuzynami, łazić po drzewach, nawet bić :hyhy: niż malować paznokcie bezbarwnym lakierem albo ubierać lalki. Do dzisiaj jakoś lepiej dogaduje mi się z facetami. Do niedawna łaziłam niemal wyłącznie w spodniach. Ale czuję się kobietą, lubię o siebie zadbać (nie, nie mam tu na myśli makijażu), a od paru miesięcy stałam się zdecydowaną zwolenniczką wszelakiego rodzaju spódnic.

Uważam, że ścisły podział na role kobiece i męskie jest obecnie nie tylko raczej zbędny, ale i tak naprawdę niemożliwy do wyznaczenia. I dla dowcipnisiów, którzy napiszą "to idź na budowie robić" od razu wspomnę - na budowie też robiłam ;P ważne jest, by czuć się dobrze w swojej skórze i robić to, co się lubi. Ot, wszystko ;]

[color=#9400D3][b]Dum spiro, spero[/b][/color]

[color=#E0004B][b][size=1]"Boże, którego nie ma,

nie daj, żebym zrobiła krzywdę

człowiekowi.

Niech mi wpierw odpadnie ręka,

niech mnie spali

piorun."[/size]

[/b]
[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]tak sie zacząłem zastanawiać czemu kobiety chcą tego co my ??[/quote] To znaczy czego? Czy jest coś czego chcą wszyscy faceci?
Faceci chcą kobiet, to znaczy większość, bo przecież są geje, ale większość kobiet nie pożąda innych kobiety.

Samochody? Ja jestem facetem, a samochody w ogóle mnie nie ruszają. Piłka nożna? Od jakiegoś czasu potwornie mnie nudzi? Filmy akcji? To jeszcze nudniejsze niż oglądanie piłki nożnej. Mobilking? No bez żartów proszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tego co wy ,, wy sobie zrobiliscie taki poglad ze facet moze tylko uprawiac boks , byc mechanikiem ,
rozne sa upodobania . ze kobieta walczy na ringu to znaczy ze jest gorsza od faceta ? zalosne
tak samo wasze meskie myslenie ze kobieta ma dom utrzymywac , sprzatac po was jak po malych dzieciach
kobieta to nie kura domowa i nie bedzie na wasze zadania bo wy '' chcecie ''

wiekszosc facetow wlasnie to dziwi '' kobieta i uprawia boks , klnie ? '' - kobiecie nie wypada co ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W wielu dziedzinach, które były niby dziedzinami tylko dla mężczyzn udowodniłyśmy, że też potrafimy,a nawet jesteśmy lepsze od facetów. Kiedyś w moim zawodzie też pracowali tylko mężczyźni ,ale to się zmieniło. To też działa w drugą stronę. Zawody które wykonywały kobiety, są teraz wykonywane przez mężczyzn. Wiec nie tylko my chcemy tego co wy, ale wy również chcecie robić to co my. :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi