Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
fortuna

Nie wierz nigdy kobiecie

Rekomendowane odpowiedzi

Kobieta podstępna, wyrafinowana, zła i zmienna . Kobieta potrafi sprawić że facet pójdzie na dno. Kobieta udająca kotkę, aby zmienić się wkrótce w drapieżna tygrysicę i wyssać z Ciebie wszelkie pieniądze, akcje :mrgreen: Kobieta, twór szatana. Kobieta- skusiła jednym jabłkiem :mrgreen: Kobieta która powstała z żebra Adama .

Budka Suflera śpiewa aby nie wierzyć nigdy kobiecie, że przepadłeś z kretesem, że popełnisz okrutny błąd. Czy faktycznie tak jest, że już po tobie? :mrgreen:

Czy my jesteśmy aż tak złe?
Co myślicie o kobietach?
Kobiety czy my jesteśmy takie złe?

A to dowód jak o nas śpiewają faceci. Chyba aż tak się nas bardzo boją że dopingują się piosenką. Co prawda stara, ale jednak :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=taIkhAqxo7g
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja wierzę. No bo jaki mam niby wybór? Kocham, nie umiem żyć bez niej, no to się jej powierzam, niech tam sobie ze mną robi, co zechce. Kwestia jej sumienia, nie potrafiłbym jej zostawić. Niezbyt dumnie to brzmi, ale w sumie dobrze mi ze świadomością, że chociaż umiem się do tego przyznać :). Zresztą, wiem doskonale, że ona kocha mnie równie mocno ;).

[b]Zga? moje oczy: ja Ci? widzie? mog?,

uszy zatrza?nij: ja Ciebie us?ysz? -

i ja do Ciebie bez n?g znajd? drog?

i bez ust krzyk m?j cisn? w Twoj? cisz?.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kobietom sie nie ufa kobiety jak koty robia to co dla nich najlepsze.mnie sie podoba to jak mowi sie ze kobiety [quote="fortuna"]Kobieta podstępna, wyrafinowana, zła i zmienna . Kobieta potrafi sprawić że facet pójdzie na dno. Kobieta udająca kotkę, aby zmienić się wkrótce w drapieżna tygrysicę i wyssać z Ciebie wszelkie pieniądze, akcje :mrgreen: Kobieta, twór szatana. Kobieta- skusiła jednym jabłkiem :mrgreen: Kobieta która powstała z żebra Adama .[/quote] moj byly stwierdzil ze kobiety to wyrafinowane suki.i tak z wiekszoscia jest suka dba o swoj interes nie pozwoli sobie dmuchac w kasze ;) podoba mi sie wizja kobiety silnej niezaleznej oplatajacej faceta sobie w okol palca.czesto sama taka jestem.sama wiem po sobie ze ani kobietom ani facetom sie nie ufa tylko faceci czesto gesto sa bardziej latwierni dzieki czemu latwiej ich oszukac kobiety sa bardziej dociekliwe.sprawiamy ze zadzimy facetem tak aby on o tym nie wiedzial :] i to mi sie podoba :P

http://pl.youtube.com/watch?v=Cm9ka6UKbB4

Bog mnie stworzyl,a Diabel wychowal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiesz, jeśli chodzi o miłość i zemstę, facet nigdy kobiecie nie dorówna :-) To kobiety zakochują się na zabój, to one, targane namiętnościami sa gotowe albo same stoczyć się na dno, ale zrobić to z ukochanym... Cóz, facetom niewiele trzeba, a kobiety na wskroś zepsute i zboczone zawsze będą miały wzięcie. Kobieta zna się lepiej na psychice od faceta, więc może nim do woli manipulowac.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aś jest słodka jak cukierek, bardzo empatyczna, kochająca na zabój, szczera do bólu...
ale, jak trzeba to będę tą największą wredotą. Będę walczyć o swoje, o moje szczęście, o niego, o Nas.
Mi się wydaje, że mi można wierzyć. Nigdy nie mam jakiś ukrytych podtekstów, nie widzę w tym sensu. Mówię prosto i czytelnie czego chcę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]0na[/b], Jeżeli na prawdę taka jesteś to mogę tylko Ci współczuć... Gdybyś chciała np. mnie potraktować w ten sposób mogła byś się ostro zdziwić. Za pewne skończyła byś z załamaniem nerwowym... Znam takie przypadki "niegrzecznych dziewczynek" które kończyły bardzo marnie zjechane psychicznie do bólu.

Dystans i nieufność do kobiety? Coś w tym jest, ciężko jest mi uwierzyć kobiecie na 100% z reguły są mistrzyniami kłamstwa, brak wam odwagi do rozmowy i szczerości, bardzo wiele przed nami ukrywacie. Czasem zbyt wiele...

Wiem że są wyjątki, chyba udało mi się wreszcie takowy znaleźć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Czy my jesteśmy aż tak złe?
Co myślicie o kobietach?
Kobiety czy my jesteśmy takie złe? [/quote]
My złe? no napewno..
Nie ja myśle ,ze kobiety są wręcz za dobre dla facetów..praktycznie pod każdym względem.. staramy sie aby było jak najlepiej a oni co?
maja to w dup.. Ozywiscie nie mowie tu o wszystkich ,ale takim jakby ogólem..
Nie wierzyc kobietom?.. mysle ,ze to samo mozna powiedziec o facetach..

Nie przera?asz wi?c nie strasz ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uważam, że są są różne typy kobiet. Kobiety na ogół lubią mieć wszystko pod kontrolą. Ale to kobiety najlepiej potrafią kochać i to okazywać. Czy jesteśmy złe? Raczej nie. Hmm... i myślę, że na to jak kobiety traktują swoich partnerów ma też wpływ otoczenie w jakim się osoby obracają. Ja mam taką sytuację, że moi rodzice są po rozwodzie 14 lat i ja do facetów ogólnie podchodzę z nieufnością i dystansem. Boje się, że facet mnie zostawi lub coś. Po prostu nie potrafię zaufać mężczyźnie. Chociaż za swojego gotowa jestem oddać życie jednak czuję lęk przed tym, że może mnie zostawić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hehe fajny temat :D
Moim skromnym zdaniem kobieta potrafi być zła :) ale tylko wtedy gdy sprowokuje się ją do takiego postępowania. Sama z siebie nie jest. Potrafi szczerze kochać i oddać się mężczyźnie. Zostanie w domu by wychowywac ich wspólne dzieci i dba o dom. Wiec niby dlaczego mężczyzna nie powinien jej wierzyć??

Fakt takie niewinne to my nie jesteśmy :) w każdej z nas kryje się "mała diablica". Potrafimy po prostu się bronić ;)

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="happyGirl17"]Moim skromnym zdaniem kobieta potrafi być zła :) ale tylko wtedy gdy sprowokuje się ją do takiego postępowania. Sama z siebie nie jest.[/quote] dokladnie!!kobuieta jest zepsuta jesli ktos ja zrani boji sie kochac wiec jak chcecie nazwijcie to zabawa uczuciami.tak jak i niektorzy faceci traktuja zle kobiety tak i my potrafimy.z zalozenia ufa sie tylko sobie.ja wiedzac jak potrafie klamac i oszukiwac nie zaufam nikomu.niechce sie rozczarowac jednak nigdy nie zameczam oskarzeniami.czlowiek nie ufa jesli sam daje powody do nieufania takie jest moje zdanie.sa kobiety ktorym mozna wierzyc ja napewno do nich nie nalerze ;) wierze tylko w milosc do mojego syna.i nie przejmuje sie tym ze ktos mi nie wierzy sa dwa rodzaje kobiet zepsute-zranione i kobiety anialki.
bog mnie stworzyl a diabel wychowal ;) nie ufa sie nikomu

http://pl.youtube.com/watch?v=Cm9ka6UKbB4

Bog mnie stworzyl,a Diabel wychowal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z nam źle, a bez nas jeszcze gorzej ;-)

A tak naprawdę, to m.in my jesteśmy największym marzeniem mężczyzny. Być ich jedyną, ukochaną kobietą na resztę życia :) Jednak nas chcą, więc nie jesteśmy takie złe jak gadają...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam, ciekawy temat zatem napiszę co myślę:
- kobiety, jako że jestem tez kobietą, są tak jak słowa piosenki mówią, ale zawsze jest przecież jakieś ale ...
to jakie są zależy od tego jakie być mogą, kiedy nic i nikt nie stoi im na drodze by być sobą, potrafią być najwspanialszymi istotami na ziemi, niestety życie nie jest łaskawe i czasem kreuje już od najmniejszych lat potworne kobiety...
generalnie cecha jakiej się czasem boją a jaką posiadam i myslę, że posiada ją każda kobieta to:
nieprzewidywalność działania....
tak na prawdę trudno jest przewidzieć do czego jest zdolna: bo jest w niej chęć jest żądza, jest wola bycia zawsze naj... byc może czasem jestesmy w jakimś stopniu mocniejsze od mezczyzn.
Jednak od razu piszę, że ja osobiście nie wyobrażam sobie życia bez mężczyzn i tego kim dla nas są i jak wspaniali potrafią być w związku ...
i jeszcze jedno nie lubię zagorzałych feministek, wolałabym żeby kobiety szanowały swoje prawa itd ale tak by jednak rodzina na tym nie cierpiała...kurcze strasznie "duży" temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kobieta zmienną jest - ot i cała prawda ;)
A tak naprawdę to są kobitki którym można zaufać ale nie ma ich zbyt wiele na tym świecie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sądzę, że nie wszystkie kobiety są złe i fałszywe. Uważam, że kobietom można zaufać, to że jakaś kobieta zawiodła czyjeś zaufanie, nie znaczy, że wszystkie są takie same. Nie należy uogólniać. Nie do końca zgadzam się z powiedzeniem, że kobieta zmienną jest. Niektóre kobiety są stałe. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="fortuna"]Czy faktycznie tak jest, że już po tobie?[/quote] To zależy na jaką kobietę mężczyzna trafi i jak bardzo, albo zajdzie jej za skórę, albo jak głęboko wejdzie w jej serce.
[quote="fortuna"]Kobiety czy my jesteśmy takie złe? [/quote] To tak nie działa, że jesteśmy złe, po prostu takie potrafimy być, gdy naprawdę czegoś chcemy. Jak już Madzia pisała w innym temacie, potrafimy manipulować, grać, kłamać, ale nie zawsze robimy to tylko w złej mierze. Kobiety w takim samym stopniu mają faktor zła, jak i mężczyźni. To nie działa jednostronnie, ale obustronnie.

Kobieta potrafi być aniołem, by pod wpływem pewnego impulsu, czy działania stać się prawdziwym demonem. Potrafi zabrać mężczyznę i do raju i do piekła. Potrafi być słodką kotką, jak i pokazać swe pazury i nimi podrapać. A to wszystko zależy od Was Panowie, co kobieta aktualnie chce Wam pokazać.

[i]Babę zesłał Bóg, raz mu wyszedł taki cud (...) Żeby dobrze zrobić wam, Babę zesłał Pan...[/i] - z dwojak złego, bez kobiety jest gorzej, niż z nią ;P

[i]'Szaleństwo nie jest niedorzeczne: otóż im bardziej szalone, tym bardziej logiczne, tym bardziej wyrafinowane, tym bardziej wymowne, tym bardziej olśniewające.'[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Kobieta. Niezbadana tak do konca istotka. :)
Obiekt westchnien i natchnien poetow i malarzy.
Pozadana , kochana , ubostwiana i ponizana.
Jakie jestesmy ?
Nieodgadnione, ale wspaniale bez wyjatku na swoj sposob kazda.
Jestesmy zupelnie inne pod wieloma wzgledami , choc laczy nas przynaleznosc do tej samej plci.
Nie ma idealnych kobiet i nie tylko ich.
Potrafimy byc boskie , ale rowniez niewdzieczne i drapiezne cokolwiek to dla kazdego znaczy.
Choc jestem kobietka o wyjatkowo ,,dobrej,, naturze, to mimo wszystko uwazam , ze kobietki sa rozne i nie zawsze maja dobre intencje wobec mezczyzn.
A mezczyzni rowniez nie pozostaja im dluzni. Taka jest niestety brutalna prawda.
Trzeba zjesc beczke soli by poznac sie naprawde , ale i tu tez moga byc rozne zastrzezenia.
Czy mozna wobec tego wierzyc kobiecie? Twierdze, ze tak, choc moze nie wszystkim bez wyjatku i na slepo.
Zycie to super weryfikator takiej slepej i bezgranicznej ufnosci, wiec odrobina rozsadku i trzezwosci w ocenie osoby i sytuacji nigdy nie zaszkodzi. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Kika666"]:) Kobieta. Niezbadana tak do konca istotka. :)
Obiekt westchnien i natchnien poetow i malarzy.
Pozadana , kochana , ubostwiana i ponizana.
Jakie jestesmy ?
Nieodgadnione, ale wspaniale bez wyjatku na swoj sposob kazda.
Jestesmy zupelnie inne pod wieloma wzgledami , choc laczy nas przynaleznosc do tej samej plci.
Nie ma idealnych kobiet i nie tylko ich.
Potrafimy byc boskie , ale rowniez niewdzieczne i drapiezne cokolwiek to dla kazdego znaczy.
Choc jestem kobietka o wyjatkowo ,,dobrej,, naturze, to mimo wszystko uwazam , ze kobietki sa rozne i nie zawsze maja dobre intencje wobec mezczyzn.
A mezczyzni rowniez nie pozostaja im dluzni. Taka jest niestety brutalna prawda.
Trzeba zjesc beczke soli by poznac sie naprawde , ale i tu tez moga byc rozne zastrzezenia.
Czy mozna wobec tego wierzyc kobiecie? Twierdze, ze tak, choc moze nie wszystkim bez wyjatku i na slepo.
Zycie to super weryfikator takiej slepej i bezgranicznej ufnosci, wiec odrobina rozsadku i trzezwosci w ocenie osoby i sytuacji nigdy nie zaszkodzi. :)[/quote]
Niezwykle piękna literacko, mądra, uduchowiona wypowiedź. Takiego tekstu nie powstydziłby się zawodowy publicysta. Więcej takich postów na forum ! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Dzieki za ocene.
Ale napisalam tak jak postrzegam NAS kobietki, ktore tylko z pozoru sa delikatne i kruche
jak latajacy motylek. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Heh, nie ma reguły. Zresztą inni śpiewają "Facet to świnia". Jasne, że to wszystko to uogólnienie z przymróżeniem oka;)
Nie ma ludzi identycznych, tak samo jak płeć nie wyznacza tego, że my jesteśmy delikatne a mężczyźni to macho. Każdy jest inny, a to, że ktoś trafia na swej drodze tylko na zimne i wyrachowane kobiety...cóż, tylko współczuć.
Myślę, że nie da się nas określić, nawet pisząc o większości....ile znamy osób? O ilu słyszeliśmy? Poza tym żyjąc w innym kręgu kulturowym znów inaczej postrzega się kobiety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
NIestety kobiety bywają strasznie okrutne, brutalne i wredne. Pytanie tylko jak bardzo im się chce zaleźc komus za skórę i stwierdzam że każda z Was to potrafi tylko nie każda to zrobiła lub zrobi.
Ogólnie to lepiej stać po waszej stronie barykady niż przeciwko Wam,

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="redorange666"]NIestety kobiety bywają strasznie okrutne, brutalne i wredne. [/quote] tak samo jak panowie. Niektórzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wecie dla czego kobiet nie przyjmuje się do prewencji??
Ponieważ były zbyt brutalne i zbyt chętnie chwytały za pały.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) A z tym to akuratnie sie zgadzam.
Ponoc kobiety sa duzo okrutniejsze od mezczyzn.
Az mnie ciarki przechodza , ale tak jest.
Czyzby poziom emocji i agresji byl u nas kobiet zdecydowanie lepiej,,wyksztalcony,,? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zwłaszcza przed okresem. 8-)

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi