Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MagicalFire

Najgorsze anime (lub manga) z jakim mieliście styczność

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie było najgorsze anime/manga z którym mieliście nieprzyjemność? Co Wam się w tym tytule najbardziej niepodobało ?

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Naruto, Bleach... dno. O.o ja nie wiem jak można to oglądać..

how often do you think about touching other people's private parts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Yugi-Oh, Aeon Flux (mysle ze to mozna zaliczyc pod anime), Naruto, Yugi- Oh GX, Dragon Ball GT, Pokemony, BeyBlade, Duel Masters, Digimony..... chyba wiekszosc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
NAjgorsze? Były tak denne że nazw nawet nie pamiętam
Ale obejrzałem dopiero co Devil may Cry i polecam! Bomba sprawa. Teraz zabieram się za Hellsinga :mrgreen:

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Psycho Krusher"]Yattaman. To było coś przerażającego.[/quote] Yattaman najgorsze???????????????? O________O

Jak dla mnie to Naruto (za dużo nie oglądałam, bo to taki tasiemiec, ale wystarczyło by mnie zniechęcić) no i tam Digimony, Yugi-Oh i tym podobne.

[b][i][size=4][color=#400000]"50% napięcia, 40% podniecenia i 10% 'so what'"[/color][/size][/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Freq"]Yugi-Oh, Aeon Flux (mysle ze to mozna zaliczyc pod anime), Naruto, Yugi- Oh GX, Dragon Ball GT, Pokemony, BeyBlade, Duel Masters, Digimony..... chyba wiekszosc[/quote] Popieram. A najbardziej nie lubie pokemonów...

"No knowledge can save you,

And no magic will save you.

For you will end up in Fenrir's belly,

While heaven and earth will burn

in Surt's unholy fire."

? Doom of Odin

It comes on Ragnarök

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Najgorsze anime jakie oglądałam to: [i]Pokemony[/i] i [i]Dragon Ball GT[/i]. Nie podobały mi się też: [i]BeyBlade[/i] i [i]Duel Masters[/i]. Nie lubiłam też pierwszych odcinków [i]Naruto[/i], były ciągłe powtórki. Zwłaszcza Niemcy lubują się w powtórkach. ;/ Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z perspektywy lat postawie na pokemony, a z blizszej teraźniejszosci Green Green, szczególnie odcinki specjalne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi