Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ainara

Barça - Wisła Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądaliście / oglądacie?

Gazety rozpisywały sie o tym jaka Barça teraz słaba, jakie szanse ma Wisła na pokonanie jej etc. no a tutaj lipa, 70 minuta i [b]3 - 0[/b] dla perełki Katalonii. To czego brakuje Polakom to moim zdaniem szybkość i zgranie. Patrząc na zawodników Barçy widać od razu, że świetnie się rozumieją, potrafią szybko skonstruować akcję. Ich gra jest spójna i dynamiczna. Krakowianie za to świetnie kiwają no ale to chyba jednak zbyt mało. Przeszkadza im na pewno też to, że grają na Camp Nou, więcej jest kibiców katalońskich (choć i tak pustka na stadionie, no ale mimo wszystko), nie znają az tak dobrze tego terenu.

26 sierpnia jest rewanż w Krakowie. Myślicie, że na własnym stadionie Wiśle pójdzie lepiej? Czy mają jakies szanse na pokonanie Barçy? Osobiście chcę się wybrać na ten mecz i pooglądac sobie z bliska. Liczę, że jakoś uda mi się zdobyć bilety i że jakoś ten mecz przeżyję.

Pozdrawiam wszystkich kibiców Wisły Kraków i FC Barcelony :mrgreen:
No i resztę.
Edytowane przez Gość

ven a romper las ventanas

y hacer del caos un arte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ainara"]Pozdrawiam wszystkich kibiców Wisły Kraków i FC Barcelony :mrgreen: [/quote] thx (:

Zacznę od tego, że dostałam reprymendę od mojego chłopka, iż nie wierzę w Naszych (:
Kurde, ale ja jestem realistką, i wiedziałam, że przegrają...
Wisełka i wielka Barca...;]
[quote="Ainara"]Osobiście chcę się wybrać na ten mecz i pooglądac sobie z bliska.[/quote] oj, ja też (:
ale pewnie nie dotrę :mrgreen:
cała ja...

a u Wiślaków to już dawno obserwować można brak 'zgrania'...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]Zacznę od tego, że dostałam reprymendę od mojego chłopka, iż nie wierzę w Naszych (:
Kurde, ale ja jestem realistką, i wiedziałam, że przegrają...
Wisełka i wielka Barca...;] [/quote]
No cóz ;) Nie bardzo mieli szanse. Obstawiałam 3 - 1 no cóż, odrobine się pomyliłam:)
[quote="młoda"]oj, ja też (:
ale pewnie nie dotrę
cała ja...[/quote]
A jesteś może z Krakowa?
Szukam śmiałka, który wybierze się z nami na ten mecz (tzn. ze mną, szalikiem Barçy i flagą Katalonii). W razie gdybyś jednak szła i szukała towarzystwa to odezwij się.
[quote="mloda"]a u Wiślaków to już dawno obserwować można brak 'zgrania'...[/quote] Mówiąc szczerze nie bardzo znam się na polskiej piłce. Może czas to nadrobić.

Pozdrawiam!!

y hacer del caos un arte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja wiedziałem że Wisła przegra i się nawet nie denerwowałem tm meczem.
Ogólnie nie lubię zbytnio piłki noznej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]Kurde, ale ja jestem realistką, i wiedziałam, że przegrają... [/quote] hmm... czyżbym myślał podobnie? :D
[quote="Ainara"]Czy mają jakies szanse na pokonanie Barçy?[/quote] Nie pokonają. Przy dobrych chęciach i jeszcze lepszych układach z sędzią mogą zremisować :mrgreen:

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mecz pokazał poziom polskiej piłki... Barca mogła wygrać o wiele wiele wyżej, ale nie miała większych powodów by to robić. Początek sezonu, kilka goli przewagi i pewny awans do Ligi Mistrzów. Nasi postawili sobie za zadanie awans do Pucharu Uefa i to im niestety pozostaje... Potentat polskiej piłki za słaby na Ligę Mistrzów - to jest smutna teraźniejszość i na przyszłość ciągle naznaczony brakiem perspektyw :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To, że gramy 10 razy wolniej od klubów europejskich było wiadomo już dawno... Liczyłem na trochę bardziej składną grę w obronie ale cóż... Pozostaje wierzyć, że u siebie coś strzelą :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ainara"]A jesteś może z Krakowa?
Szukam śmiałka, który wybierze się z nami na ten mecz (tzn. ze mną, szalikiem Barçy i flagą Katalonii). W razie gdybyś jednak szła i szukała towarzystwa to odezwij się. [/quote]
Nop. Jak się wybiorę to dam znać (:
[quote="Yakub"]Nie pokonają. Przy dobrych chęciach i jeszcze lepszych układach z sędzią mogą zremisować :mrgreen: [/quote] nadzieją matką głupich... ;-)
ale gdzie taka mała Wisła do Barcy ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oglądałam! :P
hmm szczerze?/ bałam się że bedzie gorzej :)
a jak dla mnie to tak źle nie grali :D

czy mają szanse na ich pokonanie?? nie :) w to wątpie ;) ale zawsze wszystko jest możliwe ;) :d trzeba wierzyc i trzymać kciuki :D

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Futbol ma to do siebie że czasem lubi zaskakiwać, więc kibicom Wisły Kraków pozostaje trzymać kciuki. 28.08 rewanż w Krakowie :)

y hacer del caos un arte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No wiec przyszedł dzień rewanżu. Wisła na pewno jest zmobilizowana aby pokazać się z dobrej strony przed własną publicznością ;] Jednak jak oceniacie ich realne szanse na wygranie meczu(nie dwumeczu) ? Ja myślę, że remis to szczyt marzeń jednak musze przyznać, że sam obstawiłem przegraną Wisły :oops:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam nadzieję, że Barca pokaże znów ciekawą piłkę. Obejrzę meczyk w tv ;).
Trudno mi uwierzyć, żeby Wisła nawiązała jakąś walkę, ale kto wie :P
Wierzę, że będzie ciekawy mecz, bo Barcelona wystawi silny skład :)

[b]Zga? moje oczy: ja Ci? widzie? mog?,

uszy zatrza?nij: ja Ciebie us?ysz? -

i ja do Ciebie bez n?g znajd? drog?

i bez ust krzyk m?j cisn? w Twoj? cisz?.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No i prosze, życie lubi zaskakiwać !! Wisła Kraków 1, Barça 0
Wielkie gratulacje dla wszystkich kibiców Wisły, pierwszy raz w historii Wisła wygrywa z Barceloną.

:(

y hacer del caos un arte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:aloha: Yeah, brawo Wisła 8-) Takiego presingu dawno nie widziałem... Cud, miód i orzeszki :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wiedziałem, że mężczyzna może mieć w ciągu 90 minut tak wiele orgazmów do momentu, aż obejrzałem ten mecz z komentarzem Iwańskiego.

No cóż, każdy ma swój fetysz.
Edytowane przez Gość

[b]Zga? moje oczy: ja Ci? widzie? mog?,

uszy zatrza?nij: ja Ciebie us?ysz? -

i ja do Ciebie bez n?g znajd? drog?

i bez ust krzyk m?j cisn? w Twoj? cisz?.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi