Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MagicalFire

Wędkarstwo

Rekomendowane odpowiedzi

Wędkarstwo co myślicie to tym hobby ??
wędkujecie ??

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uwielbiam. :mrgreen:
Cisza, spokój i pełne skupienie na kilku spławikach. :-)
Najlepiej jeszcze o świcie.
Moja wiedza o rybach, sposobach ich łapania, itp. jest dość niewielka, jednak zawsze towarzyszę Tacie, kiedy jeździ i technicznie idzie mi całkiem dobrze :mrgreen:
Może kiedyś uzupełnie wiedzę i kartę wędkarską zrobię... :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jot wu

ale na spłąwik, bo na muche czy gumę to za dużo roboty :mrgreen:
rzeczka/stawik/jeziorko piwko i słońce. żyć nie umierać.
ale jakoś nie lubie na sztucznie zarybianych miejscówkach łowić

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moja przygoda z wędkarstwem zaczęła się kilkanaście lat temu kiedy wraz z kolegą postanowiliśmy zapolować na grubą rybę :D Obaj pochodzilismy z raczej biednej dzielnicy i nie stać nas było na nowy sprzęt wędkarski. W dość prymitywny sposób skleciliśmy amatorskie wędki i ruszyliśmy nad miejską rzeczkę. Początkowo pełen zapału, bardzo szybko zacząłem odczuwać znużenie i niechęć. PO kilku godzinach i złowionej 1 (słownie: jednej! :)) płotce wróćiliśmy źli do domu hehe :-) Od tamtej pory mam dośc wędkowania i nie planuję w przyszłości przesiadywać przy zbiornikach w oczekiwaniu na suma lub karpia ;-) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]wędkujecie [/quote] czasami , ale tylko w stawach u mojej mamy :-P przy okazji sie opalam :-P

hobby troche nudne jak dla mnie , ale moja znajoma bez lowienia ryb chyba zyc by nie mogla , wiekszosc urlopu spedza przyklejona do wędki .

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie łowię, a warunki bym miała niezłe, bo mam jezioro pod nosem...
ale jak mi mój facet dzisiaj oznajmił... mam go nie puszczać na ryby, bo to oznacza wielkie picie (:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
u mnie z tym wędkarstwem jest dziwnie
mam staw hodowlany ale nie mam wędki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moi rodzice mają staw hodowlany i czasami tam sobie wyjeżdzali do domku na weekend i ja też z nimi :)
tyle co mam wspólnego z wędkarstwem :)

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
myślę, że bym nie miała cierpliwości. Jestem zbyt ruchliwą osobą...
a tak siedzieć godzinami w ciszy i się gapić czy coś bierze... chyba bym zrezygnowała zbyt szybko...
no, ale pstrąga to by się zjadło :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]mam staw hodowlany ale nie mam wędki [/quote] haha , a to dobre , ale z drugiej strony ryby łowi sie nie tylko wędką. [quote="młoda"] tak siedzieć godzinami w ciszy i się gapić czy coś bierze... chyba bym zrezygnowała zbyt szybko[/quote] jak nic nie bierze , to ja rezygnuje po 15 min. chyba ze fajne sloneczko jest , to troche dluzej zostaje :mrgreen:
łowie na dżdżownice (te czerwone robaki)i sama je nadziewam na haczyk ,ale sa takie biale (kanapki ) bleee tego juz nie dotkne :-P

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="maja"]ale z drugiej strony ryby łowi sie nie tylko wędką. [/quote] no wiesz co jesien jest odławianie
to mamy ryby tonami :mrgreen: [quote="młoda"]myślę, że bym nie miała cierpliwości. Jestem zbyt ruchliwą osobą...
a tak siedzieć godzinami w ciszy i się gapić czy coś bierze... chyba bym zrezygnowała zbyt szybko...
no, ale pstrąga to by się zjadło :mrgreen:[/quote]
no taki wypad to świetny relax :alkoholik:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Swego czasu lubiłem łowić na spinning. Wyciszające zajęcie wymagające cierpliwości.

Scypion Alvaro No.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie przepadam za tym.
Raz poszłam z ojcem na ryby ^^
To jak mi pokazał te robaki. to mi sie tylko wymiotować chciało a nie łowić:P

[.Czy czujesz jak przez palce ci ucieka czas?

to ?ycie rasta, to jedyna szansa jak? masz

od ciebie to zale?y ile z siebie dasz

i czy, gdy zajdzie s?o?ce, ty zachowasz swoj? twarz

YES RASTA YES!!!.]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="iga"]To jak mi pokazał te robaki. to mi sie tylko wymiotować chciało a nie łowić:P[/quote] Nooo okropne są... mój tata przeważnie ma takie białe robaczki, bleee
Ale co do samego wędkarstwa, to jak dla mnie jest to nudne, rzucasz wędkę do wody a potem siedzisz i patrzysz się w ten spławik, i tak można się patrzeć i patrzeć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Myślę,że jeśli ktoś lubi ciszę,spokój,przyrodę i niezbyt dużą aktywność fizyczną wędkarstwo jest dla niego stworzone ;-) hehe Ja chyba bym nie umiała czekać,aż rybka złapie haczyk :-P No ale nie wszyscy lubią to samo :-) Mam dwóch wujków,którzy często łowią ryby :-D Czasami im towarzyszę ale jeśli już to krótko ;-) są ciekawsze rzeczy do robienia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedyś wędkowałem. Teraz po lesie biegam :D
Jak myślisz, że wędkarstwo to spokojne zajęcie to się trochę mylisz :) Nie raz leciało k.. ch.. itp z brzegu :D

Przyjedź, to skoczymy nad jezioro ;) Może coś złowisz :D

Miłosz GG: 3312894 JID: [email protected]

Konfiguracja i administracja serwerami/Programowanie

Idealny [url=http://castpol.pl/]hosting[/url] | [url=http://castpol.pl/hosting-dla-firm]Hosting dla firm[/url] | [url=http://castpol.pl/domeny]Domeny[/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
"Za młodu" zdarzało mi się wędkować, ale głównie na wakacjach, bo u mnie raczej ciężko o ładne, czyste stawy czy jeziora. Zazwyczaj wyjeżdżałam z rodziną w Bory Tucholskie, gdzie warunki były sprzyjające. Tak mi się to spodobało, że rodzice kupili mi wędkę, taką z prawdziwego zdarzenia, a dla takiego dziecka to było coś :D
Zdarzało mi się używać jakiegoś chleba jako przynęty, ale najczęściej kupowałam mady (larwy much) w sklepie, ewentualnie wykopywałam dżdżownice z gleby przy jeziorze. Robaczki sama nabijałam na haczyk. Na początku było mi ich trochę żal, ale ogromna radość, jaka towarzyszyła złapaniu głupiego okonia czy płotki, rekompensowała mi żałobę po robakach :P Wędkowanie traktowałam jako zabawę, a każdą złowioną rybkę wypuszczałam.

Kurczę, połowiłabym sobie znowu! ;)

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Niedotykalna"] Kurczę, połowiłabym sobie znowu! ;)[/quote] To zapraszam do Borów Tucholskich ;)
Trochę jezior do wyboru masz :D

Miłosz GG: 3312894 JID: [email protected]

Konfiguracja i administracja serwerami/Programowanie

Idealny [url=http://castpol.pl/]hosting[/url] | [url=http://castpol.pl/hosting-dla-firm]Hosting dla firm[/url] | [url=http://castpol.pl/domeny]Domeny[/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
byłam kiedyś nad jeziorem z wujkiem o ile dobrze pamiętam. i całe to wędkarstwo jest za cichym, za spokojnym zajęciem. Najzwyczajniej najnudniejszą rzeczą, jak tylko może być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja wędkowałem rok temu, mam nawet kartę ale nie opłaconą.. Obecnie nie mam czasu na to bo by dojechać na dobre miejsce, gdzie są ryby to musiałbym z 30km jechać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie przepadam, zresztą chodziłam tylko z tatą w dzieciństwie. Nie wiem jak teraz, ale myślę, że nadal by mnie to bardzo nudziło, a gdybym poszła z kimś to tylko bym przeszkadzała. Jestem zbyt żywiołowa i spokojne, ciche siedzenie jest po prostu nie dla mnie. Rozumiem jednak, że niektórzy przy tym odpoczywają i się relaksują. Mój znajomy mówi, że nie ma to jak iść na ryby i zostawić w domu krzyczącą żonę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Absolutnie nie dla mnei ten sport. Raz że nie znoszę ryb dwa że siedzenie i patrzenie się w spławik doprowadziło by mnie do szewskiej pasji. U mnie musi się coś dziać. :)

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie złapałem bakcyla, chociaż znam bardzo wielu wędkarzy.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Jakos nie lezy mi lowienie rybek.
Chyba bym sie przy takim lowieniu szczerze poplakala z mojej wrazliwosci.
Prawde mowiac, to nie bardzo rozumiem tego hobby pt,, Wedkarstwo,, i ludzi ktorzy prawie, ze szaleja za tym.
No coz, kazdy ma swojego mola co go je. :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja przyznam się bez bicia - nigdy jeszcze nie byłam na żadnym łowieniu ryb i jak na tę chwilę to mnie do tego nie ciągnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi