Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Demon

Co Facetów pociąga w dziewczynach?

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznawać się :-P
Moze uroda, charakter, zachowanie ?
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Charakter, własna tożsamość, indywidualność, inteligencja - są to cechy które musi posiadać kobieta żebym się nią zainteresował.

Wygląd? :-P Nie zaprzeczam że jest ważny - Oczy!!! oraz standard - twarz, pupa, biust :mrgreen: lecz z mniejszym naciskiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam mówić prawdę, całą prawdę i tylko prawdę?
Wszystkiego po trochu... uroda jest oczywiście ważna ale jak "baba" głupia to tez nie warto z taką się zadawać :D

Osobiście jeśli chodzi o urodzę to pierwsze, co przykuwa moja uwagę to twarz, potem nogi, piersi, pośladki, ręce itd. itp. ... :D Zaraz usłyszę o sobie kilka zdań :P

Jeśli chodzi o charakter, to kobieta/dziewczyna na którą zwróciłem uwagę musi mieć przede wszystkim poukładane w głowie... czyli wszelkie rozbrykane nastki i niedojrzałe kobietki wara ode mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Piękno, chociaż jest rzeczą względną...
Charakter i osobowość ... : )
Nie lubię się zadawać z pustymi panienkami, nie mającymi własnego spojrzenia na świat...

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
uroda,charakter.... znam panienke... jest orginalna... spróbowałem z nią.. nie udało sie... ale powiedziała.. że mam szanse... i to dużą.... chce poprostu zapomnieć o byłym itd...
jest emo... co mi sie w niej podoba... nie mam takich znajomych (nie jest żadna chora emo) jak wy możecie myśleć..
Uroda... mhh oczy,biust...

nie wiem czemu :D ale pupa malo mnie interesuje xD

[img]http://img.userbarz.com/86/17037.gif[/img]

[img]http://img.userbarz.com/88/17421.gif[/img]

[img]http://img.userbarz.com/119/23688.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wnętrze i wygląd. Muszą mnie zachwycić obie rzeczy, żeby dziewczyna mnie pociągała. Ładne i puste dziewczyny mnie irytują, ale mądre i brzydkie też nie mają u mnie szans. Przykra prawda, ale wygląd jest równie ważny, żeby coś między ludźmi zaszło.

[b]Zga? moje oczy: ja Ci? widzie? mog?,

uszy zatrza?nij: ja Ciebie us?ysz? -

i ja do Ciebie bez n?g znajd? drog?

i bez ust krzyk m?j cisn? w Twoj? cisz?.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a co myslicie o niedostepnej? takiej tajemniczej i agresywnej? ;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Sznu"]a co myslicie o niedostepnej? [/quote] to co nie dostępne kusi
bo co za satysfakcja wyrwać łatwa dziewczynę [quote="Sznu"]takiej tajemniczej i agresywnej? ;> [/quote] agresywne i tajemnicze sa najlepsze :-)

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Sznu"]a co myslicie o niedostepnej?[/quote] Mnie to śmieszy. Lubię stawiać sprawy jasno i jakieś gierki, stwarzanie pozorów, udawanie uważam za kompletnie niepotrzebne.

[b]Zga? moje oczy: ja Ci? widzie? mog?,

uszy zatrza?nij: ja Ciebie us?ysz? -

i ja do Ciebie bez n?g znajd? drog?

i bez ust krzyk m?j cisn? w Twoj? cisz?.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wydaje mi sie że wszystko po trochu: uroda, wdzięk, uśmiech, zachowanie, spojrzenie. Po prostu musi mieć to coś ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kobiecość.

Co mi po świetnym tyłku, ślicznej buźce i pięknych oczach, jak rzuca kuvami jak menel, siedząc w piątek nawalona na przystanku ze swoim jeszcze bardziej nawalonym kolegą 2x2metry.

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Daelan"]Kobiecość.

Co mi po świetnym tyłku, ślicznej buźce i pięknych oczach, jak rzuca kuvami jak menel, siedząc w piątek nawalona na przystanku ze swoim jeszcze bardziej nawalonym kolegą 2x2metry.[/quote]
Dokładnie, i jeszcze iloraz inteligencji poniżej zera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na pewno na pierwszy rzut oka zwracam(y) uwagę na twarz, piersi a potem nogi i dupcia ;-) To znaczy, że wygląd ma duże znaczenie. Dopiero później, gdy już ją bardziej poznamy możemy ocenić wnętrze... Jeśli jest pustą blondi to nie ma szans, a jeśli potrafi wyrazić własne zdanie to można się nią zainteresować :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Charakter tak, ale wygląd również, bo który facet bym chciał dziewczynę, która nie dba o siebie? :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie ma co ukrywać..
faceci to wzrokowcy...
najpierw pociąga ich wygląd... a dopiero później zagłębiają się w wnętrze...

ale niedostępne lubią. przynajmniej ja znam takie przypadki (: nie może mnie mieć, więc chce mnie mieć jeszcze bardziej.. (; ale nic z tego.

nutka tajemniczości też jest potrzebna..

ale co ja będe tu gadać :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A wiec teraz ja wiec:
Wyglad rzecz drugarzedna ale za puchnymi nie przepadam :)
charakter oraz rozum i jeszcze raz rozum :) no i zeby miala jakies tematy do rozmowy a nie nawija tlyko jeden ;).
Przyciagnie wygladem zatrzyma charakterem cos jest w ty zdaniu i chyba tak ma wiekszosc ;)

I tak to wszystko kiedy? si? sko?czy..

"Ile jeszcze we mnie wiary,

Ile jeszcze we mnie samym si?,

Na nowe dni, ile szans.

Ile jeszcze we mnie wiary,

Ile jeszcze we mnie samym si?,

By dalej ?y? w taki czas. "

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Matrix"]Na pewno na pierwszy rzut oka zwracam(y) uwagę na twarz, piersi a potem nogi i dupcia [/quote] a nie od dołu w góre. Przeciez faceci to wzrokowcy.

www.cb-maniac.wxv.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak dla mnie to przede wszystkim musi mieć dobry charakter ;) Inteligentna z urody hmm nie koniecznie jakaś piękność :aloha: hehe :aloha:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hahah, charakter przyciąga? :mrgreen:

Przyciąga wygląd. Kształty. Charakter ma nas przy dziewczynie zatrzymac.

[b][i]Odważnych, beztroskich, drwiących, brutalnych - takich nas chce mądrość; ona jest niewiastą i zawsze miłuje tylko wojownika.[/i][/b]

Fryderyk Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pociągają mnie dziewczyny prawdziwe ... hmmm trudno to ująć ... nie lubię nad tapet i sztucznych SOLARÓWEK....

Dziewczyna prawdziwa z własnym zdaniem i szacunkiem do samej siebie jest pociągająca dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
napewno pociaga ich głeboki dekolt... ;-)

Because, destiny is a fickle bitch.

(\__/)

(O.o )

(>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Panowie :) :) :) wygląd, wygląd i jeszcze raz wygląd :) :) to jest to co decyduje o tym czy poznamy wnętrze kobiety czy nie :) i nie mówię tu o tym, że musi to być nie wiadomo jak posągowa piękność - każdy ma swój wzorzec piękna i dla każdego z nas inna kobieta jest piękna. Działa to oczywiście w obie strony :) tylko kobiety zwracają na co innego uwagę :mrgreen:

[you] [b] fuck'em all before they'll fuck you... [/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi