Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kuriaki

1 milion zł za noc z Twoją żoną / Twoim mężem... Zgoda?

<t>Czy zgodziłbyś/abyś się na taką propozycję?</t>  

33 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy zgodziłbyś/abyś się na taką propozycję?

• 4
    • 23
    • 6

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka miesięcy temu Carlito zapoczątkował serię tematów, w którym wyobrażaliśmy sobie daną sytuację i opisywaliśmy własne zachowania. Spróbujmy kontynuować tę serię :-)

Wyobraźcie sobie, że wraz ze swoim partnerem/partnerką tworzycie wspaniałą parę. Kochacie się a życie to dla Was błoga sielanka :-) Pewnego dnia w windzie zaczepia Was nieznajomy/a i proponuje 1 milion PLN za noc z jednym z Was (przeciwnej płci ofc:])
[center] [img]http://img.interia.pl/kobieta/nimg/Seks_moze_byc_przedmiotem_776724.jpg[/img] [/center]
Czy zgodzilibyście się na tę transakcję? Czy postąpilibyście wbrew sumieniu z uwagi na dużą sumę gotówki? Czy potrafilibyście zrzec się czystości małżeńskiej, zapomnieć na 1 noc o swojej drugiej połowie? Wreszcie - czy po ewentualnej "milionowej" nocy Wasz związek pozostałby taki sam jak przed transakcją?
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuriaki"]Wreszcie - czy po ewentualnej "milionowej" nocy Wasz związek pozostałby taki sam jak przed transakcją?[/quote] Nie - wlasnie z tego powodu. Poza tym w ogole co za chory pomysł to jest, sprzedawac swoja partnerke ktora sie kocha za hajs.
Ni uja.

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kusząca propozycja, jednak teraz nie potrafię określić co bym zrobiła.
Gdyby nam się dobre żyło to raczej bym się nie zgodziła. Jednak gdybyśmy potrzebowali pieniędzy np. na operację dziecka, może bym się zgodziła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eeee mnie to bardziej na wage niż za sztuke opłacałoby się sprzedać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

raczej bym tak nie zrobiło choć powiem szczerze że tyle kasioryby mi się przydało choć nawet pół tego :P

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jakby na to nie patrzeć, to jest tylko jedna jedyna noc... świadoma zdrada dla obu stron... to dlaczego by nie, skoro obie strony się zgadzają?

Jednak w moim przypadku zdrada to zdrada... ja mam swoje wartości... a siebie za kasę nigdy nie sprzedam, bo nie jestem przedmiotem...

Skoro jesteśmy szczęśliwi, i żyjemy jak żyjemy... to ten milion Nas, aż tak bardzo uszczęśliwi? przecież bez niego też było Nam cudownie (:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie, ponieważ niepotrafiłabym zyc z myslą ze moj ukochany spał z inna dziewczyna, nie ważne ze ona zapłacila aż tyle kasy. Pozatym on ( i chyba ja tez) moglby sie poczuc jak dziw***ka, bo tylko im i qrwa sie płaci za seks.

Chcesz wiedzie? co mysl? o mnie znajomi zapraszam na http://katulek89.jakijest.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie zgodziłbym sie bo nie zniósł bym myśli że ktoś miał moją zonę w całości... Chociaż ktoś napisał że gdyby były potrzebne pieniądze na operacje dziecka... można robić wiele analiz do problemu:)

"By?em ?lepy jak anio?, by widzie? tylko Tw? pot?g? w ?wiecie, w kt?rym nie wiem gdzie jest moje miejsce..."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Czy zgodzilibyście się na tę transakcję? Czy postąpilibyście wbrew sumieniu z uwagi na dużą sumę gotówki? Czy potrafilibyście zrzec się czystości małżeńskiej, zapomnieć na 1 noc o swojej drugiej połowie? Wreszcie - czy po ewentualnej "milionowej" nocy Wasz związek pozostałby taki sam jak przed transakcją?[/quote] nie, nie zgodzilabym sie na cos takiego
milion zlotych to nie jest zadna duza gotowka, smieszne pienadze w porownaniu z tym, czego sie za to oczekuje
nie jestem zamezna, ale nie przespalabym sie z facetem za kase w ogole, jakbym chciala cos takiego robic to zatrudnilabym sie w jakims burdelu.
takiej nocy by nie bylo, wiec ze wzgledu na to zwiazek by nie ucierpial

ps. sytuacji typu 'pieniadze sa potrzebne na operacje dziecka' itp. nie biore pod uwage, poniewaz prawdopodobienstwo jest mniejsze niz to, ze trafie szostke w totka (tzn. prawdopodobienstwo, ze ktos mi cos takiego zaproponuje w takiej sytuacji). poza tym jest wiele fundacji, ktore z pewnoscia pomoglyby w takiej sytuacji...
Edytowane przez Gość

Two things are infinite: The Universe and human stupidity, althought I'm not sure about The Universe. - Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jak by mi ktoś takie coś zaproponował to by dostał w mo*de :evil:
nie sprzedaje sie milosci ani ukochanej osoby mimo ogromnej sumy która może zaoferować taki człowiek

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Heh, kiedyś rozmawiałam na ten temat z moim kochanym :-)

"Każdego można kupić - to zalezy od ceny" - nie chcę pasować do tego powiedzenia, z resztą mam tak ułożony system wartości, że nie zrobilabym wielu rzeczy z powodu mojej dumy i przekory. Często na tym tracę i coś przechodzi mi koło nosa, ale cóż - tak się akurat ułożyło,że bardziej cenię sobie nieposzlakoway system wartości.

Nie przespałabym się za milion, nie jestem osobą sprzedajną. I nie jest to celowe okraszanie własnej osoby.
Edytowane przez Gość

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To by pewnie zależało od róznych czynników. Aczkolwiek jestem osobą z raczej "liberalnym" podejściem do zdrady i myślę, że byłabym w stanie się zgodzić. Nie mam jakiegoś silnego instynktu własności. Zresztą zwykle w związkach byłam jedną z wielu a i moi faceci byli jednymi z wielu więc może to dlatego. A kasa by się na pewno przydała.

ven a romper las ventanas

y hacer del caos un arte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nigdy w życiu nie oddałbym mojej kobiety komuś innemu. Za żadne pieniądze. Nie umiałbym potem z nią być, nigdy bym się nie pogodził z tym, co ona z nim robiła.

[b]Zga? moje oczy: ja Ci? widzie? mog?,

uszy zatrza?nij: ja Ciebie us?ysz? -

i ja do Ciebie bez n?g znajd? drog?

i bez ust krzyk m?j cisn? w Twoj? cisz?.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a ja bym sie zgodzila xD jesli moj parner by chcial...zdrada za zgoda to nie zdrada ;) wedlug mnie i nie krzyczec na mnie za to...poprostu uwazam ze mozna sie na to zgodzic :P

http://pl.youtube.com/watch?v=Cm9ka6UKbB4

Bog mnie stworzyl,a Diabel wychowal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="0na"]zdrada za zgoda to nie zdrada[/quote] Ty tak uwazasz, i moze nawet bys go przekonala... ale nie mozna przewidziec konsekwencji takiego posuniecia...
A co gdybys to Ty miala podjac decyzje o oddaniu swojego partnera innej?
Nad tym aspektem chyba sie nie zastanowilas... podejrzewam ze Twoj chlopak tez nie widzial by w tym nic zlego ("Kochanie, to tylko jedna noc, a za milion bedziemy mogli kupic..." Dobry bajer..). Zastanow sie tylko czy kilka dni po tym patrzac na Niego nie widziala bys pryzmatu calego zdarzenia.

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mr.Q"]A co gdybys to Ty miala podjac decyzje o oddaniu swojego partnera innej?[/quote]ja wlasnie o tym mowie ze ja jemu pozwalam.wiedzialam ze skarcicie moje zdanie no coz.takie jest moje zdanie ja bym mu pozwolila jesli by chcial.chociaz wiem ze by nie zrobil tego moj obecny partner.ja tak.zadko kiedy jestem wierna.

http://pl.youtube.com/watch?v=Cm9ka6UKbB4

Bog mnie stworzyl,a Diabel wychowal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="0na"].ja tak.zadko kiedy jestem wierna.[/quote] Nie bede Ci tu stawial diagnozy, jednak moim zdaniem starasz sie troche izolowac i nie mieszac zwiazkow z uczuciami by nie zostac zraniona. Bawisz sie zyciem... niestety rowniez uczuciami

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Musielibyśmy razem to ustalić...
Ja bym dążyła do kompromisu. 2 mln (tyle kosztuje nasz wymarzony domek ^^ ) i trójkącik. :D

Bo kolory naszej t?czy wybieramy sobie sami (;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuriaki"] Kochacie się a życie to dla Was błoga sielanka [/quote]Skoro tak, to po co nam ten milion? ;>
Zresztą, na takie pytania zawsze mam jedną odpowiedź: jestem warta wiecej 8-)

[color=#9400D3][b]Dum spiro, spero[/b][/color]

[color=#E0004B][b][size=1]"Boże, którego nie ma,

nie daj, żebym zrobiła krzywdę

człowiekowi.

Niech mi wpierw odpadnie ręka,

niech mnie spali

piorun."[/size]

[/b]
[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zgoda na to zeby twoja druga połówka przespała się z kimś innym za kase? ;/ NIGDY ZA NIC,po prostu bo mi sie kojarzy z jedną rzeczą i ogólnie nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jezeli w zwiazku jest milosc , gdyby jednak para podjeła decyzje i zgodzilaby sie na taki uklad , to ta kasa i tak by ich pózniej raczej nie cieszyła.
wynikły by tylko konflikty i problemy .kasa by byla , a "idealny" zwiazek pewnie juz by nie byl taki słodki.

dla kasy , nie warto .

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nigdy bym sie na taki uklad nie zgodzila.
Po pierwsze ja sama nie moglabym tego zrobic, a kiedy zrobilby to moj partner to nie umialabym juz z nim byc... A tak na marginesie to skoro wszystko by sie nam jak najlepiej ukladalo to po co by byl nam tem milion?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="jarzyn1982"]Nigdy nie przystałbym na taką propozycję. Miłość i uczucie nie są na sprzedaż[/quote] Być może ale gdybyś stanął przed taką ofertą w realu to na pewno nie byłbyś już tego taki pewny ;-) Co kasa potrafi zrobić z ludzi... Oczywiście nie osądzam Cię ale wielu poleciałoby na kasę, chociaż wcześniej deklarowali co innego ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wielu może i by poleciało ale ja sie do nich nie zaliczam - nie mógłbym żyć ze świadomością że ktos przespał sie z moją ukochaną. Za pieniądze nie da sie kupić wszystkiego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A w życiu..!!! Nie zgodziłabym sie na nic takiego... Jezeli były by jakieś problemy zdrowotne i potrzebna by była kasa, to choćbym miała przymierać głodem to bym sie raczej nie zgodziła... A i po takim incydencie to już by nie było to samo, bo zawsze przy jakiejś kłutni mozna by było poruszyć ten temat coś wypomnieć, a pozniej mogło by być nie miło... Więc ja jestem na nie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi