Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Tabiitha

Świat anime- czy chciałbyś w nim żyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby była taka możliwość, chciałbyś się przenieść do świata anime?
Jeśli tak, to do jakiego i dlaczego do tego?
Jeśli nie, dlaczego?

Ja oczywiście bym chciała.. do jakiego świata?
Ouran High School Host Club oczywiście, w końcu jest tam mój wspaniały i idealny Kyouya <3 ^^
Edytowane przez Gość

how often do you think about touching other people's private parts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie, niechcial bym sie przeniesc. Jest mi dobrze gdzie jestem teraz :mrgreen: nie potrzebuje takich podrozy czy moze tez teleportacji. Moje aktualne zycie jest na tyle ciekawe i co najwazniejsze podoba mi sie, ze nie nie i nie :-)

Gdyby jednak kiedys zaszla taka potrzeba pniesienia sie i mialbym mozliwosc wybierania miejsca to:

Swiat z GTO - Great Teacher Onizuka :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No jasne, chociaż tak na tydzień :) Np. ja bym mogła żyć w świecie yaoi @[email protected] chyba bym ich tam wszystkich wystraszyła xD

Każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką.

[size=1][b]B. Prus[/b][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przenieść się i życ to nie. ale tak na jakis czas wskoczyc to czemu nie :-P
Chociaż szczerze powiem ze kuszącą pozycją jest bajkowa salka do cwiczen z regulacją grawitacji...
ale to moze w XXXwieku w prawdziwym swiecie :-)

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Również nie chciałbym być tam na stałe... mam swoje zmartwienia i czyjeś dodatkowo psuły by mi całą zabawę z oglądania tego jako osoby nieuczestniczącej. Gdyby, powtarzam gdyby zaszła konieczność, to chyba bym wybrał Code Geass (ale to pewnie dlatego, że aktualnie to oglądam) bo jest najbardziej zbliżony do świata realnego... normalni ludzie, normalne problemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jes, ofkorz xD
Do świata Zero no Tsukaima, albo Soul Eater. Stara jesem, ale smoki, różdżki, takie tam dalej są niezłe xD

[color=#FFFFFF][i]I am the tragedy

And the heroine

I am lost And I am rescuing

The storm is come

And I am following

My name is Tristan

And I am alive

[/i]

[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja chętnie przeniosłabym się na kilka dni do świata Kanon ;D Tam jest wszystko takie ładne i w ogóle ;) Ale nie chcialabym mieszkac tam na stałe ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
na jakiś tydzień, miesiąc owszem mogłabym się przenieść.;DD chciałabym zobaczyć jak tam jest itd. :mrgreen: ale może nie na stałe .xDD

( :

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak najbardziej chciałabym, bo tam wszystko wydaje się być proste i łatwe nie tak jak w tej szarej naszej codzienności

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak byłem mały zawsze chciałem żyć w takim świecie chciałem puszczać kamechame czy jakieś wiatry z ręki :D teraz już myślę ze w realnym świecie jest okej i nie chciałbym się przecież choć i czasami myślę o tym ^^ jak oglądam naruto czy bleach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oł jeeeee :D pewnie, że bym chciała :D chociażby na jakiś czas do świata BSSM albo do Hellsinga ^^ chociaż lepiej do BSSM ^^ jakieś zaklęcia, mydło powidło czy takie tam :mrgreen: i bym miała wtedy obłędny mundurek i takie super długie nogi :D

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie. Nie chciałbym mieć wieeeelkich oczu ^^ No i jeszcze po japońsku (chińsku?) gadać... A postacie z Anime (niektóre) to nie ludzie, tylko mutanty z nadprzyrodzonymi siłami :P
No i niektóre postaci mają dziwnie kolorowe włosy...

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Żyć w świecie anime raczej bym na stałe nie chciała ;-) ale znaleźć się tam na kilka godzin czemu nie :-P Gdzie dokładnie to nie wiem... Ale byleby nie było tam żadnych potworów i tym podobnych typów :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja bym się chętnie przeniosła. I to na stałe. Tam nie ma takich głupich zmartwień jak w rzeczywistości.
A do jakiego świata? Hm. One Piece może ^^ A dlaczego to nie wiem. Po prostu. Sentyment.

[color=#00FF80]Nie wiem, nie znam się, nie obchodzi mnie to.[/color] :woot:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak, najlepiej w świecie GTO (chociaż czytałam tylko mangę - więc mangowy świat ^^) i może w Gravitation lub w Ouran.

[b][i][size=4][color=#400000]"50% napięcia, 40% podniecenia i 10% 'so what'"[/color][/size][/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Tabiitha"]Gdyby była taka możliwość, chciałbyś się przenieść do świata anime?
Jeśli tak, to do jakiego i dlaczego do tego?
Jeśli nie, dlaczego? [/quote]
Naruto ewentualnie Fullmetal Alchemist

ze względu na moce jakie przejawiają bohaterowie tych bajek

[size=1] Bywają myśli tak głębokie, że pogrążają autora.

[/size]

(\__/)

(O.o )

(>
jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw.... zaje..... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora'.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie chciałabym żyć w świecie anime, chociaż fajnie byłoby mieć jakieś nadprzyrodzone zdolności, np. takie jak w świecie Naruto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
w bajce Księżniczka Mononoke też był fajny świat tylko na pączątku trawiły do demony pod koniec jednak pokonano i wszystko było git Edytowane przez Gość

[size=1] Bywają myśli tak głębokie, że pogrążają autora.

[/size]

(\__/)

(O.o )

(>
jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw.... zaje..... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora'.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ten świat z anime [i]Księżniczka Mononoke[/i], też mi się podoba, ale szkoda że bogowie zwierząt stracili swe moce. Lepiej by było, gdyby zapanowała harmonia, a zwierzęta posiadały swoją siłę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oczywiście, że chciałabym w nim żyć. Jest to dobry sposób na oderwanie się od rzeczywistości.

[url=http://eonline.pl/bajki]Kreskówki online[/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak chciałabym na przykład w Dragon ballu. Dlaczego? bo są tam wspaniałe postacie np Vegeta chciałabym spotkać takiego faceta na drodze ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi