Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

[center][youtube2]nfj9pkWz2wc[/youtube2]

Jak myślicie? Czy grozi nam wyginięcie? :D[/center]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="THeMooN"]Jak myślicie? Czy grozi nam wyginięcie? :D[/quote] nie no co ty
nie wyginiemy :-P
wibrator czy próbówka nie zastąpi nigdy wacka :evil:

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Są pewne sprawy których nie da się przeskoczyć. Raczej wątpliwe że wyginiemy :P Nie wiem czy wierzę w Matkę Naturę czy po prostu się pocieszam ale wolę nie myśleć w kategoriach
-Gdzie jest Twój Tatuś?
-A kto to jest "Tatuś"?
-Nie wiesz kto to Tatuś? Biedne dziecko... :D

btw. Kocham ten film :mrgreen:

"Kobieta mnie bije...!"

-Wstawaj Maksik!
-Nie wstane! Tak będę leżał!

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eeeee tak jak [b]MagicalFire[/b], mówi ;D My nie wyginiemy !!!!

/Never #Die# Player***

Tea Who You Yeah Bunny xD

89% graczy uwa?a ?e najwa?niejsza jest grafika je?li nale?ysz do tych 11% wklej to do podpisu !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie martwcie sie , moze jednak nie wyginiecie ;-)

pomimo iz niektorych facetow trzeba tępic ,to jednak wole aby wszyscy zostali niz wszyscy znikneli :-)
co my bez Was bysmy zrobily ? katastrofa :mrgreen:

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="maja"]pomimo iz niektorych facetow trzeba tępic ,to jednak wole aby wszyscy zostali niz wszyscy znikneli :-) [/quote] racją są takie jednostki, których bym wykastrowała... chociaż nie.. wycięłabym mu to i owo i niech sobie śmiga :hyhy:

Nie wiem czy ja, jako kobieta mogę się tutaj wypowiedzieć.... ale co mi tam (:

Nie wyginiecie... jesteś Nam [kobietą] zbyt potrzebne. Każda z Nas potrzebuje opieki, miłości, adoracji.... Same, samotne... smutno perspektywa...
(:
Z utrzymaniem gatunku też by łatwo nie było...

Nie, nie i jeszcze raz.

Kobieta i mężczyzna to jak dwie połówki jabłka, które wzajemnie się dopełniają i tworzą całość...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="THeMooN"]ej ej ... kobietom/dziewczętom wstęp wzbroniony :P [/quote] no wiedziałam.. solidarność plemników bierze górę :P
A ja chciałam Was podtrzymać na duchu i uspokoić, że Was nie wyrżeniemy do ostatniego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]wycięłabym mu to i owo i niech sobie śmiga[/quote] eee, Ja wolę jednak śmierć... -.- i pewnie zdecydowana większość się ze mną zgodzi... :D
[quote="młoda"]Każda z Nas potrzebuje opieki, miłości, adoracji[/quote] To działa również w drugą stronę. Jak by WAS zabrakło to życie straciło by sens... ;-)
Chcemy wam ofiarować opiekę, czułość, bezpieczeństwo, miłość. Tak to już jest skonstruowane że [quote="młoda"]Kobieta i mężczyzna to jak dwie połówki jabłka, które wzajemnie się dopełniają i tworzą całość... [/quote]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="THeMooN"]Na rżnięcie zawsze się czas znajdzie :D [/quote] dlaczego ja wiedziałam, że CI się to skojarzy? :P

[quote="Zielony34"]eee, Ja wolę jednak śmierć... -.- i pewnie zdecydowana większość się ze mną zgodzi... :D [/quote] nie dziwię się. Ale tutaj chodzi o to, aby cierpiał... [np. taki gwałciciel]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
faceci nie wygina
same kobiety nie zostaną a nawet jeśli zostaną to wyginą tak jak faceci
równowaga musi być

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote] Dokładnie. Kobiety nie mogą żyć bez facetów i my nie możemy żyć bez was drogie panie [/quote]
E tam, ja potrafie sobie sam gotować :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jakby faceci wyginęli to ja popełniam samobójstwo :D

But we're never gonna survive, unless... We get a little crazy.

[img]http://kroliki.net/images/banner.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No jeżeli utrzyma się jakaś tam tendencja(degeneracja czegoś tam, nie pamiętam czego), to faceci wyginą. Naukowcy, którzy tą tendencję odkryli obwieścili (a raczej zrobiły to za nich gazet), że czas mężczyzn jest policzony.

Zasadniczo mało mnie to obchodzi skoro ma to być kwestia setek tysięcy lat, ale nie rozumiem na jakiej podstawie można założyć, że tendencja musi się utrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No a nawet jeśli to kto Wam będzie drwa rąbał? :mrgreen:
Na poważnie to w Japonii bodajże na jedną kobietę przypada trzech mężczyzn, więc chyba nie jest tak źle z ilością facetów na świecie.

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"][quote="THeMooN"]Jak myślicie? Czy grozi nam wyginięcie? :D[/quote] nie no co ty
nie wyginiemy :-P
wibrator czy próbówka nie zastąpi nigdy wacka :evil:[/quote]
Piękne słowa :) W 200% się zgadzam. Swoją drogą uwielbiam ten film i jak dla mnie raczej nie jest to możliwe, chociaż za XXX lat to kto wie co się będzie na świecie działo...

[b]Piszę poprawnie po polsku![/b]

Edit. O ile słownik w telefonie sam czegoś nie poprawi po swojemu :P

[img]http://koszatniczka.org/images/signatures/20480348124bbf92c6ca8e9.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi