Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
THeMooN

Cowboy Bebop

Rekomendowane odpowiedzi

[center][img]http://www.tvbabble.com/images/cowboy-bebop11.jpg[/img][/center]
Dwóch łowców głów – były policjant Jet Black oraz osobnik o tajemniczej przeszłości Spike Spiegel – przemierza układ słoneczny, łapiąc zbiegłych przestępców. Na pokładzie ich statku (o nazwie „Bebop”) pojawią się z czasem: owczarek walijski Ein, łowczyni i zapalona hazardzistka Faye Valentine oraz genialna małoletnia hakerka Edward Wong Hau Pepelu Tivrusky IV (czyli Ed)... Brzmi stereotypowo? Słusznie. W tej serii nie ma nic, czego nigdy się nie widziało, właściwie wszystkie jej elementy są zapożyczeniami i cytatami z innych filmów i gatunków. A jednak nie jest to odgrzewane danie, a smakowita mieszanka, przyrządzona ze znawstwem tematu.

Co o tym decyduje? Przede wszystkim doskonała jakość wszystkich składników. Fabuła jest wartka, mimo wszystko – zaskakująca, a elementy komediowe i dramatyczne są bardzo dobrze zrównoważone. Klimat serii waha się od wyraźnie komediowego (acz zawsze z dreszczykiem emocji, jak w będącym parodią Obcego odcinku 11.) do mroczno-sentymentalnego filmu noir (odcinki 12-13 i 25-26). Charaktery postaci są dopracowane, wiarygodne – umożliwiające przywiązanie się do nich i przejmowanie ich losami.

Więcej na: [url=http://anime.tanuki.pl/strony/anime/7-cowboy-bebop/rec/7]Cowboy Bebop - Recenzja[/url]

Osobiście nie widziałem ale powiadają, że to klasyk :)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a moja bajka od dziecka oglądałem ją na Haperze :) bardzo dobra bajka ;) polecam ja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ile razy ludzie będą cię poprawiać?? To nie są zwykłe bajki!! To są anime!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="tidus106"]bardzo dobra bajka [/quote] w łeb się puknij. to nie bajka. -.-''

nie oglądałam, ale często mi polecano. tylko jakoś zabrać się za to nie mogę..
z recenzji niezbyt mnie zaciekawiło.

how often do you think about touching other people's private parts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi