Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
THeMooN

Ghost In The Shell

Rekomendowane odpowiedzi

http://images28.fotosik.pl/66/ab5cf7d9ee4e314e.jpg

Jedno ze śledztw prowadzonych przez specjalną jednostkę służb wewnętrznych, Sekcję 9, dotyczy działań Władca Marionetek – hakera podejrzewanego o całą serię przestępstw, w tym włamania do ludzkich mózgów. Poszukują go Amerykanie i Sekcja 6. Sekcja 9 również nie próżnuje – dysponują cyborgami, a wśród nich cudem techniki – agentką Motoko Kusanagi. Z biegiem czasu okazuje się, że Władca Marionetek może znajdować się tam, gdzie nikt się go nie spodziewa… Z wyjątkiem knującej coś Sekcji 6. A to dopiero początek mrocznych tajemnic…

Ghost in the Shell jest anime należącym do gatunku cyberpunk – i w przeciwieństwie do np. Bubblegum Crisis nie ma domieszek kina akcji. Owszem, widząc agenta służb specjalnych i jego partnerkę/partnera można pomyśleć, że to film sensacyjny, ale – podobnie zresztą, jak w Armitage III – złudzenie szybko się rozwiewa. Przygnębiający klimat, cyborgi, implanty, sieć, matactwa wpływowych osób – to ewidentne cechy cyberpunku. Ghost in the Shell zawiera je wszystkie.

Więcej na: [url=http://anime.tanuki.pl/strony/anime/36-ghost-in-the-shell/rec/36]Ghost In The Shell - Recenzja[/url]

Anime typowo cyberpunkowe... dla wybranej liczby ludzi... nie wszyscy lubimy film/anime Matrix/Animatrix.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
słyszałem o tej anime mój brat ją oglądał a ja nie ale niedługo będę ją oglądać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tez slyszalam ze dobra. ale nie ogladalam. dobra grafika jak widze. chyba sie wezme :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oglądałam, ale to było dawno. Najbardziej w pamięć zapadła mi piosenka (King of my Castle). Bedę musiała sobie odświezyć pamięć, to wtedy coś więcej napiszę.

Każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką.

[size=1][b]B. Prus[/b][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oglądałam bo klasyka... podobało mi się, choć nie jest wielką fanką anime o mechach..

[b][i][size=4][color=#400000]"50% napięcia, 40% podniecenia i 10% 'so what'"[/color][/size][/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi