Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
THeMooN

Devil May Cry

Rekomendowane odpowiedzi

[center][img]http://img141.imageshack.us/img141/3209/dmcblog2hw1.jpg[/img][/center]
Dante, tajemniczy młody osobnik, prowadzi lokal o bliżej nieznanym przeznaczeniu – zwany „Devil May Cry”. Dziwna ta nazwa ma jednak swoje uzasadnienie i staje się zrozumiała, gdy bliżej poznamy zawód naszego bohatera – trudni się on bowiem polowaniem na demony, które zdołały przeniknąć do naszego świata. Dante nie jest przy tym zwykłym człowiekiem – w jego żyłach płynie krew potężnego demonicznego szermierza Spardy, który wiele lat temu zbuntował się przeciw swym braciom i stanął w obronie ludzkości. Nie da się przy tym ukryć, że syn jest pod tym względem bardzo podobny do ojca – umiejętności Dantego w walce mieczem nie można określić inaczej niż jako nadludzkie.

Mimo że bardzo romantyczna, praca łowcy demonów nie wydaje się dochodowa… Jak dowiadujemy się na samym początku, główny bohater tonie w długach – i zapewne tylko dlatego podejmuje się ochrony pewnej dziewczynki. Bez trudu można się domyślić, że w anime takie zlecenie może oznaczać tylko i wyłącznie olbrzymie kłopoty…

Więcej na: [url=http://anime.tanuki.pl/strony/anime/984-devil-may-cry/rec/1006]Devil May Cry - Recenzja[/url]

Ostra jatka i hektolitry krwi, czy czym tam bryzgają przeciwnicy Dante'go :D
Fajny anime na rozluźnienie :) Cięty humor, nie dla wszystkich zrozumiały.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oglądałem tą kiedyś a wczoraj peszyłem grę Devil May Cry 4 boska gierka polecam :) a anime też jest boska :) bardzo mi podobały akcje itp....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dzisiaj skończyłem oglądać. Super sprawa. Krew się leje, mieczem macha nie za dużo nie za mało. Nareszcie nikt w nikim się nie zakochuje, ima tylko 12odc. Ja wole obejrzeć produkcje takie mało odcinkowe. Do tasiemców można usiąść ale mi większość brzydła w połowie...
DMC ogólnie daje 10/10

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak dla mnie swietne :) szkoda tylko ze tak malo odcinkow ;) Ale fabula i zakonczenie jak dla mnie bomba :) 10/10 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jedno z najlepszych anime jakie oglądałem.
Bardzo dobrze że ma tak mało odcinków, da sie przysiąść i na raz obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi