Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bartek

Hipnoza - co o tym sądzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Co sądzicie o Hipnozie? Czy dalibyście się zahipnotyzować? Czy jest to dla was temat Tabu?
Czy balibyście się jej poddać?
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bez problemu. Psycholog czesto sie posluguje hipnoza i jest naprawde przydatna. Ja mialam regresje. To cos podobnego. Powiem wam ze jest to naprawde dobre dla czlowieka, oczywiscie pod warunkiem ze wykonywane jest pod okiem dobrego specjalisty.Wiem tylko ze potem tez trzeba byc pod stala opieką psychologa/psychoterapeuty, bo moga wystapic rozne nieporzadane skutki. MYsle jednak ze jesli jest to potrzebne, to by spobie pomoc warto skorzystac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pogromcy Mitów potwierdzili prawdziwość hipnozy... nie mam pojęcia jak to działa ale ważne, że działa :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak samo jak udowodnili ze roslinke boli jak ja klepniesz w listek
powaga :lol:
w hipnoze dam jeszcze wiare.

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niewiem miał bym troche stracha, że już się nie obuce, ale MOŻE poddał bym się hipozie, tylko musiał bym to wcześniej pożądnie przemyśleć ;/

/Never #Die# Player***

Tea Who You Yeah Bunny xD

89% graczy uwa?a ?e najwa?niejsza jest grafika je?li nale?ysz do tych 11% wklej to do podpisu !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mysle,ze poddalabym sie hipnozie,jesli przeprowadzalby ja dobry specjalista... Hipnoza czesto pomaga ludziom... Pozwala lepiej zrozumiec siebie, swoje leki,obawy,a nawet moze byc skuteczna przy leczeniu nalogu jak ostatnio czytalam :-D Wiec jesli mialaby taka potrzebe, to chetnie skorzystalabym z hipnozy :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="tidus106"]Czy jest to dla was temat Tabu? [/quote] Czemu hipnoza ma być tematem tabu? [quote="tidus106"]Czy dalibyście się zahipnotyzować?[/quote] Nie, bo nie mam takiej potrzeby. [quote="tidus106"]Czy balibyście się jej poddać?[/quote] Gdybym tego potrzebowała, to nie.
Jest to bezbolesne, więc nie ma obawy. To co się ze mną by działo, i tak bym nie wiedziała ani nie pamiętała.
Oczywiście bym musiała naprawdę komuś ufać, a najlepiej aby jeszcze ktoś bliski był przy mnie. Różnie to bywa, a zboczeńców też nie brakuje :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ostatnio w "Rozmowach w toku" było o hipnozie, nigdy nie byłam do tego przekonana, ale po tym programie z chęcią bym się poddała hipnozie żeby chociażby zobaczyć jak to jest ;)

......i odnajdę kiedyś spokój......

uśmiechnij się [you]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Dusia"]Ostatnio w "Rozmowach w toku" było o hipnozie, [/quote] No i przegapilam...
Poddalabym sie chetnie.
Wielokrotnie probowalam autohipnozy ale mi sie nie udawalo.
Niedawno ponowilam probe.Juz malo brakowalo...slyszalam oddech, zaczelam zastanawiac sie kto to oddycha i zorientowalam sie, ze to moj wlasny oddech slyszany od srodka, od wewnatrz.Lezalam na wznak mimo tego moja glowa byla bezwladna i spadla na bok, przeszedl mnie dreszczyk emocji ...i wtedy odezwal sie ten przeklety telefon , bateria sie wyladowala. :|
Przymierzam sie do nastepnego seansu, musze miec odpowiednie warunki tzn. cisza i ciemnosc a moi chlopcy kreca sie do polnocy wiec kiedy sie w koncu poloza i pogasza swiatla to ja juz spie.

Kto zbyt wiele chce, wszystko traci ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mimo wszystko ja bym się nie poddała hipnozie nie choruje więc nie jest mi to potrzebne , a nie widzę innego przekonującego powodu.

[img]http://i47.tinypic.com/o8ggzt.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Witch"]Wielokrotnie probowalam autohipnozy ale mi sie nie udawalo. [/quote] Po co Ci to potrzebne? A jak nie wrócisz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="fortuna"][quote="Witch"]Wielokrotnie probowalam autohipnozy ale mi sie nie udawalo. [/quote] Po co Ci to potrzebne? A jak nie wrócisz?[/quote] Czyste zainteresowanie.Chce wrocic w lata wczesnego dziecinstwa, a potem w poprzednie wcielenie. :angel3:
Jak nie wroce, to...wspominajcie mnie dobrze. :aloha:

Kto zbyt wiele chce, wszystko traci ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmm Hipnoza, jeden z moich ulubionych tematów. Jeżeli miałbym okazję żeby byc zahipnotyzowanym, z miejsca bym się zgodził. Sama hipnoza to wspaniała rzecz. Można w dzięki niej dokonywać "przemeblowań" w świadomości, pozbyć się problemów lub po tylko jednym spojrzeniu na stronę gazety, wyrecytować cała ją zawartość. Po za tym hipnoza jest bezpieczna i nie ma żadnych niebezpieczeństw z nią związanych prócz moralności hipnotyzera.

"Failure is not an option"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bałabym się poddać hipnozie. Z tego co wiem, nieuczciwy hipnotyzer może wywołać u swojego pacjenta fałszywe wspomnienia. Ponoć ludzie w stanie hipnozy nie robią tych rzeczy, których nie chcą robić. Gdybym poddała się hipnozie, to zrobiłabym to, aby odzyskać pewne, przykre wspomnienia, które wyparłam z mojej świadomości. Chociaż z drugiej strony, to może dobrze, że pewnych rzeczy nie pamiętam? Może nie mogłabym dalej spokojnie żyć z tymi bardzo przykrymi wspomnieniami? :( Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Jak nie wroce, to...wspominajcie mnie dobrze.[/quote] Serio ale ja nie wiem czy napisałaś to dla żartu czy śmiechu, choć niby na jedno wychodzi.
Może zbyt jestem bojaźliwa jeśli chodzi o "strefę" której my sami nie jesteśmy tak naprawdę ogarnąć.
[quote="Witch"]a potem w poprzednie wcielenie.[/quote] Jest to faktycznie wyzwanie, ale czy bezpieczne? Nie mamy tez pewności czy to będzie fantazja czy rzeczywistość. Nie wiadomo też, co stanie się po powrocie. To jak przekroczenie granicy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hipnoza jest bardzo fajnym tematem, w ogóle jest fajna :)
Poddać to bym się poddała hipnozie, no bo czemu nie? Próbowałam kilkakrotnie autohipnozy, z różnym skutkiem. Nie mam powodu by się bać hipnozy zatem nie bałabym się :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wybaczcie, że tak pół żartem, pół serio:
[quote="kotkapsotka"]Chętnie bym kogoś zahipnotyzowała , ale hipnozie bym się nie poddała mam jakieś lęki co do tego.[/quote] Udało Ci się już kogoś zahipnotyzować... MF'a. Oddałby Ci się żadnych oporów.

Scypion Alvaro No.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Uwazam, ze hipnoza pokutuje w spoleczenstwie jako cos negatywnego i zlego. Od zawsze istniala taka zaslona tajemnicy i obawy przed ew. utrata wlasnej woli no i moze nawet duszy. A szkoda , bo hipnoza to naprawde fascynujace zjawisko w ktorym mozna pelniej wykorzystac potencjal naszego umyslu. Przeciez hipnoza to nic innego jak tylko technika ktora umozliwia osiagniecie stanu swiadomosci podobnego do takiego snu na jawie. W koncu kazdy z nas doswiadczyl w swoim zyciu takiej sytuacji , ze mial wrazenie , ze spi na jawie. Dlatego uwazam , ze hipnoza jest naturalnym , bezpiecznym i zdrowym zjawiskiem .
To naprawde znakomity srodek dzieki ktoremu mozemy pokonac zle nawyki i rozwiazac wiele nekajacych nas problemow.
Mysle, ze nasz strach i opor przed seansem hipnotycznym wynika z powodu i braku wiedzy i braku edukacji. Dlatego sie zwyczajnie boimy tego czego nie rozumiemy. A szkoda , bo hipnoza to nasz sprzymierzeniec w zyciu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi