Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Tabiitha

Fate/Stay Night

Rekomendowane odpowiedzi

[center][img]http://badger11.animeblogger.net/image/fsnsaber1.jpg[/img] [/center]
[i]Shirou Emiya mieszka sam w domu odziedziczonym po swoim przybranym ojcu, przyjacielu nauczycielki Shirou z lokalnej szkoły. Poza wizytami i nieustanną pomocą w domowych obowiązkach ze strony Sakury Matou, młodszej siostry Shinjiego Matou, którego Shirou uważa za swojego najlepszego przyjaciela, w jego życiu nie dzieje się nic niezwykłego. Może poza tym, że Shirou, podobnie jak jego zmarły opiekun, ma pewien sekret – magiczny talent. Nie na tyle silny, by w normalnych warunkach miał znaczący wpływ na jego życie, ale wystarczający, by wplątać go w aferę, która może kosztować go życie! Miasto Fuyuki, w którym toczy się akcja, właśnie po raz kolejny staje się areną morderczej walki między bezwzględnymi magami uczestniczącymi w krwawym rytuale, znanym ogólnie pod nazwą Seihai Sensou – Wojny o Graal. [...][/i]
[url=http://anime.tanuki.pl/strony/anime/686-fate-stay-night/rec/692]źródło.[/url]

Wspaniała opowieść, wzruszająca.. a zakończenie? ryczałam jak głupia.
daje 9,5/10. na prawdę warto obejrzeć..
Edytowane przez Gość

how often do you think about touching other people's private parts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aktualnie mam grę na dysku pod wdzięczną nazwą "Fatal Fate".
To moja druga pozycja uwzględniona na liście :D

[size=75][color=#4996BA]** [b]Dodano: 24 Sierpień 08, 22:51[/b] **[/color][/size]
Skończyłem oglądać... popłakałem się ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="THeMooN"]Skończyłem oglądać... popłakałem się ;-)[/quote] bo ciężko nie płakać.. (:

how often do you think about touching other people's private parts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ogólnie nie lubię takich "opowieści o miłości" ale ten anime miał coś w sobie, musiałem to obejrzeć do końca :) Sam anime nie jest jakoś wyszukany IMO ale ładnie pokazany :D Niby fantasy a jednak zderza się z rzeczywistością...

Podsumowując:
8/10 :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Całość nie była takaż znowu nadzwyczajna, ale zakończenie poruszyło mnie do tego stopnia, że podniosło mi się mniemanie o tytule. mraow.
Saber to niezła kobitka xD

[color=#FFFFFF][i]I am the tragedy

And the heroine

I am lost And I am rescuing

The storm is come

And I am following

My name is Tristan

And I am alive

[/i]

[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi