Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bartek

Pierwszy kontakt z internetem

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy temat ten już był ale daje go
Jak wyglądał Wasz pierwszy kontakt z internetem? ;-)
Pierwsze wrażenia, pierwsze odwiedzane strony itp
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Jak wyglądał Wasz pierwszy kontakt z internetem? ;-) [/quote] o kurcze to było parę ładnych lat temu pamietam jeszcze te stawki minutowe za połączenia i rachunki po 500 zł :mrgreen:
ale internet w domu mam dopiero od 2 lat [quote="tidus106"]pierwsze odwiedzane strony itp[/quote] o kurcze nie pamietam :-P

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]o kurcze nie pamietam :-P [/quote] ja też nie pamiętam gdzie ja wchodziłem itp chyba interia.pl wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hehe stare dobre czasy :D
Podłączanie się przez telefon :D Sama byłam przerażona rachunkami :D
A gdzie siedziałam? Jako głupia małolata na czaterii :D
I na jakimś forum, ale nie pamiętam jakim.

But we're never gonna survive, unless... We get a little crazy.

[img]http://kroliki.net/images/banner.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Atena"]A gdzie siedziałam? Jako głupia małolata na czaterii :D [/quote] ja siedziałem na wp.pl czat itp :) dobre stary czasy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
heh, najczęściej to strona wp.pl lub marudziłam w wyszukiwarce na temat różnych stron- głównieświęci i błogosławieni, oczywiście czat na wp.pl a do tego później doszło forum na którym jestem od roku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
internet w domu mam 6 llat? chodzi o stałe łacze. no pamiętam że wtedy byłam w pierwszej klasie liceum :mrgreen:

a pierwsze kontakty były w szkole wiadomo:) bo wtedy to ona miała taki luksus jak internet ale to była klasa pierwsza gim chyba to niewiele pamiętam co tam robiłam.

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hehe... internet w domu założyłem głównie po to by grać w Lineage 2 :lol:
Tak już mam od dwóch lat :D
Za jakiś tydzień będę miał aktywne konto z internetem 6Mb/s :aloha:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pierwszy kontakt z internetem? to chyba 4 albo 5 klasa podstawówki, na informatyce. ^^
w domu mam już chyba 4 lata internet. pierwsze odwiedzone strony.. no to wp.pl i jakieś stronki z grami xD

how often do you think about touching other people's private parts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="THeMooN"]Tak już mam od dwóch lat :D [/quote]pamiętam jak ciebie przyłaziłem na neta :mrgreen: [quote="THeMooN"]internet w domu założyłem głównie po to by grać w Lineage 2 [/quote] no ale to sie zmieniło

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pierwszy kontakt - niepamietam kiedy wtedy mialem... hmmmm.... naprawde bylo dawno ze az sobie nie moge przypomniec kiedy byl ten pierwszy raz. Oczywiscie szlo po lini i modem 56k :D

W domu internet siedzi z 6-7 lat i zyje z nim zapanbrat :D

A na koniec cos wam powiem:
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"-Lem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja kiedy pierwszy raz dostałem się do netu? Hmm, było to chyba ok. rok po tym jak dostałem kompa czyli na przełomie 3/4 kl. podstawówki... Oczywiście było to połączenie dial-up modemem 56kb z oszałamiającą prędkością ~31kbps.

Pamiętam swoją (chyba) pierwszą stronę a była to wp.pl :) Następnie jakieś gry online

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Freq"]"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"-Lem.[/quote] To moja sygna na większości for!!! Złodziej :evil: Prosi się o nie używanie tego zdania, byłem pierwszy :D

A wracając do tematu... mój najpierwszy kontakt z internetem miałem z 10 lat temu chyba :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="THeMooN"]
To moja sygna na większości for!!! Złodziej :evil: Prosi się o nie używanie tego zdania, byłem pierwszy :D [/quote]
uzytkownik, Ham :P kupa byles pierwszy :P Do Stasia LEma napisz ze tez ci ukradl zdaniel :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mój pierwszy kontakt to była szkoła podstawowa chyba4 czy 5 a może 6 klasa
no wiadomo człowiek wtedy ma jeszcze taka głupawkę (wiadomo taki wiek ) wchodziłam na czata bo kolezanki mnie namówiły a ja miałam zwalę

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="tidus106"]nie wiem czy temat ten już był ale daje go
Jak wyglądał Wasz pierwszy kontakt z internetem? ;-)
Pierwsze wrażenia, pierwsze odwiedzane strony itp[/quote]
Hm. Srednio pamietam, ale jak mialam kupiionego kompa to od razu net, wiec w sumie podjarana bylam i jednym i drugim. Tylko nie pamietam ile lat temu to bylo. Uuu... Dawno, dawno :D Ale jesli chodzi o neta, ot pamietam ze jak juz moglam usiasc to sciagneli mi gg, no bo ja nie umialam ;d i odezwalam sie wtedy do kuzynki i rodzinka stala na demna i mnie pospieszala 'no szybciej pisz, szybciej, tu nei ma obijania, bla bla bla' ie zapomne tego nigdy. pierwszy raz do czynienia z gadu gadu a mnie ludzie stresuja.
pierwsze strony ? Z grami :) Potem jakies blogi i te sprawy... ;)
Edytowane przez Gość

"You better lose yourself in the music, the moment

You own it, you better never let it go

You only get one shot, do not miss your chance to blow

This opportunity comes once in a lifetime, yo"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak mi zamontowali nete pierwszy raz to byłaneostrada 512 kb/s to jak się rozłączyła (mam problem z tym do dziś) to wołałem sąsiada co jest informatykiem bo myślałem, że coś sie zjeba**o, bo zazwyczaj miałem do czyninia z nete nie prze modem tez nie wiedziałem, że może się rozłączać :P Jak już wszystko opanowałem to pierwsze strony to były gry online potem jakięś ogame'my potem youtube i potem to już na co miałem ohote to włączałem xD Jednak najbardziej zadowolony byłem z GG niewiem czemu, ale to było takie w sumie bezpłatne okno na świat ;d

/Never #Die# Player***

Tea Who You Yeah Bunny xD

89% graczy uwa?a ?e najwa?niejsza jest grafika je?li nale?ysz do tych 11% wklej to do podpisu !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Atena"]Hehe stare dobre czasy :D
Podłączanie się przez telefon :D Sama byłam przerażona rachunkami :D
A gdzie siedziałam? Jako głupia małolata na czaterii :D.[/quote]
ja tak samo. :P hehe
rachunki były spore;p
na czacie najczęściej z przyjaciołką robiłyśmy sobie jaja ;X
ehh ;D
a kiedy to byo? w czasach podstawówki :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pierwszy kontkat z internetem mialam na lekcji informatyki (czyli gdzies tak 4 klasa podstawowki) i pierwsza stronka na ktora weszlam to byl chyba wujek google :D taa...
Potem byly juz gry i w koncu ten czat! :D wszyscy mieli niezla zajawke... jak sobie to przypomnie, to niezle jest mi siebie zal xdd pamietam jak kolezanka kiedys, gadajac z kims na czacie (na infie) nagle krzyknela do wszystkich: ej co to jest prawiczek? :D

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Styczność z internetem miałem pierwszy raz w 4 klasie podstawówce czyli juz jakieś 7 lat . A moje pierwsze strony to jakieś gry online i czat :D Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Freq"]"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"-Lem.[/quote] Echh, to nie Lema zdanie, tylko Stanisława Jerzego Leca.

Topic: pierwszy raz to jakoś w szkole, byłam zachwycona interią.pl i googlami, gdzie wpisywałam nazwisko jakiegoś przystojnego aktora i mogłam fotki pooglądać :-)

Nie pamiętam kiedy, ale gdy założyli mi w chatce net, to w kółko siedziało sie na czaterii :-D Ale tam jest syf, my fuckin' godness :lol:

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łooo, pierwsze spotkanie z netem.. sama nie wiem, kiedy to było.
Myśle, ze jakoś w podstawówce. Nawet nie pamiętam, co tam robiłam szczerze mówiąc. Ale wiem, ze jakoś szczególnie mnie to wtedy nie zajarało.
Zresztą, dostęp do internetu w domu też mam stosunkowo długo, w porównaniu z innymi i pamiętam, że przez długi czas mojej młodości wcale mnie to nie bawiło. Od czasu do czasu cos tam porobiłam, pograłam w coś, takie rzeczy. Teraz siedzę zdecydowanie więcej.
Edytowane przez Gość

[color=#359E99][b][i]"Tak trudno jest zasypiać, budzić się,

gdy imie Twoje echem odbija się od ścian."[/i]
[/b]
[/color]

[url=http://www.lastfm.pl/user/svenya/?chartstyle=void][img]http://imagegen.last.fm/void/recenttracks/svenya.gif[/img][/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moje pierwsze spotkanie z netem było u kuzyna w wieku szkoły podstawowej 7 lat chyba mialem i zapewne byly to jakies gry.
A w domu to juz jest ponad 6 lat :) stałe lacze :).

I tak to wszystko kiedy? si? sko?czy..

"Ile jeszcze we mnie wiary,

Ile jeszcze we mnie samym si?,

Na nowe dni, ile szans.

Ile jeszcze we mnie wiary,

Ile jeszcze we mnie samym si?,

By dalej ?y? w taki czas. "

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie pamietam jakie strony odwiedzialam, wiem ze na pewno na ircu siedzialam calymi dniami :)
Chodzilam do cafe po szkole i tak do wieczora, prawie codziennie :)
Mialam wtedy jakies 12-13 lat :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oczywiście Czateria :D i fotka.pl

Później na stałe się osiedliłam na takim jednym forum i zmądrzałam. xD

Bo kolory naszej t?czy wybieramy sobie sami (;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi