Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Tabiitha

Elfen Lied

Rekomendowane odpowiedzi

[center][img]http://i26.tinypic.com/1zdlnva.jpg[/img] [/center]
[i]Lucy jest dicloniusem, posiada rogi i silne zdolności telekinetyczne. Pewnego dnia ucieka z laboratorium, mordując większość pracowników. Postrzelona wpada do morza i traci pamięć. Znaleziona przez dwójkę ludzi, teraz łagodna jak baranek, zostaje przez nich przygarnięta. Tymczasem wojsko poszukuje zbiega...[/i]
[url=http://azunime.net/anime/idanm,152,idrec,152,recenzja.html]źródło. ;][/url]

jedno z pierwszych anime jakie obejrzałam.
opening świetny.. ending okropny. O.o
dużo krwi i brutalności. anime nawet niezłe.
Edytowane przez Gość

how often do you think about touching other people's private parts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No... to była jedna z pierwszych anime jakie obejrzałem... czasami trochę dziecinna ale ogólnie zajeb*sta :)
Sama fabuła jest świetna a muzyka? Koji moje uszy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1. Okej Lilum jest boskie.
2. Im więcej o tym myśle tym bardziej go nie lubie. Takie sztuczne rżniecie, odcięte członki jak serdelki z keczupem i w ogóle mało fascynujące.
3. Lucy sama w sobie była niezłą postacią.

[color=#FFFFFF][i]I am the tragedy

And the heroine

I am lost And I am rescuing

The storm is come

And I am following

My name is Tristan

And I am alive

[/i]

[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bardzo fajne, muzyka genialna!

[b][i][size=4][color=#400000]"50% napięcia, 40% podniecenia i 10% 'so what'"[/color][/size][/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Opening (Lilium) miażdży jajca. Samo anime jest dalekie od doskonałości, poza dobrze zrobioną krwawą sieczką, ciężko się zagłębić w fabułę, bo jest zwyczajnie średnia. Postać Lucy jest dobrze zrobiona, ale ona sama nie uratuje całości ;] Jednak te 13 odcinków oglądałem z przyjemnością ;]

[size=4][b]I stopped fighting my inner demons. We're on the same side now.[/b][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi