Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

[center][img]http://img120.imageshack.us/img120/6331/lovelesstvatopbq8.jpg[/img] [/center]
[i]Dwunastoletni Ritsuka Aoyagi pewnego dnia poznaje tajemniczego człowieka, który twierdzi, że ma związek z niezbyt przyjemną przyszłością Ritsuki. Jego pojawienie się jeszcze bardziej komplikuje i tak trudne życie nastolatka. Ile można oczekiwać od tak młodego człowieka?[/i]
[url=http://azunime.net/anime/idanm,207,idrec,207,recenzja.html]źródło. ;][/url]

ahhh, kawaii Soubi. *__*
ahhh, kawaii Ritsuka. *__*
jak ktoś nie lubi związków męsko-męskich.. to niech nie ogląda.
chociaż w anime również pojawia się związek dwóch dziewcząt.. :P
Edytowane przez Gość

how often do you think about touching other people's private parts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Tabiitha"]związek dwóch dziewcząt.. :P [/quote] no to ciekawa anime jak na to wygląda szkoda ze ma tylko 12 odc :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="tidus106"]no to ciekawa anime jak na to wygląda szkoda ze ma tylko 12 odc[/quote] To nie jest Hentai deb**u, najważniejsza jest fabuła i kreska.

Nie słyszałem, chętnie bym obejrzał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mój kochany Loveless @[email protected] boskie ciało Soubiego @[email protected] [zaczyna się rozpływać]. Nie zapomnę jak włączyłam, oczy miałam wielkie jak talerze i zeszklone, buzię otwartą i ściskałam poduszę z napisem "dla mojego słoneczka". czułam się jak nastolatka (jeszcze młodsza). oj tak, czekałam na tego pana w okularał i długich włosach. usłyszałam jego głos i wcisnęłam się w fotel. no może dość o przezyciach związanuch z bohaterami xD

co mnie w anime zauroczyło, tak naprawdę powiedziaszy to nic, ale włączyłam i obejrzałam. chyba tylko Soubi mnie trzymała do końca, ale jak powiedziałam - koniec z bohaterami.
kreska mi się bardzo podoba, tak. przyjemne kolory i bardzo dobrze dobrane głosy. myślałam, ze będzie coś bardziej hard, ale shōnen-ai też ujdzie.
nie chciałam pisać o bohaterach, ale nie mogę. wkurzał mnie, oczywiście a jak innaczej, Ritsuka. nie mam pojęcia dlaczego, ale mi zawadzał (o ironio! główny bohater!). może z powodu swojego zachowania. ale uroczy był @(*.*)@

Każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką.

[size=1][b]B. Prus[/b][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To jest chyba taki bardziej dziewczęcy anime prawda? Nie wiem, nie oglądałem tego ale jak tak was czytam to zalatuje mi tu kolejnym romansidłem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="THeMooN"]To jest chyba taki bardziej dziewczęcy anime prawda?[/quote] prawda xD [quote="THeMooN"]zalatuje mi tu kolejnym romansidłem[/quote] no cóż, można tak powiedzieć.. ^^''

how often do you think about touching other people's private parts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:lol: w takim wypadku ja to sobie odpuszczę... ostrzegajcie mnie przed czymś takim następnym razem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
za to dla mnie bomba. skoro typowo dziewczece to ja jestem za!!!!!!!!!!!! bo takie lubie najbardziej :x wiem ze teraz posypia sie gromy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jakie gromy xD oglądaj, a później napisz swoje odczucia :3

Każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką.

[size=1][b]B. Prus[/b][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie ukrywając całe anime jest nieco dziwne i mierne. Krótkie i takie takie.
Ale Suobi <333 mrrr! Sam Suobi ma u mnie dziesiątke xD

[color=#FFFFFF][i]I am the tragedy

And the heroine

I am lost And I am rescuing

The storm is come

And I am following

My name is Tristan

And I am alive

[/i]

[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi