Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Bleach (jap. ブリーチ, Burīchi?) – manga stworzona przez Tite Kubo. Obecnie w Japonii wydano 34 tomy mangi Bleach (dane z Lipca 2008). Kolejne rozdziały ukazują się co tydzień w magazynie Weekly Shonen Jump. Na podstawie mangi tworzony jest również serial anime, którego odcinki także ukazują się co tydzień. Emisja serialu w Polsce rozpoczęła się 12 września 2007 roku na kanale Hyper. Wyświetlonych zostało jedynie 50 pierwszych epizodów.
[img]http://dl.img.qj.net/uploads/files_module/screenshots/10247_bleach.jpg[/img]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szczerze? Kicha jakich mało... Ot dla osób które zupełnie nie znają się na mandze/anime lub tych którzy dopiero zaczynają przygodę chociaż można zacząć od o wiele ciekawszych i ambitniejszych tytułów...

Kicha w stylu Naruto, Moda na Sukces w wydaniu anime.

Tasiemcom mówimy stanowcze NIE!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zaczęłam dawno temu oglądać.. nie obejrzałam 3 epków bo już mi się nie spodobało.
to sie ciągnie i ciągnie,że się pogubić można.. tak samo Naruto [ale nie o nim tu..]
[quote]Tasiemcom mówimy stanowcze NIE![/quote] zgadzam się. :P

how often do you think about touching other people's private parts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Obiecałem sobie, że w życiu tego nie obejrzę... mam zamiar dotrzymać tej obietnicy... po części dlatego, że ten anime ma zbyt duży rozgłos i nie mam zamiaru robić sobie nadziei, że jest to jakieś wybitne dzieło, bo widziałem kilka odcinków u znajomego i nie wkręciło mi się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja lubię. Jest fajne, takie typowo dla chłopaków ^^ Masa wlaki i przepakowanych wojowników.

To, że jest długie to ma być wada? E tam.

Ogólnie, jedno z moich ulubionych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hmm no powiedzmy że do sagi "baunto" było nawet ciekawie :) jednakże znudziła mnie ta saga i od tamtej pory nie oglądam.. poz za tym, nie działają mi odcinki ;(

no music, no life...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi