Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

siemka. sa tu jacys sportowcy? pozdro Edytowane przez Gość

dobry ch?opak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]itomasz86[/b], boze dobijasz mnie.
tak ja jestem. stad te moje miesnie hehehe.

a tomeczku czemu sam sie nie pochwalisz jaki sport uprawiasz?? basen tenis penis.

to kiedy idziemy na partyjke??musisz mnie nauczyc w koncu bo ja do ruchu taka leniwa :amasz:

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Brzoskwinka"][b]itomasz86[/b], basen tenis penis. :amasz:[/quote] zapraszam do rozmowy ludzi ktorzy dbaha o kondycje... a sporty to bardzo rozne, ale glownie preferuje basen, sporty walki (karate, muay thai)...
pogramy:)

dobry ch?opak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="itomasz86"]zapraszam do rozmowy ludzi ktorzy dbaha o kondycje..[/quote]a co moze ja nie dbam?? masz mi cos do zarzucenia?? to ze uwazasz ze mam krzywe nogi i na klacie wiecej tluszczu to nie znaczy ze nie mam kondycji. z kondycji mialam najlepszy wynik w klasie :-D

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dbasz, dla mnie jestes sliczna i wysporotwana, i wcale nie uwazam ze masz krzywe nogi (moje kolana tez sie nie lacza), a tluszczu z reguly kobiety maja wiecej niz mezczyzni (oczywiscie sa odstepstwa - w pewnych miejscach heh) . brawo za wyniki:) pozdrowki

dobry ch?opak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja gram w kosza :P, ale teraz tylko rekreacyjnie z kumplami przed blokiem, kiedyś grałam w szkolnej druzynie, ale rozpadła się... Nawet i dobrze atmosfera nie była tam miła ;( :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no to elegancko, tez gram w kosza.
Sa tu jeszcze jacys sportowcy?
pozdro

dobry ch?opak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 lat taekwon-do , 2 lata capoeira , pol roku boks , w podstawowce akrobatyka , teraz ratownik WOPR , gimnastyka artystyczna , pilka nozna , basen , koszykówka ..... troche tego było ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="itomasz86"]siemka. sa tu jacys sportowcy? pozdro[/quote] no baaa :)
tu są sami mistrzowie klawiatury :ziober:
a tak na poważnie, kiedyś siatkówka i piłka ręczna...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
[quote="Matias"]tu są sami mistrzowie klawiatury [/quote] jak się do niej dorwą to nie mogą przestać pisać.. ;-)

kilka lat temu grałem codziennie w siatkę lub w piłkę nożną ale wiecie... wszyscy kumple ze wsi i się grało... ;-) teraz już nie bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]kilka lat temu grałem codziennie w siatkę lub w piłkę nożną ale wiecie... wszyscy kumple ze wsi i się grało... ;-) teraz już nie bardzo...[/quote]wszystko to co dobre szybko sie konczy tak to juz jest ja zawsze za malolata gralam w siatke ale teraz nie mam czasu juz na rozrywke nieraz chcialam bym wrocic do tych czasów

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
[quote="Patrycja"]teraz nie mam czasu juz na rozrywke[/quote] heh u mnie dokładnie tak samo... bo na wsi żadko kto ma czas na np bieganie za piłką... a zwłaszcza latem... Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="InNae"]6 lat taekwon-do , 2 lata capoeira , pol roku boks , w podstawowce akrobatyka , teraz ratownik WOPR , gimnastyka artystyczna , pilka nozna , basen , koszykówka ..... troche tego było ....[/quote] no ladnie. ja trenowalem karate 4 lata, biegalem, plywam, a poza tym inne sporty rekreacyjne jak tenis, koszykowka, czasem rowerek:). a i ostatnio troche z silowni korzystam.
polecam sport dla wszystkich (dla mistrzow klawiatury takze). pozdro dla uprawiajacych jakikolwiek sport. elo

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 12 Sierpień 07, 11:19[/i] ][/size]
moze jeszcze sie cos tu wypowiem:)
jesli ktos chce schudnac albo wykonac jak najbardziej intensywny wysilek fizyczny to prosze przeczytac text ponizej.
wiadomo kazdy sport jest dobry, polecam plywanie, bieganie, jazde na rowerze, ale jak mi wiadomo sporty silowe sa najbardziej aprobujace, tzn ze po cwiczeniach takich jak: podnoszenie ciezarów, podnoszenie sie na drazku, pompki itp. przyspieszone bicie serca wystepuje az do 2 godz po treningu (a nie jak w przypadku wczesniej wymienionych sporotw tylko do 30 min po treningu) stad po wysilku fizycznym spalanie kalorii jest najwieksze, a metabolizm najepszy. Polecam sporty silowe.
dziekuje za uwage:)

dobry ch?opak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no sporo tego u mnie było ..... i zostało do dzis taekwon-do , akrobatyka , gimnastyka no i silownia jako priorytet ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedys grałem w piłke nożną a teraz gram w Siatkówke, bo po osiągnieciach naszej druzyny załapałem bakcyla 8-) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jubie sport parkour acro , ostatnio street fighting ^^ zapraszam krewne dusze do rozmowy :) :arrow:

"woda jest prawdziwym lekarstwem wystarczy 2 krople na szklank? vodki "

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sport, teraz tylko rekreacyjnie, głównie rower i codzienne brzuszki, pompki itp. na poprawienie sylewtki. Kiedys judo i karate, ale to krótki okres i raczej nic nie pamiętam :-P Nie wiem czy to uznac za sport, ale treningi były: taniec, kiedys do tego wróce, ale to kosztowne zajęcie ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="itomasz86"]siemka. sa tu jacys sportowcy? pozdro[/quote] Bardzo lubie boks :)

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja głównie parkour, inne... typu bieganie, rower itp. tylko rekreacyjnie i dla poprawienia kondycji i ogólnego rozwoju... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja kocham siatkówkę... oglądam.. i zagrać tez lubie a poza tym uwielbiam skateboarding tu niestety na obserwacjach się kończy:P ale kto wie może w przyszłości;P :angel3:

S?o?ce na wylot przenika przez g?ow?

?ycie mi p?ynie przy tobie cytrynowe, cytrynowe

Szcz??cie na co dzie? odbiera mi mow?

Popo?udnia bezkarne i cytrynowe, cytrynowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja kocham ponad zycie kosza pilke reczna plywanie i taniec ;] Bez tego nie moge zyc!!! Nie ma dnia kiedy bym troche nie pograla potanczyla lub poplywala =)

''..czy wiesz, że każdy nasz czyn ma ogromny wpływ na świat..?'' Magik [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ostatnio uprawiam pływanie. Nauczyłem się już dość szybko pływać i muszę udoskonalić swoją technikę. Niestety u nas jest tylko basen odkryty więc trzeba będzie jeździć 40 km by skorzystać... Ech... ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja tam kocham moja siatkóweczke :D:D no i oczywiscie piłka nozna hehe :D

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="itomasz86"]jesli ktos chce schudnac albo wykonac jak najbardziej intensywny wysilek fizyczny to prosze przeczytac text ponizej.
wiadomo kazdy sport jest dobry, polecam plywanie, bieganie, jazde na rowerze, ale jak mi wiadomo sporty silowe sa najbardziej aprobujace, tzn ze po cwiczeniach takich jak: podnoszenie ciezarów, podnoszenie sie na drazku, pompki itp. przyspieszone bicie serca wystepuje az do 2 godz po treningu (a nie jak w przypadku wczesniej wymienionych sporotw tylko do 30 min po treningu) stad po wysilku fizycznym spalanie kalorii jest najwieksze, a metabolizm najepszy. Polecam sporty silowe. [/quote]
Jeżeli ktoś chce schudnąć to również polecam sporty siłowe oraz trening aerobowy - tlenowy (czyt. aerobik). Ale żadna forma aktywności nie spali nam nadmiaru tłuszczu bez odpowiedniej diety. Ja prawdopodobnie wybieram się na dietetykę i z dnia na dzień zagłębiam się w te tematy, więc jeśli ktoś chciałby się czegoś dowiedzieć to mogę pomóc ;) (oczywiście, mój poziom wiedzy jest znacznie mniejszy od dyplomowanych dietetyków, ale od czegoś trzeba zacząć :) )

Acha, zapomniałem powiedzieć o swoim sporcie :mrgreen:
W podstawówce bardzo lubiłem piłkę nożną i codziennie zasuwałem na pobliskie boisko i grałem aż było na tyle ciemno, że nie widziałem piłki.
Później zacząłem interesować się siatkówką (w gimnazjum)
A od początku tego roku bodybuilding :)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi