Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Neo2000

Pozegnanie...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczow i forumowiczki Scypiona ;]
W niniejszym topicku chcialbym sie pozegnac z wami,szczegolnie z :
[b]Milka[/b](serdecznie dziekuje za zyczonka urodzinowe,ktore otrzymalem od Ciebie i wlasnie dlatego wymieniam Twoj nick w tym miejscu ;-),[b]Mloda[/b](znam Cie juz od dawna z innego forum i to Ty mnie tu skierowalas podajac linka na gg,nie pisalem prawie nic ,sry :D ])...W poniedzialek w nocy wyjezdzam do wojska(konkretnie Ostroda,ale tylko narazie,bede tam kierowca jak zdam z pozytynym rezultatem kurs na kat. C ), wiec to jest jedynym powodem pisania tego topicka...No to w sumie tylke co chcialem napisac....
Cu&Pozdrowa i niech moc bedzie z wami ;] ,moze tu jeszcze powroce :-)...
Neo.

Ps.Mam nadzieje,ze dzial odpowiedni wybralem...
Edytowane przez Gość

.::Jedynym sposobem pozbycia sie pokusy jest uleganie jej::.

.::Szukaj w ludziach tego czego inni nie widz?::.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
równie dobrze, mogłeś napisać 'cześć i pa' w shoutboxie. jak dla mnie tworzenie takich tematów jest zbędne. -.-''

how often do you think about touching other people's private parts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ok,jesli mod dowolny uwazal bedzie jak i Ty to niech usówa ten temat ,nie zalezy mi na tym czy pozostanie czy tez nie...po mnie to splywa jak kurze go*** po scianie :D..Raz widzialem ,ze ktos tego typu topick napisal i nie widzialem takego typu komenta jak Twoj... Edytowane przez Gość

.::Jedynym sposobem pozbycia sie pokusy jest uleganie jej::.

.::Szukaj w ludziach tego czego inni nie widz?::.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mówi sie trudno zegnam Cie
mam nadzieje ze do nas jeszcze może niebawem wrócisz [quote="Neo2000"]...W poniedzialek w nocy wyjezdzam do wojska(konkretnie Ostroda,ale tylko narazie,bede tam kierowca jak zdam z pozytynym rezultatem kurs na kat. C [/quote] życzę powodzenia

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...