Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Daelan

Daelan

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
Witam uzytkowników :-)
Było mi dane zostać zaproszonym na Wasze forum i skorzystałem z tego chętnie jak widać
Imie me [color=red]Mikołaj[/color]
lat mam 17
Jestem z Łodzi
Interesuje sie Sztukami walki, Parkourem, anime, manga, rysowaniem, filmami i muzyką każdej kategorii.
Mam nadzieje że będzie nam miło spędzac tutaj czas.
Edytowane przez Gość

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witaj Michale w naszym ogródku szczęścia ... kuflów z piewem nie mam ... niestety ... Czarny wszystko wydoił ale grabę na powitanie to ci dam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Blue_FOX"]witaj Michale w naszym ogródku szczęścia ... kuflów z piewem nie mam ... niestety ... Czarny wszystko wydoił ale grabę na powitanie to ci dam :)[/quote] Imie me Mikołaj :?:
;-)

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]muzyką każdej kategorii. [/quote] ooo no prosze.. Pan ktory ma podobne zainteresowanie ;) witaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="NoOne89"]Imie me Mikołaj :?: [/quote] sorrrkazm :) a tak włąsciwie to skąd o nas wiesz ????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Blue_FOX"] sorrrkazm :) a tak włąsciwie to skąd o nas wiesz ????[/quote] Dragonnn dał linka na takim sub-forum dla wybranych ;-)

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 2007-05-14, 14:40[/i] ][/size] [quote="MoDa"][quote]muzyką każdej kategorii. [/quote] ooo no prosze.. Pan ktory ma podobne zainteresowanie ;) witaj ;)[/quote] oprócz może grindu, jazzu i disco polo okazyjnie;-) a tak to wszystkie inne podchodzą

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No to znaczy że Dragonnn chce się zasłużyć ... a ciebie pozdrawiam i zostań z nami ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
oo czesc michale ;-) pozdrowienka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="dragonnn"]oo czesc michale ;-) pozdrowienka[/quote] no witka, ale dlaczego an mnie każdy mówi Michał :cry:

:-P

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[color=orange]aj wszyscy chyba za szybko czytają :) Czytac wolniej! a zeby nie bylo znów nie porozumień, zaznaczyłem imię twe na czerwono :)

i równiez Witam na naszym forum :)[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Matias"][color=orange]a zeby nie bylo znów nie porozumień, zaznaczyłem imię twe na czerwono :)
i równiez Witam na naszym forum :)[/color]
[/quote]
hah dzieki przyda sie
najwyżej opis pod avatarem zmienie na : Mikołaj :lol:
kurcze chciałem dodac taki sam av jak mam na koncie fotki ale nie da rady :-(

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]kurcze chciałem dodac taki sam av jak mam na koncie fotki ale nie da rady :-([/quote] Wyślij do mnie na PW adres avatarka który chcesz mieć ... zawsze znajdziesz u nas pomoc ... bo jesteśmy jak forumowa rodzina ... 8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Blue_FOX"] Wyślij do mnie na PW adres avatarka który chcesz mieć ... zawsze znajdziesz u nas pomoc ... bo jesteśmy jak forumowa rodzina ... [/quote] jak widac dalem sobioe juz rade 8-)

ale dzieki za oferte ;-)

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
[quote]Blue_FOX[/quote] nie umiesz cytowac??? :mrgreen: :mrgreen: przeciez wystarczy zaznaczyc tekst i naciskac " cytowac selektywnie " i od razu sie pojawi nick zacytowanego :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...