Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Regi

Książka o przygodach 2,3 a czasami nawet 4 satanistów.

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.joemonster.org/filmy/8805/Radio-Maryja-o-Harrym-Potterze Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja bym bardzo chetnie przerzucil ten temat do "Cafe" i zastanowil sie nad tym co za bzdury ta pisarka opowiada. Sluchajac to co ona mowi, a szczegolnie to ze JPII nie mial innego zdania niz nasz obecny Papiez - calkiem mnie dobila. Rzeklbym nawet, ze klamie mowiac takie rzeczy. Skad ona to moze wiedziec?!
btw. jak mozna zniszczyc cos co jeszcze nie istnieje? :x

[b]2)[/b] Kolejna sprawa jest fakt, ze HP tak naprawde nie oglupia dzieci tylko rodzice. TO ICH ZADANIEM jest by uswiadomic dzieciom iz jest to fikcja. Ksiazki jakie czytaja w szkole to co - sa lepsze i mniej fantazyjne? Guzik prawda! Tam tez jest czysta fikcja. HP niczym sie nie rozni, jest jedynie bardziej widoczna ta fikcja. Rodzice jak i nauczyciele powinni sie postarac by dziecko uswiadomic ze to co jest w tej ksiazce to swiat naszej wyobraznii i ze nalezy ja oddzielac od rzeczywistosci.

[b]3)[/b] Nie ma nieba...a co, my jestesmy teraz w niebie?! Nie, my jestesmy na ziemi. Nie otacza nas zadnego rodzaju nadprzyrodzone moce ktore sa widoczne golym okiem. Otaczaja nas ludzie, ktorych nazywamy przyjaciolmi, wrogami, kolegami itd. To samo jest w HP. O jakiej ona samotnosci gada? Co prawda sie kloca, ale chyba zawsze sie trzymaja razem? Troche inaczej sie sytuacja ma w 6 czesci...jednak to samo dzieje sie w naszym zyciu. Raz samotni, raz zyje sie z przyjaciolmi...

[b]4)[/b] Strach - a co ona moze wiedziec o czlowieku, ktorego rodzice zmarli gdy mial np. 6-8 lat? Studiowala psychologie? Gdyby studiowala to by wiedziala (po czesci) jak moze sie czuc takie dziecko jesli nie ma szczescia w zyciu. Tak to guzik wie wiec niech lepiej na takie tematy nie gada. Ma trojke dzieci to niech sie nimi zajmuje.

[b]5)[/b] Odnoszenie zwyciestwa nad zlymi magami za pomoca sprytu. A co...ma isc na okolo i dostawac w dupe? A moze ma sie dac 'zwyciezyc'? Obecne czasy zmuszaja ludzi do myslenia, do przetrwania a to dzieki naszym kochanym politykom.

[b]6)[/b] Sama magia. Wydaje mi sie, ze tylko ci ktorym zycie sie nie podoba popadnie w ten nalog i bedzie mial zakrzywiona wyobraznie i wizje swiata. Tylko rozsadny czlowiek, ktory ma dystans bedzie widzial, ze to co jest w ksiazce to nie ma w zyciu ktore nas otacza.

[b]#2
7)[/b]
To chwalenie sie 'doswiadczeniem' pedagogicznym - zal, no zal...az wspolczuje jej dziecku, ktore tlumaczylo kolezance ze HP to zlo :x

[b]8)[/b] Zabranianie czytanie ksiazki HP to bzdura. Czymze sie rozni od pozostalych ksiazek?!

[b]9)[/b] Rownling ma zle intencje? Sami sa tym ZLYM!

[b]10)[/b] Jaka jest roznica pomiedzy tym, ze bedzie wierzylo dziecko iz pokemon go uratuje a tym ze 'Matka Boza' uratuje dziecka przed zlymi kolegami? Bo ja widze jedna - pokemon, zabawka jako rzecz materialna. A tutaj tak naprawde chodzi o sama wiare. Sami sobie zaprzeczaja - zdanie ktore wypowiedzial szanowny pan jest wg mnie sprzeczne samo w sobie.

[b]#3[/b]
Nie sluchalem tego bo to juz mnie glowa boli i mam za slaba psychike do sluchania takich idiotyzmow. Po prostu zal.

Wracajac do tematu (patrzac, ze jest w dziale humor) to ogolnie mnie rozbawily te wypowiedzi, jednakze niekiedy uswiadomily mnie bardziej iz niektorzy dorosli sa gorsi (czyt. glupsi) od niektorych dzieci. Na to dlaczego byly takie a nie bardziej rozsadne wypowiedzi jest jedno wytlumaczenie - RADIO MARYJA KTORE JEST WIEKSZYM ZLEM OD HP.
Edytowane przez Gość

"[i]Why do you have to be like others?[/i]" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )

Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: [color=#008000]http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655[/color] !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi