Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mili_16

A Ty masz jakieś fobie?

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie znaczenie ma kolor włosów u partnera ?
Czy dzięki koloru włosów można coś o tym człowieku powiedzieć, wierzycie w jakieś stereotypy?

Słyszałam ostatnio o kobiecie która nie zadaję się z ludźmi którzy mają rudę włosy, nie do końca uszyłam jej ‘fobie’ ale chodziło w niej o to że przynoszą jej pecha.

A Ty masz jakieś fobie? – które innym mogą wydawać się śmieszne?
Czy może nie masz jakiś dziwnych, po części nie wytłumaczonych leków?
Co myślisz o ludziach posiadających je?
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam fobię przed dentystami, pająkami i wężami :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Kiri"]Mam fobię przed dentystami, pająkami i wężami :mrgreen: :mrgreen:[/quote] O! - nie wspominaj mi o dentystach. No i nawet znalazłam swoją fobię w tej chwili. Mam paniczny strach jak mam iść do dentysty, chociaż to chyba reakcja połowy ludzi na ból. Nikt nie chcę cierpieć... więc czy to nazwać fobią ? hmm..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hmmm arachnofobia i entomofobia. tak, panicznie boję się pająków i owadów.

how often do you think about touching other people's private parts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przed czym mam fobię?? Szczególnie przed wężami. Tak to jeszcze nie wiem przed czym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja mam jedynie akrofobię czyli lęk wysokości.
Chociaż teraz i tak jest mniejsza niż kiedyś.
Ale pamiętam jak się wróciłam kiedyś przechodząc przez most.
Było takie wąskie przejście dla pieszych z boku zaraz taka przepaść, nie było szans bym przeszła.
Musiałam zrobić spore kółko :D

But we're never gonna survive, unless... We get a little crazy.

[img]http://kroliki.net/images/banner.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Atena"]Ja mam jedynie akrofobię czyli lęk wysokości.
Chociaż teraz i tak jest mniejsza niż kiedyś. [/quote]
ja miałem ale potrafię o tym zapomnieć i wejść najwyżej jak mogę

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czas na mnie. Uwaga bedzie powaznie.

Ja ogolnie rzecz biorac kiedys cierpialam na fobie spoleczna. Mialam duze leki przez ludzmi. Mam lęki przed jedzeniem i mam anoreksje :/

pajakow i owadow sie nie boje, bo kocham wszytkie zwierzatka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie mam fobi <chyba ejszcze>

no moze pająki są raczej były dla mnie nie przyjemne teraz już sie przyzwyczailam
hahah powinnam wystąpić w prograie "Nieustraszeni" :lol: :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]pająki powinny zniknąć...[/quote] oj powinny... w ogóle one nigdy istnieć nie powinny...

how often do you think about touching other people's private parts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak większość: pająki, owady,

Boję się także przebywać w pomieszczeniu sama, gdy są otwarte drzwi, nawet o tym czasem nie myślę i zamykam. Gdy jestem z kim się nie boję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ee no co Wy. Pająki sa kochane :-P
Ogólnie to chyba przed wężami mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moja największą fobią są robaki, myszy i szczury. Okrutnie się ich boję. Nawet muchy mnie obrzydzają i nie wiem jak można łapać je w rękę :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mili_16"]Jakie znaczenie ma kolor włosów u partnera ?
Czy dzięki koloru włosów można coś o tym człowieku powiedzieć, wierzycie w jakieś stereotypy?

Słyszałam ostatnio o kobiecie która nie zadaję się z ludźmi którzy mają rudę włosy, nie do końca uszyłam jej ‘fobie’ ale chodziło w niej o to że przynoszą jej pecha.

A Ty masz jakieś fobie? – które innym mogą wydawać się śmieszne?
Czy może nie masz jakiś dziwnych, po części nie wytłumaczonych leków?
Co myślisz o ludziach posiadających je?[/quote]
polska mowa trudna mowa...
z twojego postu trudno cokolwiek zrozumiec...
a co do fobii - boje sie pajakow i wszelkiego typu robactwa...

Two things are infinite: The Universe and human stupidity, althought I'm not sure about The Universe. - Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam kilka fobii jednakże nie są one jakoś specjalnie silne. Nie lubię owadów(entomofobia) z naciskiem na pająki(arachnofobia) i pszczoły(apiofobia). Kiedy jestem w ich pobliżu czuję się niekomfortowo jednakże kontroluję strach na wystarczającym poziomie by nie popadać w panikę. W dzieciństwie miałem z tym jednak większe problemy. Panicznie bałem się pszczół i pająków. Nienawidziłem spacerować po lasach i parkach. Panikowałem kiedy zauważyłem jedno z tych stworzeń w moim pokoju. Teraz myślę że po prostu się przyzwyczaiłem. Staram się nie zwracać na nie większej uwagi. W końcu się ich nie pozbędę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja na szczęście nie mam i nie zamierzam mieć;)

ven a romper las ventanas

y hacer del caos un arte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam jedną taką, którą mogę stwierdzić na pewno. Jest to agorafobia. I to taka silna. Kiedy byłem młodszy, to miałem taki lęk, że podczas apelu jakiegoś w szkole np. zostanę z jakiegoś powodu wywołany na środek, chociaż nie było powodu, żeby ktoś mnie tam zapraszał. Ale sama wizja tego mnie przerażała i nie chciałem tam być. Nie lubię być w centrum uwagi, kiedy skupia się na mnie uwaga wielu ludzi, jakaś presja, kiedy muszę powiedzieć coś odpowiedniego albo jakoś się zachować. Lubię być w cieniu, zdecydowanie.

[b]Zga? moje oczy: ja Ci? widzie? mog?,

uszy zatrza?nij: ja Ciebie us?ysz? -

i ja do Ciebie bez n?g znajd? drog?

i bez ust krzyk m?j cisn? w Twoj? cisz?.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łoo, ja jestem chyba jedna wielką fobią. A więc tak. Panicznie boje się pająków. Panicznie. Nocy, duchów, klaunów, jak już wspominałam. Hmm.. Luster w ciemności się tez boje. Czasem boje się moich snów. I wysokości. To chyba tyle ;)

[color=#359E99][b][i]"Tak trudno jest zasypiać, budzić się,

gdy imie Twoje echem odbija się od ścian."[/i]
[/b]
[/color]

[url=http://www.lastfm.pl/user/svenya/?chartstyle=void][img]http://imagegen.last.fm/void/recenttracks/svenya.gif[/img][/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
owlosione... dlugie... ohydne nogi... odwloki.. blee! pajaki! a kyz, a kyz mi z nimi! To jest najwieksza fobia jaka posiadam. Kiedys w "Rozmowach w toku" lecial podobny temat i facet sie wypowiadal, ze mial fobie na.. lodowki!
Boje sie rowniez ciemnych pomieszczen (wybujala wyobraznia heh ) oraz ciasnych pomieszczen.

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="sylwik666"]Kiedys w "Rozmowach w toku" lecial podobny temat i facet sie wypowiadal, ze mial fobie na.. lodowki![/quote] bo fobii jest od groma.
był gość, który panicznie się bał, że będzie miał potrzebę kiedy będzie na mieście i nie będzie się miał gdzie załatwić, więc zrobił sobie spis wszystkich toalet w swoim mieście i poruszał się tylko tą trasą. niezłe halo (:

ja mam arachnofobię, lekką klaustrofobię, akrofobię i nyktofobię [przed ciemnością]. do tego cierpię na paniczny lęk przed własną wyobraźnią i mimo, że jestem bardzo towarzyska [mimo, że dość nieśmiała] i zdecydowanie nie jestem odludkiem to mam bardzo podobnie jak [b]kidd[/b].

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dzieciństwie załapałem kleszcza i przy wyjmowaniu urwał się. Musiałem niestety iść do chirurga na szybki zabieg rozcinania skóry i wyjmowania gada ;-) Od tego czasu boję się kleszczy, unikam lasów liściastych, dzikich polan itd itp. Nie lubię też os i szerszeni bo mam wrażenie, że te czyhają tylko by mnie ukąsić hehe :-) Ofc nie jets to paniczny strach, ale zwiększona ostrożność i lęk który ciężko przezwyciężyć.

Uwielbiam za to burzę i silny wiatr - WSPANIAŁOŚĆ :DDDD

p.s Pająki nie wywołują u mnie żadnych emocji :-) Dziękuję - mówił do Was Spiderman. Ha!:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuriaki"]Uwielbiam za to burzę i silny wiatr [/quote] Burzę też uwielbiam , bo nie mam z nią złych wspomnień, jednak silnego wiatru panicznie się boję. Nigdy nie zapomnę zrywających się z ziemi kamieni, padających gdzie popadnie i tego ogromnego huku pękającego olbrzymiego drzewa. W jednej chwili na moment z dnia , zrobiła się noc. Miałam na tyle szczęścia że runęło obok mnie. Ten trzask i te tumany próchna, na zawsze pozostaną w mojej pamięci..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mili_16"]O! - nie wspominaj mi o dentystach.[/quote] Też mam cholerny strach przed dentystą. Ostatnio byłam... Tak sie bałam, ze weszłam nawet nie siadłam na fotel i wyszłam.

A tak to raczej fobi żadnych już nie mam ;)
A co do burzy, wiatru, ciemności, wysokosci - ja to kocham :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi