Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
EmDżi

Queen i Freddie Mercury

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm...albo jestem ślepa, albo nie zauważyłam tu takiego tematu, a więc postanowiłam coś tym zrobić.....bo przecież warto :D

Queen....co sądzicie o tym zespole...?

No i nasz Freddie....ja osobiście bardzo go szanuję i podziwiam. Jego głos -...cudowny! Potrafił zachować godność w najtrudniejszych momentach!...

Freddie...pamiętamy o Tobie [*]

:) PISZCIE! :D

Pozdrawiam!
Edytowane przez Gość

'Magia, cud, tajemnica i niewinno?? serca dziecka s? nasionami kreatywno?ci, kt?ra uzdrowi ?wiat...'

'Make that change'. :-)

MJ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="EmDżi"]Queen....co sądzicie o tym zespole...? [/quote]no zepsuł legeda
kazdy zna piosenki takie jak
We are the champions
[youtube]http://www.youtube.com/v/xdCrZfTkG1c&hl=pl&fs=1[/youtube]
i
We Will Rock You
[youtube]http://www.youtube.com/v/iikKzQwgBJc&hl=pl&fs=1[/youtube]

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uwielbiam ten zespół.
Freddie ma wspaniały głos.
Nie da się ich po prostu nie znać. Queen na zawsze pozostaną legendą, ponieważ na prawdę bardzo dużo zrobili.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Queen, ach Queen. Zespół bardzo ważny w historii muzyki. Myślę, że jeszcze długo artyści będą wzorować się na Queen, na Mercurym.

Lubię posłuchać, kawał dobrej melodii.

[color=#FFFFFF][i]I am the tragedy

And the heroine

I am lost And I am rescuing

The storm is come

And I am following

My name is Tristan

And I am alive

[/i]

[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zespół legenda. I owszem lubię posłuchać.
Kiedyś w szkole dwaj koledzy śpiewali po fragmencie ze dwóch piosenek Queen. Kiedy usłyszałam słowa 'to chyba jakieś disco polo' miałam ochotę cisnąć w nich jakąś książką.

nie pogodz? si? z tym

nie dam sobie wm?wi? ?e

trzeba p?aka? gdy co?

co trwa? mog?o nagle si? sko?czy?o

nie pogodz? si? z tym

nie dam sobie wm?wi? ?e

najodpowiedniejszych s??w

nie ma ju?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zespół moje dzieciństwa! Choć już nie słucham nadal bardzo szanuję.

[b][i][size=4][color=#400000]"50% napięcia, 40% podniecenia i 10% 'so what'"[/color][/size][/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Kiedy usłyszałam słowa 'to chyba jakieś disco polo' miałam ochotę cisnąć w nich jakąś książką.
_________________[/quote]
Ja bym chyba to zrobiła.

Queen- świetny zespół. Uwielbiam ich, jest to jeden z moich ulubionych zespołów. Każdy na pewno zna chociaż jedną ich piosenkę. A Freddiego po prostu darzę sympatią. Super wokalista.

[color=red][b]wehikuł czasu to byłby cud[/b][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Świetny zespół wspaniała muzyka nic dodać nic ująć :aloha:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Queen to chyba drugi zespół (po Led Zeppelin) w którym na prawdę się zakochałem. Potrafiłem całymi dniami siedzieć na yt i przeglądać filmiki z koncertów/teledyski i słuchać, słuchać, słuchać. Freddie - najlepszy wokal ever. Mimo iż styl miał dość kontrowersyjny (powiem szczerze, nie lubię czegoś takiego) to zawsze był sobą, nikogo nie udawał i to się chwali. Ulubione piosenki: Killer Queen, Bohemia, Too much love will kill you, Another one bust to dust, (...), We will rock you. <3

pff

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie jestem jakimś wielkim fanem Queen, ale jest kilka piosenek, które mogę słuchać w kółko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeden z moich ulubionych zespołów. Freddie miał niesamowity głos. Szkoda, że umarł. Niesamowity i kultowy zespół. wielbię większośc ich piosenek. Freddiego ma zastapic Gaga moim zdaniem nie jest to najmądrzejszy wybór

[i][b][color=#0000BF]"Kiedy jestem na mieście

I pulsujące płomyki życia,

Ludzie, przemykają obok,

Zapominam o mej stracie,

O małej luce w wielkiej konstelacji,

O miejscu, w którym była gwiazda"[/color]
[/b]
[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wychowałem się na Queen.
Ikona Rocka - mam do nich ogromny sentyment.
Mam całą dyskografię zespołu i zbieram pamiątki po zespole.
Mimo,że teraz słucham w zasadzie Jazz i Blues to jednak często wracam do Queen - czuję wtedy wielką radoś w sercu i jest mi lżej na duszy.

[b]Jak mawiał Zenon z Kitionu [size=6]"Convenienter naturae vivere" - żyć w zgodzie z naturą[/size].

To bardzo pouczające motto.[/b]

[b]Zapraszam również na mój blog [/b]

[img]http://i48.tinypic.com/dey0kh.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
beznadziejny zespol, juz dawno powinni odejsc do lamusa
najbardziej zenujacy sa ich "wielcy fani" ktorzy wielbia ich na zasadzie ferdydurke. nie wiem czy to bardziej smutne czy smieszne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Woe is me"]beznadziejny zespol, juz dawno powinni odejsc do lamusa
najbardziej zenujacy sa ich "wielcy fani" ktorzy wielbia ich na zasadzie ferdydurke. nie wiem czy to bardziej smutne czy smieszne.[/quote]
Nie wiem jaki berbeci ty sluchasz, ale nie czujesz.klimatu zespolu queen. Lubie ich sluchac . Wiem ze kazdy ma wlasne zdanie, ale skad ten pocisk na ludzi ,ktorzy szanuja ten a nie inny zespol. Kazdy ma prawo lubic co chce i nikt nie ma prawawysmiewac ludzi , ktorzy maja inne gusta niz Ty. Queen mial.wartosciowa muzyke , wpadala w ucho.. Ale skoro woliss satanistycznych idiotow wymachujacych zawszonymi czuprynami to Twojego gustu nikt nie bedzie podwazal.. :) i Ty nie wysmiewaj gustu innych.

[b][size=6][color=#00FF00]Nie mówię by mówić, pytam jeśli nie rozumiem,

I nigdy nie odbieraj życzliwości jako słabość,

Tu wciąż to samo samotność doskwiera ludziom,

Leczą ją wódą, a każdy dzień w mieście jest próbą,

I to tu dom mam, mam moje serce..[/color]
[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="BriliantBitch"][quote="Woe is me"]beznadziejny zespol, juz dawno powinni odejsc do lamusa
najbardziej zenujacy sa ich "wielcy fani" ktorzy wielbia ich na zasadzie ferdydurke. nie wiem czy to bardziej smutne czy smieszne.[/quote]
Nie wiem jaki berbeci ty sluchasz, ale nie czujesz.klimatu zespolu queen. Lubie ich sluchac . Wiem ze kazdy ma wlasne zdanie, ale skad ten pocisk na ludzi ,ktorzy szanuja ten a nie inny zespol. Kazdy ma prawo lubic co chce i nikt nie ma prawawysmiewac ludzi , ktorzy maja inne gusta niz Ty. Queen mial.wartosciowa muzyke , wpadala w ucho.. Ale skoro woliss satanistycznych idiotow wymachujacych zawszonymi czuprynami to Twojego gustu nikt nie bedzie podwazal.. :) i Ty nie wysmiewaj gustu innych.[/quote]
podaj mi 1 powod dlaczego queen niby jest taki wyjatkowy i wspanialy, oprocz powtarzania bezsensu sloganow ze "queen to legenda" i "queen to ikona" bo to juz nudne. jak juz mowilam, parafrazujac ferdydurke "slowacki byl wielkim poeta bo wielkim poeta byl",ta sama sytuacja jest z queen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dla mnie to wartosciowy zespol., mam przyjemne wspomnienia wlasnie kojarzace mi sie z piosenkami grupy queen.. Mysle ze.kazdy ma osobiste skojarzenia co do tego ze spolu, a nie uwaza zespolu queen za legende tylko dla zasady. Wracajac do Slowackiego wcale nie uwazam go.za wielkiego poete, bo dla mnie jego poezja jest zwyczajnie oklepana :P

[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="BriliantBitch"]Dla mnie to wartosciowy zespol., mam przyjemne wspomnienia wlasnie kojarzace mi sie z piosenkami grupy queen.. Mysle ze.kazdy ma osobiste skojarzenia co do tego ze spolu, a nie uwaza zespolu queen za legende tylko dla zasady. [/quote] ja uwazam ze na miano legendy czy ikony najzwyczajniej nie zasluguja (co potwierdza fakt ze NIKT nie umie uzasadnic dlaczego niby sa legenda/ikona) a to jak ktos odbiera ich indywidualnie to inna sprawa. ja np nie mam zadnych przyjemnych skojarzen i dla mnie nie sa bardziej wartosciowi niz inni wykonawcy [quote]Wracajac do Slowackiego wcale nie uwazam go.za wielkiego poete, bodla mnie jego poezja jest zwyczajnie oklepana :P[/quote] : DDD chyba nie czytalas ferdydurke. to bylo porownanie stosunku fanow do zespolu z postacia nauczycielki i jej wykladem o slowackim heh taka sama sytuacja. ktos uwaza queen za ikone bo uwaza za ikone, uzasadnic oczywiscie nie potrafi, a jak ktos twierdzi ze to gowno to wielce bulwers bo pszejsz queen to ikona hurr durr...w kolko bezmyslnie powtarzaja te same slogany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To byl nauczyciel, nie nauczycielka :D ja nie uwaZam queen za ikone tylko za wspanialy zespol, ktory darze szacunkiem ze wzgledu na to ze ich piosenki pomagaja mi we wsponinaniu chwil ktore ewidentnie kojarza mi sie z ich utworami. Ja nie mowie, ze masz zmienic swoje zdanie tylko nie wysmiewaj innych. Nawet jeslu 3/4 osob darzy queen szacunkiem i uwaza ich za ikone z zasady tak jak ujawnilas to wczesniej ze queen jest ikona bo jest to i tak nie zmieniq faktu ze masz nasmiewac sie z ich gustow. Jesli chca byc manipulacja narzuconej przez media sytuacji ze ten sklad jest ikona , bo tak zostal okrzykniety to ich sprawa.

[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="BriliantBitch"]Ja nie mowie, ze masz zmienic swoje zdanie tylko nie wysmiewaj innych. Nawet jeslu 3/4 osob darzy queen szacunkiem i uwaza ich za ikone z zasady tak jak ujawnilas to wczesniej ze queen jest ikona bo jest to i tak nie zmieniq faktu ze masz nasmiewac sie z ich gustow. Jesli chca byc manipulacja narzuconej przez media sytuacji ze ten sklad jest ikona , bo tak zostal okrzykniety to ich sprawa.[/quote] o prosze cie, jak mozna nie wysmiewac ludzi ktorzy rzucaja tezy ktorych nie potrafia potwierdzic, a nawet pewnie ich nie rozumieja i do tego pluja sie gdy ktos im to wytknie? jak dla mnie takie zachowanie jest nawet nie smieszne tylko zenujace.
ps.w dramacie wystepuje nauczycielka z reszta jakie to ma znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Woe is me[/b] nie lubi Queen - trudno. Ma prawo.
Ja ich szanuję za muzykę,styl,siłę i anturaż na scenie.Prawdziwi profesjonaliści.
Ekipa nie do zdarcia - dla mnie są 0 10 klas lepsi niż np.Michael Jackson lub Stonsi.

[b]Jak mawiał Zenon z Kitionu [size=6]"Convenienter naturae vivere" - żyć w zgodzie z naturą[/size].

To bardzo pouczające motto.[/b]

[b]Zapraszam również na mój blog [/b]

[img]http://i48.tinypic.com/dey0kh.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi