Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Tabiitha

Apocalyptica

Rekomendowane odpowiedzi

[center][img]http://citmalumnes.upc.es/curs0607/5mpj/5mpj7/images/historia/3a/Apocalyptica.jpg[/img][/center]
[i]Fiński zespół muzyczny złożony z trzech (dawniej czterech) wiolonczelistów po klasycznej edukacji muzycznej.
Ich specjalizacją jest cello rock, choć grają również muzykę klasyczną.
Zaczęli karierę w 1996 roku, wydając płytę „Plays Metallica…”, zawierającą wyłącznie covery Metalliki. Płyta szybko stała się przebojem, a zespół zyskał międzynarodową sławę. Drugi krążek, „Inquisition Symphony”, nie odbiegał zawartością od debiutanckiego - również zawierał niemal wyłącznie covery, głównie Metalliki i Sepultury. Przełomowa stała się nawiązująca do heavy metalu płyta „Cult”, wydana w 2000 roku. Zawierała 13 utworów, z czego aż 10 autorstwa Eikki Toppinena i dwie kolejne przeróbki piosenek Metalliki. Na czwartej płycie studyjnej, zatytułowanej „Reflections”, znalazły się już tylko kompozycje własne, w pewien sposób odbiegające od typowego wcześniej dla nich stylu. 24 stycznia 2005 roku zespół wydał piąty krążek studyjny, zatytułowany po prostu „Apocalyptica”. W 2007 ukazał się kolejny album - „Worlds collide”.[/i]

[url=http://www.lastfm.pl/music/Apocalyptica/+wiki]źródło.[/url]

ah, świetna muzyka. bardzo lubię ten zespół.
Edytowane przez Gość

how often do you think about touching other people's private parts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Tabiitha"]ah, świetna muzyka. bardzo lubię ten zespół.[/quote] dokładnie, ale mnie najbardziej powalają i tak te skrzypce... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]ah, świetna muzyka. bardzo lubię ten zespół.[/quote] dokładnie super muza moja ulubiona ich piosenka to bittersweet
[youtube2]gRtmkNuQ7h8&hl[/youtube2]

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bittersweet z panem Valo i Laurim to oprócz Uniforgiven jedyny utwór którym się interesowałam, czyli łatwo wywnioskować, że fanką nie jestem. Mimo wszystko kłaniam się przed panami w pas gdyż to co robią z tymi wiolonczelami jest świetne, cheers!.

[color=#FFFFFF][i]I am the tragedy

And the heroine

I am lost And I am rescuing

The storm is come

And I am following

My name is Tristan

And I am alive

[/i]

[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Podobnie jak koleżanka obok,fanka ze mnie nie,ale podziwiam i niektóre utwory nawet,Unforgiven,w szczególnosci nothing else matters

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
uwielbiam ich, ostatnio zakochałam się w : [url=http://www.youtube.com/watch?v=jjiRlIESeOY]Apocalyptica - I don`t care [ feat. Adam Gontier][/url]

:D

S?o?ce na wylot przenika przez g?ow?

?ycie mi p?ynie przy tobie cytrynowe, cytrynowe

Szcz??cie na co dzie? odbiera mi mow?

Popo?udnia bezkarne i cytrynowe, cytrynowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
są ok :mrgreen: najlepszy jest duet z sandrą nasic - path 8-)

no music, no life...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jak kazda fińska kapela rockowa czy metalowa Apocalyptica jest świetna..

Together we could go to where there ain't no more pain.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]dokładnie super muza moja ulubiona ich piosenka to bittersweet [/quote] Zwłaszcza że dołączyli do nich Ville Valo z HIM i Lauri Viónen z The Rasmus efekt jest niesamowity :cokolwiektojest:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jaj, zakochać się w ich muzyce można. Jak tylko słyszę ich instrumenty, to aż ciarki przechodzą. Mają Panowie talent i tworzą naprawdę genialną muzykę, a w połączeniu z głosami najlepszych gwiazd obecnego rocku, to już całkiem, wymiatają! Ach[i] I'm not Jesus[/i] z Coreyem Taylorem, czy [i]I don't care[/i] z Adamem Gontierem, no to coś pięknego, ach! Edytowane przez Gość

[i]'Szaleństwo nie jest niedorzeczne: otóż im bardziej szalone, tym bardziej logiczne, tym bardziej wyrafinowane, tym bardziej wymowne, tym bardziej olśniewające.'[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Coz tak! kocham wrecz ich naparzanie na instrumentach...Potrafia kazda muze tak przyprawic ze ciarki na plecach walca tancza.Obiecalam sb ze chociaz raz w swoim zyciu musze wyladowac na ich koncercie :)

A ulubionym utworem moim jest PATH z Sandrą z Guano Apes ;)

~ Słodkie życie...słono kosztuje~

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Apocalyptica ma zagrać w 2016r na Woodstocku, nie mogę się doczekać aż to zobaczę!

[i][b][color=#BF0000]Z Matki obcej; krew jego dawne bohatery,

A imię jego będzie czterdzieści i cztery[/color]
[/b]
[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]milena1m[/b], ano mają zagrać, a ja póki co nie mam jak pojechać..
I aż.. ech..
może coś się do tego czasu wymyśli...

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[ref]milena1m[/ref], i co, była?

Słucham, ale mnie wiele zespołów zlewa się z jedno, szczególnie gdy odtwarzam w tej samej playliście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wiem, jak na Brudstoku, ale mają chyba zagrać w 2017 w Warszawie. Tak mi się przynajmniej wydaje, że event mi mignął gdzieś na Facebooku. ;)

[img]http://i.imgur.com/ifQVj4y.gif[/img] [img]http://i.imgur.com/BXMaZ2D.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi