Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Tabiitha

Dezerter

Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://www.dezerter.art.pl/dezerter/1.jpg[/img]
[i]Dezerter - polski zespół punkrockowy, czołowy przedstawiciel niezależnej sceny muzycznej lat 80. Założony w Warszawie w maju 1981 r., początkowo występował pod nazwą SS-20 (zmienioną pod naciskiem cenzury). Pierwszy skład zespołu to: Robert „Robal” Matera - gitara, śpiew, muzyka, Krzysztof Grabowski - perkusja, teksty, Dariusz „Stepa” Stepnowski - bas, później dołączył Dariusz „Skandal” Hajn - śpiew./i]
[url=http://www.lastfm.pl/music/Dezerter/+wiki]źródło.[/url]

no i teraz moi drodzy.. słuchacie? lubicie? a może jednak nie podoba wam się ten zespół. ;>
Edytowane przez Gość

how often do you think about touching other people's private parts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
"Tak bardzo się wkurwiasz, kiedy ja pzreklinam, krew Cię zalewa i cieknie Ci ślina..."
Prawdziwy polski anarchopunk! I to jest prawdziwa muzyka, a nie jakieś umc umc, przez 10 minut w kółko to samo :D

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Polski pankrok, nie jest zły i to się ceni. Dezerterowi jako jego przedstawicielowi tez nic do zarzucenia nie mam. Kiedyś za czasów bardziej zbuntowanych słuchałam całkiem często ^^

[color=#FFFFFF][i]I am the tragedy

And the heroine

I am lost And I am rescuing

The storm is come

And I am following

My name is Tristan

And I am alive

[/i]

[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Tabiitha"]Dezerter - polski zespół punkrockowy, czołowy przedstawiciel niezależnej sceny muzycznej lat 80. Założony w Warszawie w maju 1981 r., początkowo występował pod nazwą SS-20 (zmienioną pod naciskiem cenzury). Pierwszy skład zespołu to: Robert „Robal” Matera - gitara, śpiew, muzyka, Krzysztof Grabowski - perkusja, teksty, Dariusz „Stepa” Stepnowski - bas, później dołączył Dariusz „Skandal” Hajn - śpiew./i]
źródło.

no i teraz moi drodzy.. słuchacie? lubicie? a może jednak nie podoba wam się ten zespół. ;>[/quote]
Tak, czasem Dezertera lubię posłuchać i miałem okazję być na ich koncercie (: Lubię ich i inne polskie punk rockowe zespoły bo mają dobre teksty, czasem mądre, czasem kompletnie bez składu i ładu, ale o to właśnie chodzi (: Ogólnie od małego muzyka gitarowa mi się podobała i zespołów przesłuchałem wiele, głównie naszych Polskich bo są konkretne.

[i]Spytaj milicjanta on ci prawdę powie! Spytaj milicjanta on ci wskaże drogę! [/i]

to, to już legenda (:
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja tak raczej krótko:

Dezerter - świetny zespół - nic dodać nic ująć ;)

Scypion Alvaro No.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="matias"]Tak, czasem Dezertera lubię posłuchać i miałem okazję być na ich koncercie (: Lubię ich i inne polskie punk rockowe zespoły bo mają dobre teksty, czasem mądre, czasem kompletnie bez składu i ładu, ale o to właśnie chodzi (:[/quote] Dokładnie to samo chciałam napisać ..
Dezerter nie wszystkie teksty piosenek ma z sensem i ogładą, ale nawet to nie ujmuje nic temu zespołowi. Dobry polski punk warty posłuchania :)

[size=1]

" Jego koniec bliski jest już oczywisty,

- Bóg o nim nie pamięta, jego dusza jest przeklęta. "

[/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właśnie... Kiedy nowa płyta wychodzi? Jakoś na dniahc, czy w drugiej połowie października? Doczekać się nie mogę. Awydanie płyty pociągnie za sobą nową trase koncertową! (joł, rymło mi się :P )

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi