Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
FOX

Windows 3.11 odejdzie na emeryturę

Rekomendowane odpowiedzi

[color=#9ACD32][i][b]Po niemal piętnastu latach służby Windows 3.11 wskoczy w ciepłe kapcie i rozsiądzie się w fotelu, by z boku obserwować poczynania swoich następców. Mimo, iż Microsoft w 2001 zrezygnował ze wsparcia technicznego dla wspomnianego systemu, dopiero w listopadzie tego roku odeśle go na zasłużoną emeryturę.[/b][/i][/color]

[center][img]http://www.gram.pl/upl/news/20080711155300.jpg[/img] [/center]

[i]Microsoft jeszcze przez ponad trzy miesiące będzie rozprowadzał licencje systemu operacyjnego Windows 3.11 - tak wynika z informacji opublikowanych przez Giganta z Redmond. Dokładnie pierwszego dnia listopada przejdzie on do historii po 15 latach egzystencji na rynku komputerowym. Warto dodać, ze Microsoft oferował wsparcie dla jednego ze swoich najbardziej rozpoznawalnych produktów przez 8 lat od momentu jego wydania, czyli do 2001 roku.[/i]
[center][img]http://www.gram.pl/upl/news/20080711155321.jpg[/img] [/center]

Szkoda, że Microsoft nie wstrzymał się z tą decyzją. 1 listopada nie jest zbyt szczęśliwym terminem, gdyż Windows 3.11 nie doczeka okrągłej, piętnastej rocznicy urodzin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pamietam te stare dobre czasu jak sie pracowało na 3.11
myślałem ze juz dawno go wycofali

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pamiętam jak na tym systemie "uczyliśmy" się informatyki... "gralkiśmy" w Ski Jump... włączałeś grę... jadłeś kanapkę... pierwszy skok, klikałeś myszką i wychodziłeś na przerwę, lub obserwowałeś skok nauczyciela, który miał win 98 (jak nowocześnie, cóż za technologia!)... wracałeś z przerwy i odwalałeś najlepszego telemarka jakiego Małysz by się nie powstydził... jadłeś kanapkę i oddawałeś kolejny skok... eh to były czasy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Taa. Stary, dobry, poczciwy system. Byl pierwszy, potem byl win95. Pierwsze gierki? Statki i Prehistoric2!

"[i]Why do you have to be like others?[/i]" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )

Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: [color=#008000]http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655[/color] !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja to cacko tylko raz w zyciu obslugiwalem :) Zaczynalem od 95 potem 98 i jak zobaczylem 3.11 to byl dla mnie to szok :) i tak zostalem juz na tych nowszych az do XP na ktorym trzymam sie juz wiele lat :) Co racja to racja mogli sie jeszcze wstrzymac i w dzien urodzin puscic go na emeryture wkoncu duzo mu nie brakuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi