Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alusiek

Polacy mają "małego"

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
Tak sobie szperałam po necie i napotkałam na coś takiego:

Polscy mężczyźni zajmują jedno z ostatnich miejsc pod względem długości członków w Europie. Tak wynika z raportu Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej. Wyprzedzają nas nawet Niemcy - pisze DZIENNIK.
Unia Europejska po raz pierwszy podała oficjalną klasyfikację penisów - wraz z precyzyjnym podziałem na rozmiary - mały, średni i duży. Te pierwsze podczas wzwodu nie przekraczają 14,1 cm długości. Rozmiary średnich zaczynają się od 16,1 cm, a dużych od 18,1 cm. Polscy seksuolodzy oświadczyli, że z przyczyn humanitarnych nie podadzą średniej dla naszego kraju. Nie ukrywali jednak, że jest ona dość niska. (...)

Rekordzistami okazali się Skandynawowie, a konkretnie Szwedzi. Ich penisy w zwodzie miały nawet po 25 centymetrów długości! Na swoje wyposażenie nie narzekali też Włosi. Przy okazji przeprowadzanie ankiety na jaw wyszły też ciekawe fakty. Okazało się między innymi, że w południowych regionach Italii od wieków praktykuje się metodę, która ma spowodować powiększenie członków. Polega ona na regularnym masowaniu penisa u niemowlaka i naciąganiu go w nadziei, że stanie się choć odrobinę dłuższy. Tą swoistą fizykoterapią zajmują się zazwyczaj matki, ciotki oraz babki maleńkiego chłopczyka. Inne znane w Europie ludowe metody powiększania to zawieszanie na prąciu ciężarków, ale także siadanie na penisie albo nawet... ściskanie go udami. Lekarze odradzają jednak stosowanie takich praktyk, bo ich skuteczność nie jest do końca potwierdzona, a co gorsza - mogą nawet wyrządzić poważną krzywdę.

Co zatem mają zrobić panowie, którzy zostali wyposażeni przez naturę mniej hojnie niż ich sąsiedzi? Pytanie to z pewnością może dręczyć Polaków, bo - jak wynika z raportu - zajmujemy jedno z ostatnich miejsc pod względem długości członków w Europie. Wyprzedzają nas nawet Niemcy. Seksuolog profesor Lew Starowicz nie chce jednak podać żadnych szczegółowych danych. Twierdzi, że to ze względów humanitarnych. "Takie informacje spowodowałyby tylko negatywne skutki terapeutyczne. Mielibyśmy zaraz wzrost liczby mężczyzn cierpiących na depresję oraz lawinę żądań i próśb o skierowanie na operacje powiększające" - tłumaczy prof. Starowicz.

No panowie panowie to teraz wiem dlaczego polski uciekają tak zagranice :lol: :lol:
Edytowane przez Gość

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie to nie prawda
patrząc na mojego członka
widzę ze mieszczę sie w normie europejskiej :mrgreen: [quote="alusiek"]Wyprzedzają nas nawet Niemcy[/quote] no tak ale u nich i tak nie widza swoich penow bo im przysłania mi brzuch

aha nie liczy sie wielkość tylko umiejętności ;-)

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wielkość ważna, ale technika też bo może mieć długiego a nie wiedzieć co i jak ; p
także to sprawa indywidualnych upodobań.
chociaż taki wielki by mnie przerażał x DD
Mój ma odpowiedniego x >

[size=1]I [i]am[/i] [color=grey][b]who[/b][/color] [u]I[/u] am

[i]if[/i] [color=grey][b]you[/b][/color] [u]don't[/u] like [i]it[/i] [color=grey][b]then[/b][/color]

fuck [i]you[/i] [u]bitch[/u] [i]!!!![/i][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]aha nie liczy sie wielkość tylko umiejętności [/quote] To z kolei jest przejaw humanitarności kobiet względem mężczyzn...

Fakt faktem że do orgazmu wystarczy nawet 5cm no ale...

Czy ja wiem czy te "Metrówki" są takie świetne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Czy ja wiem czy te "Metrówki" są takie świetne?[/quote] no z tego z ja wiem to nie
bo taka pała juz nie stanie

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]Ich penisy w zwodzie miały nawet po 25 centymetrów długości! [/quote] ja podziekuje :P
pomimo tego iz nie moge stwierdzic ze wielkosc nie ma zupelnie znaczenia , to akurat to co mam ,mi wystarczy.(tz. mąż :P ) [quote="alusiek"]No panowie panowie to teraz wiem dlaczego polski uciekają tak zagranice [/quote] ja sie nigdzie nie wybieram :mrgreen:

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]no tak ale u nich i tak nie widza swoich penow bo im przysłania mi brzuch[/quote] eee no co Ty - poznalam niemcow calkiem calkiem ciasteczka jak delicje :mrgreen:
poza tym jak byłam w niemczech to wcale nie mają jakiś brzuchów innych od tych polskich :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja się mieszczę w normie europejskiej :blazen: I z pędzelka :artist: mojego jestem zadowolony :) Takie maczugi 25 centymetrowe mogą dużo bólu sprawić Waszym mychom :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tak,tak jeszcze jak nie jest się pojemnym na choć 20 :D

Z polakami nie jest źle,ale co racja to racja. Teraz wiadomo czemu włosi kochają romanse i żadna się Włochowi nie oprze ;]

skrzywdzona kobieta ma najsilniejsz? moc niszczenia. wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="czarna0777"] i żadna się Włochowi nie oprze ;][/quote] ja się opre ich włosy są tak przymazane przylizane że wyglądają jakby se smalcem je wymazali :P :mrgreen:

blleeee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]nie to nie prawda
patrząc na mojego członka
widzę ze mieszczę sie w normie europejskiej :mrgreen:[/quote]
To trzeba się ciebie bać jeśli jesteś taki europejski
[quote="Tomek"]maczugi 25 centymetrowe mogą dużo bólu sprawić Waszym mychom[/quote] Dokładnie przyznaję racje , miałam do czynienia z tym faktem u mojego pierwszego chłopaka . Dziewczyny które nie miały do czynienia z takim , mogą sobie pogadać o długości. To żadna przyjemność wiecznie uważać z jego strony żeby nie zrobić mi krzywdy i dochodził do tego mój strach przed bólem . Więc panowie zastanówcie się nad chwaleniem się długością bo dziewczyny możecie wystraszyć . :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale bzdura. A Ci debile, nie mają czego robić tylko badać długość penisów.
[quote="ewik"]To żadna przyjemność wiecznie uważać z jego strony żeby nie zrobić mi krzywdy[/quote] i nie zamoczy do końca. Ehh...

Scypion Alvaro No.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="deviant"]i nie zamoczy do końca. Ehh...[/quote] Nie bądź kolego zgryźliwy bo gdyby dotyczył Ciebie ten problem i Twojej ukochanej to zapewniam Cie, że nie był byś taki dowcipny. Chodziło oto że w niektórych pozycjach tak się działo z których musieliśmy zrezygnować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="ewik"]Nie bądź kolego zgryźliwy bo gdyby dotyczył Ciebie ten problem i Twojej ukochanej to zapewniam Cie, że nie był byś taki dowcipny.[/quote] Nie zrozumiałaś. Mówiąc "nie zamoczy do końca" zgadzam się z tym w 100%. Nie chciałem ani być zgryźliwy (bo nie byłem...), ani nikogo obrażać (źle mnie zrozumiano. jak zwykle z resztą ; ) ).
[quote="ewik"]gdyby dotyczył Ciebie ten problem[/quote] Jakoś nie mam w zwyczaju przechwalać się wielkością mojego członka, więc to przemilczę...

Scypion Alvaro No.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na początek pozwole sobie zauważyc, że sprawnośc seksualna nie jest zależna od długości członka, ba duży członek często wywołuje u kobiet więcej bólu niz przyjemności. Ale do meritum. Jestem niezmiernie ciekaw, skąd wyciągnięto te cudowne wnioski... Brano ochotników do mierzenia? To wydaje mi się jedynym rozwiązaniem. A jeżeli na podstawie tej grupki osób dających swoje przyrodzenie do zmierzenia na rzecz jakiś głupich statystyk, wysnuwa sie wniosek o potencjalnych długościach penisów panów z całego kraju, to ja podziękuje za takie badania... Nie przywiązywałbym zbytniej wagi do tego. Ja tam jestem ze swojego sprzętu zadowolony, a to czy skandynawowie mają wieksze od włochów to mnie za dużo nie obchodzi. :)

[b][i]Odważnych, beztroskich, drwiących, brutalnych - takich nas chce mądrość; ona jest niewiastą i zawsze miłuje tylko wojownika.[/i][/b]

Fryderyk Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak dla mnie nie liczy sie wielkość tylko jakość :P

Uważaj jak tańczysz bo życiowy parkiet bywa śliski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wg mnie polacy trzymaja sie w normie... zreszta polacy dobrze kabinuja i nawet dziesiatka potrafia pofiglowac :D nie mowiac o jakims standardzie typu 14 - 17 cm ;P
jezeli wogole mozna mowic cos o standardzie ludzkiego ciala ;)

osobiscie niechcial bym miec jakiegos wielkiego zaganiacza ;/ przeciez przy wzwodzie krew do niego splywa ..... o ile czlowiek jest slabszy jak ma 25 cm pelnego wzwoodu ;/

[url=http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/amorek%252epl][img]http://bfbc2.statsverse.com/sig/detail4/pc/amorek%252epl.png[/img][/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja tam myslę, że w tym nie ma jakiejś zasady, bo niby mają takie dane, ale przecież nie są o to pytani wszyscy mężczyźni z całego świata.
Wyjątkiem są murzyni, ale to już inna bajka.
Nie wiem jaka jest prawda ale i tak najważniejsza jest technika a nie długość.

[b]Piszę poprawnie po polsku![/b]

Edit. O ile słownik w telefonie sam czegoś nie poprawi po swojemu :P

[img]http://koszatniczka.org/images/signatures/20480348124bbf92c6ca8e9.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja pierdziele, który to nam tak pięknie średnią zaniża?!

Ja tam na mojego przyjaciela nie narzekam ^^ partnerki też nie narzekały, a to mówi samo przez się :) pff... Moje kochane 30cm^^

[center][b]Forumowy napinacz pozdrawia wszystkich nie ogarniętych środkowym palcem :D [/center]
[/b]

DJ Kicken vs. MC-Q - Zombie (Cornail vs. Accee Remix)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="K4K"]Moje kochane 30cm^^[/quote] Ahahaha... Chyba nogi. : D

Scypion Alvaro No.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="K4K"]Moje kochane 30cm[/quote] Taa...a co powiesz na moje 35 cm? :> Wychodzi na to, że to ty zaniżasz średnią... Edytowane przez Gość

"[i]Why do you have to be like others?[/i]" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )

Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: [color=#008000]http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655[/color] !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="yodek"]Taa...a co powiesz na moje 35 cm? [/quote] Liczymy długość od nasady, a nie pępka...

Scypion Alvaro No.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]Polscy seksuolodzy oświadczyli, że z przyczyn humanitarnych nie podadzą średniej dla naszego kraju. Nie ukrywali jednak, że jest ona dość niska.[/quote] A co w tym humanitarnego? Jeżeli średnia dla Polski jest niska, to Polak z małym penisem, lepiej by się czuł, gdyby wiedział, że nie odbiega bardzo od polskiej średniej.
[quote="K4K"]Ja pierdziele, który to nam tak pięknie średnią zaniża?! [/quote] Ja!

Choć nie sądzę, aby mógł jakoś znacząco zaniżyć średnią dla kilkunastu milionów. No i nie wiem ile ta średnia wynosi, więc może jednak nie zaniżam w ogóle.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="K4K"]Moje kochane 30cm^^[/quote] nie czując go i tak odczułam ból ._.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi