Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Troche późno sie przedstawiam - po 3 miesiącach "bycia" na tym forum. Ale lepiej późno niż wcale.
No więc: hej :)
Nie potrafię o sobie pisac, no chyba, ze byłyby jakies wybory na prezydenta, to wtedy bym umiała sie zareklamować :P A tak, to jakos mi nigdy nie wychodzi... Nie moja wina, ze nie umiem. Ale spróbuje to zrobić: Jestem optymistką, wiecznie mam dobry humor. Lubię się śmiać czasami z niczego, co nie raz na dobre mi nie wychodzi, bo śmiechu czasami opanować nie umię. Bardzo lubię zwierzęta, szczególnie psy.
Mam fajnego psa... :)
Trudno mi jest przyzwyczaić się do kolorów panujących na tym forum.
Poznacie i ocenicie mnie sami, po przeczytaniu paru moich postów :)

Pozdrawiam Was wszystkich razem i każdego z osobna :)
Niektórych z Was kojarzę z innych for ;)
Miłego dzionka, a właściwie nocki Wam życzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witaj [quote]Mam fajnego psa...[/quote] jak rasa ??

lubisz czekoladę ?? :-P

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]jak rasa [/quote] Owczarek Niemiecki ^^ [quote="MagicalFire"]lubisz czekoladę [/quote] Kocham :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ania333"]Kocham :P [/quote] a jaka ??
no i zapraszam do innych działów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]a jaka [/quote] Kawową, marcepanową, mleczną, z orzechami, białą, z bakaliami, kokosową, truskafkową itd. Spytaj sie lepiej jakiej nie lubie :P
[quote="MagicalFire"]no i zapraszam do innych działów[/quote] Przywitac mi sie nawet nie dasz i juz mówisz, ze mam iść do innych działów?
Nie tak od razu, najpierw zbadam teren :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marcepanowa jest obrzydliwa jak sam marcepan.

Witam i zapraszam do pisania (:

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hejka [quote="Ania333"], Lubię się śmiać czasami z niczego, co nie raz na dobre mi nie wychodzi, bo śmiechu czasami opanować nie umię.[/quote] o to myślę ze się dogadamy [quote="matra"]jak sam marcepan. [/quote] marcepan mniam ,ale nie każdy lubi ;-)

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ania333"]Mam fajnego psa...[/quote] Labradory są cudne ;) Ja mam kundelka 11letniego i pod opieką do 17 lipca suczkę rasy Kaukaz, bo przyjaciółka poleciała do Tunezji. [quote="Ania333"]marcepanową[/quote] fuj [quote="Ania333"]Kawową[/quote] fuj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ania333"]marcepanową[/quote] o pychotka [quote="matra"]marcepanowa jest obrzydliwa jak sam marcepan. [/quote] to kwesta gustu [quote="Ania333"]najpierw zbadam teren :P [/quote] o badaj :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hej moja kochaniutka :***
Pisz tutaj dużo i zostań na długo ze mną :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="matra"]marcepanowa jest obrzydliwa jak sam marcepan.[/quote] Kwestia gustu smaku - a o tym nie ma sensu dyskutować, ponieważ nie dojdzie sie do porozumienia :) [quote="Milka"]o to myślę ze się dogadamy[/quote] Mam taką nadzieje ;)
Kojarze Cie nieco z innego forum. [quote="MagicalFire"]o badaj [/quote] no badam, badam [quote="Kasia"]Witam [/quote] Ja również :) [quote="Kiri"]Hej moja kochaniutka :* **[/quote] No hej mój kochaniutki :* [quote="Kiri"]Pisz tutaj dużo i zostań na długo ze mną [/quote] Postaram się :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ania333"] Mam taką nadzieje ;)
Kojarze Cie nieco z innego forum. [/quote]
a z jakiego mniej więcej bo ja pisze na wielu forach
chyba masz tam inny nick

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Milka"]a z jakiego mniej więcej bo ja pisze na wielu forach
chyba masz tam inny nick[/quote]
Ty mnie raczej nie kojarzysz chyba, bo nie pisaliśmy ze soba w żadnym tamacie tak jakoś.
A ja Ciebie kojarze z forumix, mam tam nick Ania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ania333"]A ja Ciebie kojarze z forumix, mam tam nick Ania[/quote] aha już wiem moderator [quote="Ania333"] Ty mnie raczej nie kojarzysz chyba, bo nie pisaliśmy ze soba w żadnym tamacie tak jakoś. [/quote]już kojarzę
no jakoś nie było okazji (może nie mam Ci nic do zarzucenia :mrgreen: )
nie mogę się tam jakoś wbić w tamten klimat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...