Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
FOX

DIABLO III

Rekomendowane odpowiedzi

[size=18]Każdy z was słyszał ploty o Diablo III i zaraz po wyjściu informacji http://gamecorner.pl/gamecorner/0,86579.html?tag=diablo%20iii

pojawiła się strona na której możemy zobaczyć jak najnowsza część pana zniszczenia będzie wyglądać ... [size=18][url=http://eu.blizzard.com/diablo3/]OFICIALNA STRONA DIABLO III Z FILMEM[/url] [/size]

[i]Na początek informacja najważniejsza - to nadal stare, dobre Diablo. Wygląda po prostu tak samo jak poprzednie części,choć oczywiście w oczy rzuca się też zdecydowanie ulepszona, w pełnijuż trójwymiarowa oprawa graficzna, najprawdopodobniej opatrzonawszystkimi tymiForum Wielotematyczne Scypion.pl, jedyne takie w sieci nowinkami w stylu shaderów, bumpmappingów i efektówcząsteczkowych. Z tych nowych screenów tchnie jednak duch Diablo, które się nie zmieniło i nie dało zawładnąć sobą różnym modom i współczesnym trendom. I bardzo, bardzo dobrze.

Na obrazkach nie widać jednej z całkiem nowych cech gry. Skorowykorzystuje ona silnik graficzny 3D, to powinna posiadać jakiśfizyczny model świata, prawda? I posiada, jak najbardziej, oparty nasłynnym engine Havok. Pozwoli on nie tylko na realistyczne, wiarygodne i widowiskowe animacje postaci (włącznie z wyszukanymi sposobami, w jakie mogą te postacie zginąć), ale też na daleko idące interakcje z otoczeniem.Jego elementy będzie można nie tylko wykorzystać jako przeszkody iosłony, ale też jako pułapki - spuszczenie na wrogów lawiny to tylkojedna z opcji w nowym Diablo.[/i]

[img]http://bi.gazeta.pl/im/4/5406/z5406124O.jpg[/img]

[i]Nowe Diablo jest jednak także starym Diablo - dlatego też spotkamytu znane już postacie, takie jak Deckard Cain, i po raz trzeci jużodwiedzimy znajome lokacje, oprócz tych całkiem nowych, takich jakdawniej wspaniała i tętniąca życiem, teraz zepsuta i ponura pustynnametropolia Caldeum. Wszyscy fani z pewnością ucieszą się z możliwości ponownego zobaczenia Tristram- choć nie jest to już taka "spokojna" wioska, jak w pierwszej częścigry, a katakumby pod Katedrą znów są zamieszkane przez hordy potworów zPiekła rodem. Z Piekła lub z Nieba, bo slogan reklamowy "I zadrżą niebiosa" nie jest ot, takim tylko sobie reklamowym chwytem. To także sugestia i mała podpowiedź - w Diablo III zagrożenie przyjdzie właśnie z nieba,w postaci straszliwego meteoru, który... no cóż, i tutaj zdania sąpodzielone, a my musimy przyznać, że nie wiemy co takiego straszliwegouczynił ów meteor...

Akcja gry toczyć się będzie w dwadzieścia lat po wydarzeniach z Diablo IIi niektóre postacie wyglądają właśnie na takie o dwie dekady starsze.Na razie znamy tylko dwóch spośród pięciu przedstawicieli różych klaspostaci, ale Barbarzyńca, jeden z nich, wygląda jak posiwiały mężczyznaw sile wieku, więc równie dobrze może być tym Barbarzyńcą, którypokonał Diablo oraz jego braci w drugiej części gry. Po drugiej postaciupływu czasu nie widać, ale to dlatego, że jest nowa - Wiedźmi Doktor. Tenprzedstawiciel starej rasy umbaru z dżungli Torajan jest szamanemwładającym mocą duchów swego ludu - może m.in. je przyzywać, bywalczyły po jego stronie. Można też będzie w końcu wybrać płeć bohatera - każda z pięciu klas postaci dostanie swój męski oraz żeński odpowiednik.[/i]

[img]http://bi.gazeta.pl/im/6/5406/z5406126O.jpg[/img]

[i]Wybierając klasę (którą będzie można modyfikować w daleko idącym stopniu), wybierzemy też do pewnego stopnia scenariusz gry - część zadań i misji w Diablo III zależeć będzie właśnie od klasy naszego bohatera.Inne zadania fabularne czekają na Barbarzyńcę, a inne na Maga... i choćpostaci Maga jeszcze oficjalnie nie potwierdzono, to niemożliwe by gozabrakło skoro był w pierwszej części jako Czarnoksiężnik, a w drugiejjako Czarodziejka.

Fabuła fabułą, postacie postaciami, a grafika grafiką - ale czy Diablo III nie będzie MMO takim jak World of Warcraft?Wiele osób obawiało się tego, ale na szczęście nie, nowe Diablo niebędzie szło w tym kierunku (i w kierunku miesięcznego abonamentu).Firma Blizzard nie ma zamiaru robić konkurencji sama sobie. Nie zmieniato jednak faktu, że sieciowe aspekty trzeciego Diablo będą bardzo rozbudowane,a Battle.net ,służący jako miejsce spotkań graczy i usługapośrednicząca w graniu online, zostanie całkowicie przerobiony iusprawniony tak, by jeszcze wygodniej, lepiej i szybciej można było siębawić w Sieci ze znajomymi lub nieznajomymi. Tego w sumie należało się spodziewać...[/i]

[img]http://bi.gazeta.pl/im/8/5406/z5406128O.jpg[/img]

[i]... tak samo jak i tego, że Blizzard nie wyjawi nam daty premiery. Oficjalnie Diablo III jeszcze jej nie posiada, nawet przybliżonej, informuje tylko, że prace trwają już od czterech lat.Gra jednak pojawi się na rynku gdy zostanie ukończona - tyle mają dopowiedzenia jej autorzy. My zaś możemy się domyślać, jak przekłada sięto na łatwiejsze do ogarnięcia miesiące i lata. Prawdę mówiąc, wszyscychyba zdziwiliby się niezmiernie, gdyby premiera Diablo III odbyła się wcześniej niż za dwa lata, a i trzy można spokojnie obstawiać jako bardzo prawdopodobne. Blizzard nigdy nie spieszył się z wypuszczaniem swoich dzieci z domu.[/i][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To ile jeszcze będzie tematów o D3? Tia ja wiem, że też się spuszczasz nad tą grą tak jak i ja ale ...

[size=75][color=#4996BA]** [b]Dodano: 30 Czerwiec 08, 19:32[/b] **[/color][/size]
http://www.scypion.pl/forum/viewtopic.php?t=5067

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak dojdzie do premiery ... to nie wiem co to będzie ... miliony fanów zaatakuje tak jak dzieciaki księgarnie za 7 tomem Harrego Pottera .

Wszyscy zaatakują z mety battle net ... z mety nabijanie LV i szał ... serwery diablo obciążone ... setki nowych stron o DIII ... tysiące solucji itp itp.
Cieszę się że już wiadomo że DIII wyjdzie i oby nie miał wygórowanych wymagań jak to jest ze wszystkimi Diablo ... patrząc na grafikę liczę że zmieszczą się w
Pentium III 500 mhz z grafiką 64 mb i remem 128 ... oczywiście mam dużo mocniejszy sprzęt ale Diablo powinien działać wszędzie ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
lol ziomuś muszę cię zmartwić bo te twoje wymagania są z deczka na Diablo2 do pogrania po sieci bez lagów...

Po filmiku od razu widać, że gra ma o wiele WIELE większe wymagania... Shadery 3.0+ jak nie wyżej same świadczą o tym, że gra będzie wymagać karty graficznej co najmniej z serii GF 7xxx i wyżej, Pamięci RAM nigdy za wiele a do tej gry będzie ona potrzebna (wszak wszystkie postaci są teraz trój-wymiarowe a nie dwu-wymiarowe jak w D2) czyli przynajmniej 1-2 GB RAM, jak graliście kiedyś w grę Lineage 2 to wiecie jakie ona ma wymagania (niby małe ale idźcie sobie ze słabym procesorem do Giran albo na Siege) a więc procesor z możliwie największą ilością pamięci cache), jak gra D2 zajmowała na naszym dysku dość sporo miejsca... aż strach pomyśleć ile będzie zajmować D3 (14GB albo i wiele więcej).

Tak więc sorki, że marzycieli sprowadzam na ziemie ale taka jest prawda. Inna sprawa, że dla miłośnika tej gry (takiego jak ja) nie będzie szkoda zakupić choćby na raty nowego komputera i oryginalnej gry...
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
[b]THeMooN[/b], skąd ty te wymogi wziełeś ... z kosmosu ... ? dobra grafika nie oznacza od razu kolosalnych wymagań ... to zależy od silnika graficznego zastosowanego w danej grze ... Blizzard to nie wsio firma i ich gry są tworzone dla jaknaj większej publiki (spójrz na ine dzieci Blizzarda) , oto chodzi w tym wszystkim ... jest wiele naprawdę fajnych gier z grafiką porównywalną do tego co widzimy na filmiku z DIABLO III .

Tak więc nie wierzę w to co piszesz ... też jestem fanem ... i napewno jak będzie trzeba to dla tej gry dołożę do pieca a z zakupem wszystymam się do wydania finalnej wersji która wierzę że będzie róznież PL
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Może i znasz się na forach ale komputera (dobrego) to byś nie złożył... człowieku w jakim ty świeci żyjesz? Czasy amigi już dawno się skończyły... Dobra poczekamy zobaczymy, sam jestem ciekaw jakie wymagania (minimalne i zalecane) podadzą producenci.

Jeszcze jedno, ja nie podważam twoich teorii bo jesteś dobry w tym co robisz więc prosiłbym o to samo z twojej strony... jak nie wiesz o czym mówisz to nie pisz bzdur.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zgodze sie z TheMoon-em ze ta gra bedzie wymagala normalnego sprzetu na obecne czasya nie juz lekko "retro". Konfiguracja ktora podal Fox na bank nie ruszy tej pozycji.
Gra bedzie oparta na silniku HAVOK prawdopodobnie 4.0. dlaczego? Bo Blizzard niedawno go kupil.
Niektore gry oparte na HAVOK-u

* Age of Empires III
* Armed and Dangerous
* Assassin's Creed
* Astro Boy
* Auto Assault
* Backyard Wrestling: Don't Try This at Home
* Backyard Wrestling 2: There Goes the Neighborhood
* Brute Force
* Company of Heroes
* Crash Nitro Kart
* DarkWatch
* Destroy All Humans!
* Deus Ex: Invisible War
* F.E.A.R.
* Freelancer
* Full Spectrum Warrior
* Half-Life 2
* Halo 2
* Max Payne 2: The Fall of Max Payne
* Medal of Honor: Pacific Assault
* Mercenaries: Playground of Destruction
* Middle-earth Online
* Painkiller
* Pariah
* Pitfall: The Lost Expedition
* Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy
* Robotech: Invasion
* Saint's Row
* Second Life
* Sonic the Hedgehog
* StarCraft II
* Starsky and Hutch
* Test Drive Unlimited
* The Elder Scrolls IV: Oblivion
* The Matrix: Path of Neo
* The Punisher
* Thief: Deadly Shadows
* Timeshift
* Tomb Raider: Legend
* Tom Clancy's Ghost Recon 2
* Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter
* Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory
* Torque: Savage Roads
* Tribes: Vengeance
* Uru: Ages Beyond Myst
* World in Conflict
* WWE Crush Hour

Wiec posiadacze sprzetu juz "leciwego czyt. maszyn do internetu i pisania" raczej wybijcie sobie z glowy ta pozycje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Widziałem gameplay na stronie blizzarda. Świetna grafika i świetne efekty. Naprawdę filmik zachęcający. Trwa on ok. 20 min. Próbowałem go nawet ściągnąć ale jak zobaczyłem że zajmuje 800mb to mi się odechciało ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak miało by mi chodzić tak jak [quote="Freq"]Age of Empires III [/quote] czy [quote="Freq"]Half-Life 2 [/quote] to będę zadowolony. AMD A XP 2400 + 1GB ramu DDR i GF 6200 po odblokowaniu a być może nie koniecznie powinien udźwignąć (oczywiście nie na full detalach)

Rozmawiałem z kumplem i mówił że już będzie kase na nowego kompa odkładał :D
[quote="FOX"]Pentium III 500 mhz z grafiką 64 mb i remem 128[/quote] Zapomnij :lol: Sprawa jest taka że mogli by zrobić grę która poszła by na baaardzo przeciętnym sprzęcie i wyglądała by fajnie ale... Pierwsze skrzypce gra marketing więc robią tak grę aby kupować nowy sprzęt NVIDIA, ATI, Pentium, AMD bo maja z nimi podpisane umowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi