Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://i.wp.pl/a/f/film/001/29/04/0150429.jpg[/img]

Tytuł polski:
Madagaskar 2
Tytuł oryginału:
Madagascar: Escape 2 Africa
Rok produkcji:
2008
Premiera kinowa:
09 stycznia 2009
Gatunek:
Dziecięce
Familijny
Komedia
Przygodowy
Kraj produkcji:
USA
Przedział wiekowy:
od b/o lat (MPAA: G)

Dobrze wszystkim znana paczka zwierząt-uciekinierów z ZOO w Central Parku powraca. Tak jak w części pierwszej towarzyszą im zorganizowane niczym komandosi pingwiny oraz stado "wyginających śmiało ciało" lemurów z ekscentrycznym królem na czele.

Lew Alex, zebra Marty, żyrafa Melman i hipopotamica Gloria wychowali się w ZOO. Pewnego dnia uciekli i na skutek zbiegu okoliczności dotarli na Madagaskar, gdzie czekała na nich tajemniczo przyzywająca i mistyczna "dzicz". Początkowo podekscytowani bohaterzy szybko odkryli, że w naturalnym środowisku jedzenie nie wchodzi do paszczy samo, a zwierzęta roślinożerne nie kolegują się z drapieżnikami.

W "Madagaskarze 2" Alex, Melman, Marty i Gloria postanawiają opuścić wyspę i poszukać dla siebie innego domu. Po brawurowej akcji pingwinów zwierzakom udaje się wydostać z Madagaskaru. Niestety paczka wpada z deszczu pod rynnę. Zamiast wymarzonej, bezpiecznej krainy przyjaciele trafiają w serce Afryki, gdzie czeka na nich rodzina Alexa. Już wkrótce Alex i jego paczka dowiedzą się jak bardzo są inni od zwierząt wychowanych w sercu Czarnego Lądu.
źródło wp.pl
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1. cześć jest przeważnie najlepsza, ale mam nadzieję, że to też będzie fajne ;]

'wyginam śmiało ciało, dla mnie to- mało!' ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam nadzieję że będzie tak samo świetne jak pierwsza część ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dzieki Bartek :)
Z mila checia wybiore sie na niego kiedy tylko pojawi sie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Dzieki Bartek :)
Z mila checia wybiore sie na niego kiedy tylko pojawi sie :)[/quote]
z tego co wiem to już chyba jest w kinach chyba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie no chyba jeszcze nie ma skoro jest napisane
Premiera kinowa:
09 stycznia 2009 :mrgreen: - Polska premiera ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]nie no chyba jeszcze nie ma skoro jest napisane
Premiera kinowa:
09 stycznia 2009 :mrgreen: - Polska premiera ;][/quote]
no tak ale będę mieć szybko to dam na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[center][img]http://gfx.filmweb.pl/an/867323/843.$.jpg[/img][/center]
Dobrze wszystkim znana paczka zwierząt-uciekinierów z ZOO w Central Parku powraca. Tak jak w części pierwszej towarzyszą im zorganizowane niczym komandosi pingwiny oraz stado "wyginających śmiało ciało" lemurów z ekscentrycznym królem na czele.

Więcej na: [url=http://film.wp.pl/id,26177,title,Madagaskar-2,film_szczegoly.html]Madagaskar 2 - zapowiedź[/url]

Ja od siebie dodam, że czekam z niecierpliwością na film z polskim dubbingiem i na kolejne szalone pomysły stukniętych pingwinów :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="THeMooN"]Ja od siebie dodam, że czekam z niecierpliwością na film z polskim dubbingiem i na kolejne szalone pomysły stukniętych pingwinów :D[/quote] ja też właśnie czekam :) z tego co wiem to już go reklamują w tv ze już jest w kinach ciekawe czy polskim dubbingiem hm ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="tidus106"]z tego co wiem to już go reklamują w tv ze już jest w kinach ciekawe czy polskim dubbingiem hm ??[/quote] [youtube]http://www.youtube.com/watch/v/-E0OAzPt3A4[/youtube]

Oficjalnie 1 stycznia rusza w kinach. Na necie sa juz R5 po inglishu.

Mam cicha nadzieje ze do swiat zawita chociaz wydanie 720p, bo zanim doczekamy sie HD z PL dubbingiem to maj zastanie.

A ciekawostka moze byc to ze Madagascar 3 przewidziano na 2011, jak informuje imdb.com
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie ulegając manii podniecenia drugą częścią dodam od siebie że chciał bym aby druga część była BARDZIEJ udana od pierwszej bo pierwsza mnie nie zachwyciła szczerze mówiąc. Podobała mi się ale bez większych ochów i achów. Po tym trailerze widzę że może wyjść na prawdę fajnie [który dybie na moją cnotę? :lol:]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Zielony34"]chciał bym aby druga część była BARDZIEJ udana od pierwszej[/quote] DOKLADNIE. mysle tak samo. Pierwsza czesc byla fajna, ale tylko i wylacznie fajna, tak samo jak pierwsze spotkanie ze zlotym tosterem Angeliny Joolie . Jest pare fajnych momentow, przykuwa wzrok, ale jako calosc jest tylko ladna maszyna, yyyy znaczy sie bajka :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi