Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kathy

Hiszpańskie ballady ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam hiszpańskich ballad - tak jak napisałam w temacie. Może ktoś z Was słucha i podzieliłby się ze mną? :p
Jeśli tak, to proszę na maila: [email protected]

Czekam też na linki, tytuły czy choćby wykonawców.

Będę wdzięczna i z góry wielkie, wielkie dzięki (:
Edytowane przez Gość

[i]'I czuj?c Ci? obok opowiem o wszystkim

Jak cz?sto si? boje i czuje si? nikim'[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na pewno [b]Alex Ubago[/b] (A gritos de esperanza, sin miedo a nada/ta piosenkę nazywają najpiękniejsza balladą o miłości na świecie i faktycznie jest urocza/, dame tu aire, sabes, aunque no te pueda ver), pisze właściwie same ballady i śpiewa /zdrajca Kraju Basków/ po hiszpańsku;) Kolejny jest [b]Alejandro Sanz[/b] i jego ballady sa już na naprawdę, naprawde wysokim poziomie (tytułów nie pamiętam bo rzadko go słucham). Dalej [b]Malú[/b] (Agua de mayo, háblame, aulilí, por una vez, si estoy loca). [b]Laura Pausini[/b] jest wloszka ale spiewa cudnie po hiszpansku (mi libre canción /duet z Juanesem/, amar completamente, entre tú y mil mares, víveme, háblame, destino paraíso, en los jardines donde nadie va, cuando i mnostwo, mnostwo innych, spiewa od lat wydala kilkanascie krazkow w czym kilka po hiszpansku wiec na pewno cos dla siebie znajdziesz. [b]Conchita[/b] (nada que perder, donde, a tres segundos, tonta, me cansé, no salgas corriendo) czesto ja słychac w hiszpańskim radiu, znana i śliczne ballady tworzy, szczególnie nada que perder. [b]Efecto Mariposa[/b] (entre flores, un adiós, si tu quisieras, el mundo) te znana kapela. [b]La Oreja de Van Gogh[/b] (un mundo mejor, dos amantes del circulo polar, muñeca de trapo, dulce locura, apareces tú, árbol) kapela której słuchałam jak byłam mała. Taki lekki pop i ładne ballady.

Wszystko z półwyspu iberyjskiego bo niestety na muzyce latynoskiej się nie bardzo znam. Cośtam słuchałam Thalíi, Juanesa (para tu amor), shakiry, aventury. Sporo tego jest.

ven a romper las ventanas

y hacer del caos un arte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi