Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
katulek

Dziś kocham Cię, jutro żegnaj

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o osobach, które jednego dnia wyznają miłość a na drugi dzień zrywają.

Spotkało was to kiedyś ?? Jak się czuliście ?? Jak dalej potoczyła się ta historia ??

Ja przeżyłam, ale opowiem gdy kilka osób się wypowie ;-)
Edytowane przez Gość

Chcesz wiedzie? co mysl? o mnie znajomi zapraszam na http://katulek89.jakijest.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie przeżyłam czegoś takiego.
Przeżyłam coś innego, bo koleś mnie w oczy kłamał jak to mnie nie kocha.. ble ble ble... -.-
[quote="katulek"]Co myślicie o osobach, które jednego dnia wyznają miłość a na drugi dzień zrywają. [/quote] Myślę, że tak naprawdę nie wiedziały co to kochać. I to chyba zauroczenie.
Głupio tak kogoś oceniać. Mógł mieć różne 'plany' w Naszym kierunku [wykorzystanie seksualne], ale też mogła to być pomyłka.
'Kocham Cię' ma dla mnie ogromną wartość. Nie wypowiem tych słów dopóki nie będę pewna, bo po co mam kogoś ranić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Miałam taką sytuację. Nie było zerwania od razu po tych słowach, trochę później. Historia się nie potoczyła, bo zerwanie miało konkretną przyczynę.

Moim zdaniem, ludzie mylą miłość i zakochanie (już pisałam, co ja myślę o miłości, więc ograniczę się tylko do tego zdania)

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Problem polega na tym ze ludzie zbyt szybko wypowiadają słowa o dużej wadze...

Powiedzmy że pod wpływem impulsu wypowiemy słowo Kocham Cie bo tak nam się wydaje w danej sekundzie ale kiedy już emocje opadną zaczynamy się nad tym zastanawiać bo już wygląda to troszeczkę inaczej. Są to słowa które zbyt wiele za sobą niosą, nie można ich wypowiadać pod wpływem chwili, to trudne ale czasem lepiej jest się ugryźć w język niż zranić uczucie drugiej osoby.

Już nie wspomnę o osobach wypowiadających te słowa po to tylko aby zaspokoić swój egoizm...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Powiedziałam że wypowiem się jak kilka osób się udzieli. Tak więc mnie spotkała taka sytuacja, 15 lutego bardzo się z moim chłopakiem poklociłam, zerwalismy, ale po tygodniu wróciliśmy do siebie. W Dzień Kobiet powiedział mi że mnie kocha, ale następnego dnia ze mną zerwał, tłumacząc że potrzebuje być troche sam ( tylko dzieli nas 60km, widujemy się raz na miesiąc, a 10 marca mialo minąć pół roku). 11 marca pojechałam do niego, rozmawialiśmy, płakaliśmy ( on również płakał), ale to był koniec. Ja niepoddawałam się, czułam że on nadal mnie kocha, ale ostatnie wydarzenia w naszym związku ( te z 15 lutego) on poprostu się pogubil w tym wszystkim. 31 marca poddałam się, przestałam walczyć i tu zrodziła się nadzieja, on wyznał mi że nie jest pewien na 100% że NIE chce ze mną być, 3 kwietnia się spotkalismy, rozmawialiśmy, a kiedy się przytuliliśmy wiedziałam,że do siebie wrócimy i tak się stało, teraz znów jesteśmy razem. Jak narazie niepowiedział mi,że mnie kocha ja czekam na te słowa pełna nadziei, że wszystko się ułoży i pełna obaw,że znów mnie zostawi.

Chcesz wiedzie? co mysl? o mnie znajomi zapraszam na http://katulek89.jakijest.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam znajomą która w ciągu 3 sekund się zakochuje w chłopaku którego imienia nie zna, ale ważne jest to że ma auto!

kiedy tylko on nie ma czasu, paliwa albo kasy to zrywa i szuka kolejnego.

czasem nie wie jak oni mają na imię, ale zawsze ich kocha! każdego po trochu...

;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kiedy powiedzialam tak koles cierpial dwa lata ale teraz jest szczesliwy bo znalazl prawdziwa swoja polowke. jak dla mnie byl takim pantoflem :P sama tesh nie raz uslyszalam..bolalo oj i to bardzo..[quote="madalina"]Mam znajomą która w ciągu 3 sekund się zakochuje w chłopaku którego imienia nie zna, ale ważne jest to że ma auto!

kiedy tylko on nie ma czasu, paliwa albo kasy to zrywa i szuka kolejnego.

czasem nie wie jak oni mają na imię, ale zawsze ich kocha! każdego po trochu... [/quote]
a takie dziewczyny sa dla mnie glupie poprostu materialistki i blachary...niewiem jak tak mozna

http://pl.youtube.com/watch?v=Cm9ka6UKbB4

Bog mnie stworzyl,a Diabel wychowal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]katulek[/b],

Obawiam się że Cie zostawi... Takie zachowanie z jego strony może być wynikiem znudzenia Tobą a nie ma na tyle odwagi by powiedzieć Ci w prost że nie chce mu się starać o ten związek.
[quote="katulek"]( on również płakał)[/quote] Albo jest świetnym aktorem albo jak napisałem wyżej nie ma jaj żeby powiedzieć Ci w oczy co się dzieje czym jeszcze bardziej Cie rani.

Bardzo mi przykro ale tak to wygląda (obym się mylił) i znam przypadek w którym było bardzo podobnie.

[b]madalina[/b],

Twoja znajoma jest takim samym materialnym przedmiotem jak wszystkie inne dla których wiąże się ze swoimi hmmm... Partnerami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Zielony34"]katulek,

Obawiam się że Cie zostawi... Takie zachowanie z jego strony może być wynikiem znudzenia Tobą a nie ma na tyle odwagi by powiedzieć Ci w prost że nie chce mu się starać o ten związek.

katulek napisał/a
( on również płakał)

Albo jest świetnym aktorem albo jak napisałem wyżej nie ma jaj żeby powiedzieć Ci w oczy co się dzieje czym jeszcze bardziej Cie rani. [/quote]

może jestem slepa, ale wiem kiedy komuomuś na mnie zalezy, tak samo wiem kiedy ktoś udaje a kiedy nie. Te jego łzy były szczere, nie znasz mnie i jego. To twoje zdanie że on mnie zostawi, cóz moze tak, moze nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="katulek"]nie znasz mnie i jego[/quote] Ale Ja Ci nie próbuję wmówić że tak będzie.
[quote="katulek"]może jestem slepa, ale wiem kiedy komuomuś na mnie zalezy, tak samo wiem kiedy ktoś udaje a kiedy nie.[/quote] Wiesz ile razy słyszałem podobne teksty...? Mam nadzieje że się mylę, na prawdę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja tam nie wiem
Diagnoza jest taka wg mnie doktor Aluśki:
Znajdzie inny lepszy material to wtedy zostawi coś za coś na zastępstwo.

Ja miałam taka sytuacje ale wolałabym o niej nie pisać b jest nudniusienka i nie ma o czym właściwie :P
ale diagnoza jest z niej taka :
że faceci są niedojrzali i z równieśnikiem się trudno dogadać :P

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="katulek"]Co myślicie o osobach, które jednego dnia wyznają miłość a na drugi dzień zrywają. [/quote] Że są strasznie kochliwe. Albo niezdecydowane.
[quote="katulek"]Spotkało was to kiedyś ?? Jak się czuliście ?? Jak dalej potoczyła się ta historia ??[/quote] Spotkało, ale byliśmy wtedy małymi szczylami, więc to tak naprawdę się nie liczy :p

[i]'I czuj?c Ci? obok opowiem o wszystkim

Jak cz?sto si? boje i czuje si? nikim'[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja tez nie przezylam czegos takiego... ale takie osoby sa nic nie warte.. rania tylko uczucia innych... mysle ze tak czesto zachowuja sie dziewczyny i faceci ktorzy zmieniaja partnerow jak rekawiczki, nie liczy sie dla nich dobro partnera tylko wlasne... to bardzo egoistyczne zachowanie, nie warto cierpiec przez takie osoby.. trzeba ich unikac ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="katulek"]Co myślicie o osobach, które jednego dnia wyznają miłość a na drugi dzień zrywają. [/quote] Ze są niepoważni,że bawią się czyimiś uczuciami :-(
[quote="katulek"]Spotkało was to kiedyś[/quote] Mój były powiedział mi któregoś dnia "kocham cię" a po kilku dniach zerwał ze mną...dla innej :-( :-( :-( :-(
[quote="katulek"]Jak się czuliście[/quote] Jak mi mi ktoś wbił nóż w serce :-( Nigdy nie zapomnę tamtego dnia...nigdy :-(

[quote="katulek"]Jak dalej potoczyła się ta historia [/quote] Po kilku miesiącach od zerwania wyprowadził się ode mnie ...
I choć minęło dokładnie 12 miesięcy od tamtego dnia ciągle jest mi smutno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi