Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
T0m3K

Co myślicie na temat żużla ?

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie na temat żużlu ? Ja uważam że to bardzo fajny sport , oraz z tym że udaje się nam (Polakom) zwyciężać ... Jak oceniacie ten sport , fajny , czy nie ? Niebezpieczny czy może tylko z pozoru niebezpieczny , emocjonujący czy nudny ?
Czekam an komentarze ... Mysle ze emocje w tym sporcie doruwnuja piłce noznej,siatkówce i innym b.znanym sportom :)
fajny tak , Niebezpieczny jak c......... :)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Żużel.... Kiedyś emocjonowałem się walką Tomasza Golloba z Tony Rickardsonem. Fajny ciekawy sport, choć też bardzo niebezpieczny. Sporo ostatnio było o wypadkach, agresywnie jeżdzących żużlowcach i twardych drewnianych bandach wokół toru... Na pewno tory te wymagają przebudowy by sport nie tylko był widowiskowy ale i bezpieczny dla zawodników. A z ulubionych zawodników - Leigh Adams i Tomasz Gollob.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]Żużel.... Kiedyś emocjonowałem się walką Tomasza Golloba z Tony Rickardsonem. Fajny ciekawy sport, choć też bardzo niebezpieczny. Sporo ostatnio było o wypadkach, agresywnie jeżdzących żużlowcach i twardych drewnianych bandach wokół toru... Na pewno tory te wymagają przebudowy by sport nie tylko był widowiskowy ale i bezpieczny dla zawodników[/quote] sgadzam sie w 100%
Ale w tym sporcie najpiekniejszy jest ryk tych maszyn i to coś co czyc w klatce piersiawej jak przejezdrzają obok :mrgreen:

[color=green][b][b][b][b][b]Są Sytuacje w których nie nadstawiam 2 policzka łamie skurwysyna by zniesli go na noszach świr świr kurwica w oczach[/b][/b][/b][/b][/b][/color]/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dobra wypowie sie specjalistka :lol:

raz tylko mialam przyjemnosc ogladac zawody na zywo... :mrgreen:
nie znam sie zbytnio
ale mysle ze jakbym sie poznala to pewnie uznalabym go za ciekawy a byc moze bym sie wciagnela :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
<brawa> za spec wypoiwedz : [quote="alusiek"]ale mysle ze jakbym sie poznala to pewnie uznalabym go za ciekawy a byc moze bym sie wciagnela :mrgreen:[/quote] z reguły jest tak ze jak sie nie zna to sie nie polubi ;-)

[color=green][b][b][b][b][b]Są Sytuacje w których nie nadstawiam 2 policzka łamie skurwysyna by zniesli go na noszach świr świr kurwica w oczach[/b][/b][/b][/b][/b][/color]/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie przepadam, a raczej nie przepadalem do pewnego momentu..... gdy nie modlem zasnac, wlaczylem tv i akurat sie scigali. sport fajny, zagorzalym fanem nie jestem, ale od czasu do czasu ogladam:DD

"sami mnie poznajcie, poniewa? kazdy uwaza ze jestem inny"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szczeze mówiąc to lubie zuzel ale nie znam ani druzyn ani nic ale lbuie czasme w tv pooglądać:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
żużel dyscyplina trudna i ryzykowna
wole to w innej postaci jazda wyczynowa coś w tym stylu
raczej nie oglądam to nie dla mnie
nie jestem z ZG tam to tylko żużel

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wypowie sie rodowita zielonogorzanka :D
Zielona moim miastem Falubaz moim zyciem :))))
Nie wyobrazam sobie zeby mialo zabraknac w moim miescie zuzla :) to jest nasza krew najlepsze co moze byc na niedzielne wieczory i popoludnia oczywiscie juz mam zamowione 2 karnety na przyszly sezon :D
teraz minusy zuzla:
-Mam wrazenie ze to w jakiej lidze jestes decyduje nikiedy o twoim zyciu (np smierc mlodego Michala Matuli czeskiego zawodnika w minionym sezonie na torze w Krosnie w II lidze przez uderzenie w drewniana bande :() chodzi o to ze taka banda nie jest dopuszczalna w ekstralidze (wymaganiem sa bandy pneumatyczne (dmuchane)) ale jakby nie zalezalo juz na zyciu zawodnikow ktorzy nie przywoza kompletu oczek na meczach ek-ligi
-Druga rzecz jaka mi sie nie podoba juz w miom klubie to ze nieraz zarzad nie umie zadbac odpowiednio o dobro druzyny (nikt nawet niezawalczyl o naszego trenera Grabowskiego)
-Kolejny minus jest tym ze wielu mlodych zawodnikow zginelo smiercia sportowca na stadionach zuzlowych tak wiec niebezpieczenstwo niebezpieczenstwo i jeszcze raz niebezpieczenstwo!

Moze teraz o moich ulubionych zawodnikach bo zrobilo sie groznie :D
Falubaz: Walasek, Protasiewicz, Iversen, Lindgren, Huszcza (tzn PSZ ale nasz wychowanek :-)) moze w tym sezonie kogos dpoisze :D
Inne kluby: Holta, Hampel, Jagus
Zagraniczni: Crump

Na koniec pozdrawiam moje kluby czyli Sparte Wroclaw Wybrzeze Gdansk i Falubaz Zielona Góra

swiete przymierze Falubaz Sparta Wybrzeze :aloha:

Oraz hold dla tych ktorzy zostali zaproszeni na stadion zuzlowy do nieba m.in: W Pawlak, A Pawlak, A Zarzecki, R Kurmanski, Ł Romanek, R Dados, E Jancarz, A Smoczyk, M Matula, a takze Zbigniew Raniszewski ktory oddal zycie za czarny sport w Austrii z 1956 roku z Bialym Orlem na plastronie. Oraz kilkudziesieciu innych ktorych nie wymienilam.

<Od Dnia W Ktorym Strzala Swa Trafil we Mnie Amor W Sercu Mam Tylko Falubaz W zylach Metanol>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Super sport ;] Szczegolnie cykl grand prix :) Zawsze ogladam :) Chcialbym sie kiedys na zywo wybrac..

Accipere praestat quam inferre iniuriam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nigdy nie lubiłem żużla, nie widzę nic ciekawego w jeżdżeniu w kółko ;) ale to tylko moje zdanie :P Ostatnio oglądałem jakieś ME czy coś takiego gdzie Polacy wygrali, w sumie można to polubić ale wole piłke nożną :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiesz kiedys tez mi sie tak wydawalo.. jezdza w kolko i o nic sie nie dzieje... BZDURA :D Widziales ta akcje jak Gollob bral kogos po zewnetrznej, noga odbijajac sie od bandy... To potrafi tylko on!! Jak ja to zobaczylem z ojcem to kopary nam opadly.. taki szok ze poprostu wysypalem chipsy xD Postaram sie to znalezc w necie moze gdzies jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bardzo ciekawy sport, lecz nie dla mnie, ja wolę nie motorowe sporty.
Byłem w Lesznie kiedyś na wyścigach... :aloha:

[img]http://iv.pl/images/16979701038601218930.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bylam kiedys w Zielonej Gorze na wyscigach ach.. :D ja ogolnie uwielbiam motory dlatego podoba mi sie ten spor ;) adrenalina, matanol hehe ;) super emocje naprawde !! :) sadze ze to jeden z lepszych sportów indywidualnych :)

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mirant"]BZDURA Widziales ta akcje jak Gollob bral kogos po zewnetrznej, noga odbijajac sie od bandy.[/quote] :lol: tak samo jak tylko on potrafi jezdzic tak po chamsku ze potem dostaje por ryju od innych zawodnikow (GP1996').
Żużel to ja kocham od 1995 roku - Włókniarz jest dla mnie powodem do domy! Zawsze był! ;)
Co do zawoników - najwiekszy "model" całego świata żużlowego - Sławomir Drabik ,jego wywiady mowią same za siebie i jego walka i ogromny talent ktory niestety ucich juz 12 lat temu :(
http://pl.youtube.com/watch?v=Q1Add6IbMzU <- a ten wyścig uważam za najpiekniejszy w historii żużla ;)

"[i]Kobiety s? z wenus ...a MotoMyszy z Marsa[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nic do żużlu nie mam lecz nie interesuje mnie ten sport... raz na ruski rok we wiadomościach obejrzę coś o żużlu i na tym moja styczność z tym sportem się kończy ;]

[center][b][color="yellow"] :angel2: Nie szukaj smrodu tam, gdzie go nie ma... :angel2: [/color][/b][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pierwsza rzecz. Odmiana. Nie "co sadzicie na temat zuzlu" tylko co sadzicie na temat zuzla :>
Normalnie ugryzlo to mnie, bo jestem fanka czarnego sportu :>
[quote="XUL"]Na koniec pozdrawiam moje kluby czyli Sparte Wroclaw [/quote] A dziekuje :)
Ze tak powiem nie dosc ze jestem fanka to ubiegly sezon mialam okazje byc integralna czescia kazdego meczu rozgrywanego na naszym stadionie :D

A zuzlel pokochalam jakies dwa lata temu. Zupelnie przypadkie, kiedy dostalam zlecenie na pracy wlasnie w trakcie GP Europy we Wroclawiu. I pamietam, ze na poczatku z lekko kwasna mina siedzilam w swiadomosci wytrwania w 23 biegach.. a po 5 biegach juz bylam calym sercem fanka sportu i pokochalam miloscia czysta :D
uwielbialmn zuzlel. Mimo, ze jest sportem cholernie niebepiecznym - coz sie dziwic, skoro zawodnik nie ma hamulcow a na wiraz wchodzi z predkoscia prawie 100 km/h... Jest duzo niebezpiecznych i smiertelnych wypadkow. Ale mimo wszytsko ryk silnikow, emocje, zapach toru i spalonego oleju.. Ach. Uwielbiam :D
Czekam na otwarcie pelnego sezonu. Juz w ten weekend :D

[b][i]Dobr? stron? upadania jest to, ?e dajemy naszym przyjacio?om szanse podtrzymania nas. [/b][/i]

www.erill.blog.interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="XUL"]a ten wyścig uważam za najpiekniejszy w historii żużla ;) [/quote] Fakt niezle, ale osobiscie czulem wieksze emocje patrzac na to co zrobil Gollob, neistety nie moge tego znalezc w necie, za to widzialem to jak dostal w ryj :) hehhe

[b]Erill[/b], widze ze Ty z Wawy ;) Coz szkoda z u nas nie ma zuzlu.. ale moze sie na GP wybiore do Bydgoszczyu :)

Sezon sie zaczal, zaskoczeni przebiegiem? Juz w sobote GP, zarezerwowalem telewizorek na ten czas :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]ntl_zghh[/b], Falubaz to jest to :) Motomyszy maja najlepszych kibiców w Polsce:) wrazenia niezapomniane :) :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha:

[size=75][color=#4996BA]** [b]Dodano: 30 Kwiecień 08, 20:58[/b] **[/color][/size]
JAZDA JAZDA tak robią to u nas FALUBAZ FALUBA FALUBAZ
powturz trzy razy jeśli też kumasz FALUBAZ FALUBAZ FALUBAZ

zwarci,gotowi nikt nas nie pokona górą Zielona górą Zielona

sory za post pod postem ale nie moglem już edytować :(

:aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha: :aloha:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mirant"]ale osobiscie czulem wieksze emocje patrzac na to co zrobil Gollob, neistety nie moge tego znalezc w necie, za to widzialem to jak dostal w ryj[/quote] Ale które?

[quote="Mirant"]rill, widze ze Ty z Wawy ;) Coz szkoda z u nas nie ma zuzlu.. ale moze sie na GP wybiore do Bydgoszczyu[/quote] Ja tylko mieszkam w Warszawie. Pochodzę w Wrocławia. Jestem wierną fanką Sparty Atlasu wrocław. Najsłabszemu w tym sezonie zespołowi jesli chodzi o zagraniczne gwiazdy. Dobrze, że Crump sie na nas nie wypiał...
Klub nie ma kasy. Nawet na grid :(
A jeśli chodzi i GP to wolałabym to europy które w tym roku odbywa się w Lesznie nad czym jednak boleje. .. ale rozumiem, stadion i tor we Wrocku jest w sumie dosc tragiczny jesli idzie o mozliwosc normalnego wyscigu na nim..
Ale zal, zal.. Szczegolnie gridowania...

[b][i]Dobr? stron? upadania jest to, ?e dajemy naszym przyjacio?om szanse podtrzymania nas. [/b][/i]

www.erill.blog.interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ciekawy i fajny sport:)
Zdarza mi się go spotkać na antenie Polsat Sport ;]
Osobiście to nie uprawiam, ani nie jestem zagorzałym kibicem ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
o widzę kibice Falubaza tu są ;]
ja mam znajomych, którzy są zagorzałymi kibicami Stali Gorzów... :)
ale ja się żużlem nie interesuję, więc się tu nie będę kłócić i jestem neutralna w sprawach klubowych ;]
żużel jest jak dla mnie jednym z gorszych sportów, bo nie dość, że niebezpieczny to nie ma tylu emocji co np. w siatkówce :)
oczywiście rozumiem, że niektórzy szaleją na punkcie tego sportu, ale mnie osobiście się nie podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Wielebny FREEQ[/b], i jak wrażenia?
Ja jestem od niedawna zapaloną fanką Unii Leszno :D uwielbiam ten sport, w zeszłym sezonie nie opuściłam żadnego meczu. Byki są najlepsze :P a kibice najcudowniejsi :aloha: ten ryk silnika, spaliny, oprawy, krzyki na stadionach, chwile niepewności i zaraz radości to jest to co lubię.
Jestem ciekawa tego sezonu, to już tuż tuż wielkie emocje :D mam nadzieję, że Byki zdobędą to na co zasługują, czas pokaże :mrgreen:
[b]Matrix[/b], a ja np nie rozumiem jak można biegać w 11 chłopaków za piłką, ale cóż...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zuzel bardzo spoko :) teraz Polacy walcza o Druzynowe Mistrzostwo Swiata :) mam nadzieje ze im sie uda chociaz nie wyglada to najlepiej narazie :)

1. Australia 27
2. Polska 23
3. Szwecja 22
4. Rosja 21

Po 15 biegach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi