Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bartek

Ruiny (2008)

Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://i.wp.pl/a/f/film/001/65/08/0150865.jpg[/img]

Grupa przyjaciół natrafia na miejsce wykopalisk archeologicznych w środku dżungli. Wkrótce przekonają się, że wśród starych ruin nie są sami.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Alez Tidus temat wyczerpales ;/

Ogladalem. Sam pomysl na film jest dosc ciekawy i niebylejaki, gorzej jest natomiast z tym, ze za bardzo przebajerzyli to "cos" a oczywiscie niechce zdradzac co :-)
Dosc dlugo sie rozkreca i rezser naprawde chyba przez poczatek chcial nas chyba troche pomeczyc :mrgreen: Typowy horror, grupa ludzi, wycieczka, niespodziewana przygoda w dzungli, cos, odkrwanie prawdy, walka o zycie no i Tu uwaga Spoiler, oczywiscie przetrwa tylko jedna osoba, dajaca bramke na powstanie drugiej czesci filmu do nakrecenia juz gdziekolwiek. Ogolnie film niezly, nie powiem ze zly bo taki nie jest. Wieczor, piwko i popcorn, a i owszem nada sie :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bardzo mi sie podobał ten film. Oglądałam z zaciekawieniem na twarzy. Jeden z lepszych , widzialam sporo horrorow gdyż gustuje w tym gatunku i moge śmialo stwierdzić ,że ten jest super.

Uważaj jak tańczysz bo życiowy parkiet bywa śliski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oglądałam i film nawet mi się spodobał. Zaletą było to, że się różnił się od standardowego scenariusza thrillera. Może nie aż tak bardzo, ale jednak mnie czymś zaskoczył i oglądałam zaciekawiona:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi