Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bartek

The Witcher

Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://www.instalki.pl/gry/download/rpg/screen/witcher.jpg[/img] Wiedźmin to pierwsza polska gra komputerowa, która odniosła tak wielki sukces komercyjny na świecie. Mamy tu do czynienia z RPG opartym na twórczości Andrzeja Sapkowskiego - autora pięciotomowej powieści i dwóch tomów opowiadań o Wiedźminie Geralcie. Geralt jest mutantem stworzonym do walki z przeróżnej maści potworami za... pieniądze.
Wymagania sprzętowe
Minimalne:
- System operacyjny Windows XP Service Pack 2 lub Vista (system operacyjny musi mieć zainstalowane dostępne aktualizacje)
- Procesor Intel Pentium 4 2,4GHz lub AMD Athlon 64 2800+
- 1024 MB RAM - Windows XP / 1536 MB RAM - Windows Vista
- 128 MB karta graficzna, z obsługą DirectX 9 i Pixel Shader 2.0 (NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon 9800)
- Karta muzyczna zgodna z DirectX 9.0
- 5 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Zalecane:
- Procesor Intel Core 2 Duo 2,13 GHz lub AMD X2 5600+
- 2 GB RAM
- 256 MB karta graficzna, z obsługą DirectX 9 i Pixel Shader 3.0 (GeForce 7900 GTX / ATI Radeon X1950 PRO)
[url=http://www.instalki.pl/gry/download/rpg/get.php?file=witcher]Pobierz[/url]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="tidus106"]- Procesor Intel Pentium 4 2,4GHz lub AMD Athlon 64 2800+
- 1024 MB RAM - Windows XP / 1536 MB RAM - Windows Vista
- 128 MB karta graficzna, z obsługą DirectX 9 i Pixel Shader 2.0 (NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon 9800)
- Karta muzyczna zgodna z DirectX 9.0
- 5 GB wolnego miejsca na dysku twardym. [/quote]
no wiesz nie wszyscy maja taką maszynę

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]no wiesz nie wszyscy maja taką maszynę[/quote] zapomniałem no ale może ktoś ma taką maszynę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No ja mam :) Kupiłam bratu na święta, cieszył się jak małe dziecko :D Gierka świetna, grafa, muzyka, świat postacie. Obraz samego Geratla jest sexy :P a Zoltan był śmieszny xD ("Na pohybel, skur*******!") xD

Każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką.

[size=1][b]B. Prus[/b][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wyrąbana gra. Prawdopodobnie najlepsza gra ubiegłego roku. Dla mnie najlepsza. Świetne odwzorowanie świata zawartych w prozie A. Sapkowskiego. Poprostu zajebista zarówno muzyka, jak fabuła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="tidus106"]Zalecane:
- Procesor Intel Core 2 Duo 2,13 GHz lub AMD X2 5600+
- 2 GB RAM
- 256 MB karta graficzna, z obsługą DirectX 9 i Pixel Shader 3.0 (GeForce 7900 GTX / ATI Radeon X1950 PRO) [/quote]
No widzę że z wymaganiami jest spoko, więc się chyba rozejrzę na Allegro. :aloha:
bo gra warta jest uwagi :-)

[center][url=http://gta-reallife.com/index.php][img]http://images30.fotosik.pl/242/b187e47333e7457bmed.jpg[/img][/url][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiedźmin kosztuje tera na ultima.pl 69.90 zł nówka :) no ja grę polecam wymaganie ma nie złe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi