Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
yodek

House M.D. / Dr House

Rekomendowane odpowiedzi

[center][img]http://bp3.blogger.com/_gwkPKDdORFo/Rxawzlix7kI/AAAAAAAAAHg/Uxti6Ic1_nc/s320/HouseMD.jpg[/img][/center]
"[i]Serial Dr House rzuca nowe spojrzenie na współczesną medycynę, traktuje ją jak rozwiązywanie zagadek. Głównym bohaterem serialu jest kontrowersyjny lekarz, który lekceważy wszystkich, zarówno swoich współpracowników jak i samych pacjentów.[/i]"
źródło: www.axn.pl

"[i]Fabuła serialu toczy się wokół doktora Gregory'ego House'a, cynicznego, lecz zarazem genialnego diagnostyka, cieszącego się w środowisku medycznym opinią szaleńca i wichrzyciela. Doktor House chodzi o lasce, (...). W każdym odcinku doktor House wraz ze swoim zespołem (...) próbuje zdiagnozować i wyleczyć pacjentów przejawiających rozmaite objawy, nie wyjaśnione wcześniej przez innych lekarzy.(...)[/i]"
źródło: [url=http://pl.wikipedia.org]pl.wikipedia.org[/url]
Edytowane przez Gość

"[i]Why do you have to be like others?[/i]" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )

Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: [color=#008000]http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655[/color] !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Genialny serial. Najlepszy serial medyczny że tak powiem jaki do tej pory widziałem. Totalnie wredny, bezkompromisowy, inteligentny lekarz z ciekawym poczuciem humoru :mrgreen: Poza tym inaczej ukazane dolegliwości niż w innych serialach, jakoś bardziej realnie przedstawione. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oh ah. cudny serial. xD kiedyś leciał przez dwa dni non stop. oczywiście oglądałam xD [quote="Zielony34"]Totalnie wredny, bezkompromisowy, inteligentny lekarz z ciekawym poczuciem humoru :mrgreen:[/quote] no i przystojny. 8-) jakżeby inaczej. ^^

how often do you think about touching other people's private parts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oj, House ( :evil: ) @[email protected]
Aktualnie mój najbardziej ulubiony serial :) Hugh Laurie z brodą wygląda bardziej sexy niż jakikolwiek unny mężczyzna, a postać przez niego grana jest genialna. Nie wiem jakby to ująć, ale ona pomaga wszystkim a sobie pomóc nie może, bo myśli że jest to niemożliwe. Osoba, która chowa się za bardzo grubym murem, lecz jest jedna osoba, która ma tylko pleksje przed sobą - dr. James Wilson ( :angel2: ). Jedyna osoba, która widzi House'a bez maski.
Cięzkie jest to, że jak się ogląda serial bywa męczący. Chodzi mi tu o przypadki, wszystkie bywają podobne do siebie.
Urocze jest równiez to, gdy się uśmiecha - jest to taki rzadki widok: szczery uśmiech :)
Nowy sezon (V) rozpoczyna się we wrześniu, chyba drugiego jeśli się nie mylę. To czekanie mnie dobija :amasz:

Każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką.

[size=1][b]B. Prus[/b][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sukebe: Czy ja wiem czy to tylko Wilson widzi House'a bez maski? Bym sie spieral :P
Btw. To sie nazywa 'serialowy glod', skoro sie doczekasz nie mozesz :P Jesli ja zas dobrze wyczytalem w necie to emisja serialu moze sie opoznic (jest mozliwe, ze bedzie od pazdziernika choc 'niezbadane sa wyroki').

"[i]Why do you have to be like others?[/i]" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )

Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: [color=#008000]http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655[/color] !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="yodek"]Czy ja wiem czy to tylko Wilson widzi House'a bez maski? Bym sie spieral :P[/quote] No dobra, ma 'kilka' tajemnic przed nim, ale najszczerszy jest właśnie z nim. [quote="yodek"]Btw. To sie nazywa 'serialowy glod', skoro sie doczekasz nie mozesz :P[/quote] Powinnam iść na odwyk :P [quote="yodek"]Jesli ja zas dobrze wyczytalem w necie to emisja serialu moze sie opoznic (jest mozliwe, ze bedzie od pazdziernika choc 'niezbadane sa wyroki').[/quote] Oj nie! Tylko nie to :( Będę ich gnębić jak nie wyświetlą go we wrześniu :bash:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house - uwielbiam :mrgreen: 3 sezony juz za mna i moge ogladac jeszcze kolejne 3 ... jak nakreca :-D

fajna gra aktorow, dobre dialogi...

a przy tym juz nazwy polowy chorob znam po agielsku

a teraz zagadka.... jaka choroba przewija sie w kazdym odcinku i nikt jej nigdy nie ma?

toczeń :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="malwinka"]a teraz zagadka.... jaka choroba przewija sie w kazdym odcinku i nikt jej nigdy nie ma?

toczeń :)[/quote]
poczekaj do IV sezonu ;)

a sezonów zapowiedzieli VII

a tak przy okazji, oglądał ktoś wczoraj (16.07.08) House'a? Gdy Cameron pyta się ile ma zamiar jeszcze żyć on odpowiada, że siedem lat. Tyle co sezonów, weird... Może to onzaczać, że Gregory "Greg" House prawdopodomnie zginie w tym (jeżeli) ostatnim sezonie. Smutne to :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sukebe: Juz jest IV sezon - wersja amerykanska (od wrzesnia/pazdziernika bedzie V) :> Bo nie wiem ktory sezon w polskim TV jest (nie ogladam :P). Co do Lupusa (polskie tlumaczenie to toczeń) to mi sie zawsze z ksiazka "Harry Potter" kojarzy (fani beda wiedziec dlaczego) :x Co do ilosci, ja bym nie trzymal sie wersji VII sezonowej gdyz rownie dobrze moga byc nastepne albo tez i mniej, np. 6 :P Dlatego tez:
"Pozyjemy, zobaczymy".
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="yodek"]Sukebe: Juz jest IV sezon - wersja amerykanska [/quote] człeku kochany, ja wiem. czekam teraz tylko na sezon V jak już wspomniałam :) tylko chcę powiedzieć, ze w jedym z odcinków IV sezonu będzie wyczekiwany od dawna toczeń, nawet House to stwierdzi w żartobliwy spoób ;) byle przetrwać do 16.09 xD

lupus - lumos? :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie będę sie rozpisywał w tym poście porostu film jest super :-)

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Sukebe"]człeku kochany, ja wiem. czekam teraz tylko na sezon V jak już wspomniałam :)[/quote] No w Twoim poprzednim poscie zabrzmialo (a bynajmniej dla mnie) jakbys niecierpliwie czekala do wrzesnia :P Ale coz, to juz kwestia interpretacji zdan ;)
[quote="Sukebe"]lupus - lumos? :>[/quote] Nie, skojarzylo mi sie to z profesorem Lupinem (myslalem, ze mial na nazwisko Lupus :P Ale sprawdzilem teraz dla pewnosci i okazuje sie, ze inaczej sie zwie). Juz starczy tego Off-Topu :P

[size=75][color=#4996BA]** [b]Dodano: 24 Lipiec 08, 11:23[/b] **[/color][/size]
Ahh, co do Lupus'a...to pojawil sie w 4th sezonie, 8smy odcinek? :)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="yodek"][size=9][color=#4996BA]** [b]Dodano: 24 Lipiec 08, 11:23[/b] **[/color][/size]
Ahh, co do Lupus'a...to pojawil sie w 4th sezonie, 8smy odcinek? :)[/quote]
zgadza się i to przez nich :) [color=cyan]"Wreszcie trafił mi się toczeń."[/color] ;)

[size=75][color=#4996BA]** [b]Dodano: 19 Wrzesień 08, 23:13[/b] **[/color][/size]
W tym tygodniu odbyła się premiera piątego sezonu. Odcinek nosi tytuł: [b]Dying Changes Everything[/b]. Oglądał ktoś może? Jak wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ogladalem. Wrazenia? Nie szokujace ;P Stary, poczciwy House :D Jedynie teraz jego team sklada sie z 4 osob :> Teraz jest 5 odcinkow, niczego nowego nie ma ani tez nie przyciaga juz tak bardzo, no ale zobaczymy jak sie potoczy (btw. fajna byla wycieczka na pogrzeb jego ojca).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kiedyś oglądałem i było
całkiem całkiem :D
nie wiem jak teraz ale chyba wrócę do oglądania ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
http://www.techbasic.net/idlewyse/not-lupus.jpg <- Dla fanow House'a i Lupusa :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]yodek[/b], a co sądzisz o piątej serii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rzekomo 'odgrzewany kotlet', bo zadnych nowosci ani tez sposobu diagnozowania itd. Ogladam go jednak ze wzgledu na relacje House <=> Cuddy, tutaj moga byc zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niestety szykuje się Huddy i to mnie dołuje :( A jakie nowości mogą wprowadzać? Ale teraz będzie [color=black]dcinek z porwaniem[/color] Nie powiem, czekam na emocje. A ogólnie seria mi się podoba. I to bardzo. Chodziaż ostatni to sięciągnął w nieskończoność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Odcinki 9 i 10 sa po prostu mila odmiana od rutyny. Zaczynaja sie piekne akcje - mowa o Cuddy i House :) Zas "Thirteen" wyjawia nam swoja przeszlosc...ktora nie byla ciekawa :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ekstra serial:) Bardzo mi się podoba:)
Główny bohater zadziwia swoją inteligencją i umiejętnościami. Szkoda tylko, że to nie postać realna, bo tacy ludzie (i lekarze) z pewnością by się przydali ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubię go bo jest ordynarnym chamem...
Jego teksty mnie zwalają z łóżka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rewelacyjny serial. Polecam oglądać od początku żeby złapać wszystkie niuanse między załogą a głównym bohaterem. Ja właśnie kończę 3 sezon i wkrótce zabieram się za kolejny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi