Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
młoda

by nie tracić czasu <młoda>

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś każdy się wypala.
Nie wiem czyja to jest wina.
Moja? władz? userów?
nie mam zielonego pojęcie [maćku to żadna iluzja]

wiem, że garść osób mnie tutaj nie trawi i ma o mnie najgorsze zdanie.
wybaczcie, ale to nie moja wina, że nie boję się mówić głośno o tym co mi się nie podoba, czego nie toleruje, i co dość bardzo mnie razi.
taka ma natura.

starałam się tutaj dać coś z siebie.. mam nadzieję, że to zostało...
spędziłam tutaj świetne miesiące, jednak nie ukrywam, że od jakiegoś czasu coś zaczęło się psuć.. atmosfera mi już totalnie nie odpowiada.. nie potrafię tak pisać...
spotkałam się z zarzutami w moja stronę, że to niby przeze mnie jest brak userów. myśl sobie co chcesz.. (:
mam nadzieję, że atmosfera ulegnie zmianie w jakimś odstępie czasowym...
ale do tego potrzeba chęci i współpracy szefów z userami.
Kiedyś już to gdzieś pisałam.... admini tworzą styl, wgrywają masę dodatków.. ale moi drodzy... bez NAS userów forum to pustka w internecie.. musicie umieć z nimi rozmawiać... starać się zrozumieć co im nie odpowiada, a nie od razu zamykać temat bo tak najprościej.. (: bez NAS scypiona nie będzie.

spotkałam parę wspaniałych osób... niektóre mnie rozczarowały.

Maćku ^^ wiesz, że jesteś wspaniały, a Twoje foty mam nad łóżkiem i codziennie patrzę na nie moim 'tumiwisizmowym' wzrokiem (:
inni Cię nie znają... nie dajesz się poznać.. lubisz być skryty. boisz się otwierać, aby to nie zostało użyte przeciwko Tobie...
Pisałeś na blogu, że interesuje Cię jak wiele wiedza o Tobie inni.. Ja nie będę tutaj najlepsza osoba, aby Ci o tym napisać... bo wiem o wiele wiecej od innych.. nie mowie ze najwięcej, bo jestem świadoma, iz tak nie jest (:
jednak jesteś genialnym, inteligentnym facetem. nie zmieniaj sie (:

Netti moja kochana ^^ wiesz, że jesteś genialna kumpela do prowokowania (:

matra... aj ta sucz ^^ chyba nie będziesz mi mieć za złe tego określenia.. (: lubię osoby o takim ostrym charakteru.

kuriaki... przyznam, że na początku Cię mój drogi Misterze skreśliłam.. jednak z biegiem czasu zyskałes niebywale w moich oczach...

nie będę sie bardziej rozpisywać, bo nie wiem czy warto.
(:

-
Chcę się pożegnać.
głupio by mi było odejść cichaczem... to nie w moim stylu...
nie mówię, że na zawsze.. chociaż tak też może się wydarzyć.. nie mam gdzie pisać.. skończyły się fajne tematy jak i również nowych ludzi brakuje do dyskusji...
chwilowo wezmę sobie urlop.. będę zaglądać...
jeśli poczuje to coś to zrobie 'kom bek'.

tymczasem CYA (:
pamiętajcie, że Was obserwuje..

==
[size=9]prosze nie zamykać tematu... nie chce zakładać sterty z moim powrotem itp. (:[/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Trzymaj się Asia, dziękuję za tak ciepłe słowa, mam nadzieje że jeszcze kiedyś się spotkamy w takiej lub innej - bardziej osobistej formie :) Jak by co to wiesz gdzie mnie szukać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3maj się młoda - mam nadzieję, że szybko do nas wrócisz :-) Blog Scypiona czeka na Twoje prace :-) Pozdrawiam^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]matra... aj ta sucz ^^ chyba nie będziesz mi mieć za złe tego określenia.. (: lubię osoby o takim ostrym charakteru. [/quote] oh ah.. ani trochę (:
wpadnij czasem do nas na irca.
no.. to w takim razie - duży salut oznaką szacunku O/
(-%

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
na ircu będę zapewne stałym bywalcem ^^
i zawsze na gadu można mnie dołapać.
zostawić wiadomość na blogu.
mailu.

wrócę niebawem... (:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]młoda[/b] żegnaj :* :*

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dlaczego uwazam takie tematy za zbedne? ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Freq[/b], nikt nie kazał CI tego czytać...
a ja jednak uznałam, że muszę napisać o kilku sprawach... i je zawarłam w pierwszym poście...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aś, nie będę się z Tobą żegnać, bo na pewno jeszcze nie raz pogadamy. Czyli do zobaczenia ;-) :*

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Aillin"]Aś, nie będę się z Tobą żegnać,[/quote] ja tak
samo
wracaj do nas szybko [quote="Freq"]Dlaczego uwazam takie tematy za zbedne? ... [/quote] bo to dział PRZEDSTAW SIĘ jak ktoś chce odejść to niech to robi w milczeniu

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]bo to dział PRZEDSTAW SIĘ jak ktoś chce odejść to niech to robi w milczeniu[/quote] ohh... geez... to bardzo miło z jej strony, że chce się z nami pożgnać ;-) A że nie ma działu "pożegnaj się" wybrała ten. Tu się zaczęło i tu się kończy...

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie tez nie będę zakładać nowego tematu powiem tylko na razie trzymajcie się zbierał się z odejściem już dawno ,ale coś mnie tu do jakiegoś momentu trzymało może sentyment ,sympatia do nie których osób niewiem [quote="młoda"]jednak nie ukrywam, że od jakiegoś czasu coś zaczęło się psuć.. atmosfera mi już totalnie nie odpowiada.. nie potrafię tak pisać... [/quote]coraz rzedziej się tu pojawiałam i mi się coraz mniej przestawało tu podobać coraz mniej przesatłam się tu pokazywać ze nie miałam czasu a może i nawet chęci żeby tu być
forum straciło swój dawny klimat
kiedyś to mogłam pisać same myśli przychodziły do głowy a teraz nawet nie mogę się skupić na pisaniu na forum
[quote="młoda"]spotkałam się z zarzutami w moja stronę, że to niby przeze mnie jest brak userów. myśl sobie co chcesz.. (: [/quote] to moja wina i sprawka

trzymajcie się cieplutko

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="markes01"]Tracicie najlepszych userów....[/quote] Prawda w oczy kole.

Ale mam nadzieję, że oby dzwie dziewczyny jeszcze do nas wrócą : )
trzymam za to kciuki
Powodzenia :*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Milka"]to moja wina i sprawka [/quote] wiesz..
Ty mi tego nie powiedziałaś...
dlaczego tak sądzisz...

[quote="Yakub"]Ale mam nadzieję, że oby dzwie dziewczyny jeszcze do nas wrócą : ) [/quote] jedna wraca..
nie wiem jak Milka..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kurcze nie pisałem nic w tym temacie ale w końcu trzeba
[b]młoda[/b], witaj powrotem :*
i przepraszam

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;* ;* ;* ;* ;* ;* ;*
WITAMY ;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]i przepraszam[/quote] jak raz przeprosisz to wystarczy...
ważne, żebyś wiedział co zrobiłeś źle..

[b]Yakub[/b], maniak ortograficzny...
(:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]jedna wraca..
nie wiem jak Milka..[/quote]
jak bym nie wróciła to by mnie tu w ogóle nie było
zostałam o to poproszona i zostałam

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...