Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
SilverRaven

Kocham??? Po 1000-kroć???

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek ....
"[b]Nie mów mi że mnie kochasz ...
Pokarz mi to poświęcając mi swój czas[/b]
"

Dla wszystkich inaczej to słowo brzmi...
Jednym przychodzi to z wielkim trudem , a innym bez większego trudu wysypuje sie z ust...
Dla osób które kochają jest piękne...
Dla osób porzuconych jest przekleństwem które nigdy przez ich usta nie przejdzie...

A jak to jest z wami???
Czy myślicie że za często mówicie "kocham" ...A może jeszcze nie przeszło przez wasze usta SZCZERE KOCHAM...????
Edytowane przez Gość

----najwa?niejsza jest chwila kt?ra przemija----

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="SilverRaven"]Na początek ....
"Nie mów mi że mnie kochasz ...
Pokarz mi to poświęcając mi swój czas" [/quote]
zawsze to powtarzałam swojemu chłopakowi:)

Dla wszystkich inaczej to słowo brzmi...
Jednym przychodzi to z wielkim trudem , a innym bez większego trudu wysypuje sie z ust...
Dla osób które kochają jest piękne...
Dla osób porzuconych jest przekleństwem które nigdy przez ich usta nie przejdzie... [/quote]Chłopak moj potrafii mi to powiedziec dziennie 1000 razy mi to trudno powiedziec niewiem czemu:)zdarza sie ze powiem ale naprawde wyjątki

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="patiszon1990"])zdarza sie ze powiem ale naprawde wyjątki[/quote] ta wyjatki jasne jasne znamy to hehe...nie wierzcie jej ona sciemnia w rzeczywistosci jest calkowicie inna :mrgreen: taka kochana i w ogole :P
kocham cie zabo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="binoleq"]ta wyjatki jasne jasne znamy to hehe...nie wierzcie jej ona sciemnia w rzeczywistosci jest calkowicie inna :mrgreen: taka kochana i w ogole :P
kocham cie zabo[/quote]
pamitasz poczatki jakie były fatalne teraz jest inaczej :mrgreen: ale rzadko mowie

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="patiszon1990"]pamitasz poczatki jakie były fatalne teraz jest inacze[/quote] ta klawiature to trzeba ci zmienic bo sie ostro tnie i dlatego gubisz czesto literki...
Tak rzadko rzadko...ni z gruszki n z pietruszki ile razy mi mowisz kocham cie takim slodkim glosikiem :zakochany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="patiszon1990"]Chłopak moj potrafii mi to powiedziec dziennie 1000 razy mi to trudno powiedziec niewiem czemu:)zdarza sie ze powiem ale naprawde wyjątki[/quote] No właśnie czemu dziewczyny rzadziej mówią że kochają...
wiem że faceci nie mają z tym większego problemu...
ale najczęściej jest to spowodowane chęcią przeżycia przygody...
Dopóki nie pozna się kogoś komu nie trzeba mówić kocham ...Kogoś z kim można zrozumieć się bez słów...

---------------------------------------------------------------------------I AM IN LOVE----WHY?--------

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="binoleq"] ta klawiature to trzeba ci zmienic bo sie ostro tnie i dlatego gubisz czesto literki...
Tak rzadko rzadko...ni z gruszki n z pietruszki ile razy mi mowisz kocham cie takim slodkim glosikiem [/quote]
nie zawsze sa wyjątki:)dobra moze tak jednak nie nabijajmy :mrgreen:

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 1 Sierpień 07, 21:56[/i] ][/size] [quote="SilverRaven"]No właśnie czemu dziewczyny rzadziej mówią że kochają...
wiem że faceci nie mają z tym większego problemu...
ale najczęściej jest to spowodowane chęcią przeżycia przygody...
Dopóki nie pozna się kogoś komu nie trzeba mówić kocham ...Kogoś z kim można zrozumieć się bez słów... [/quote]
to napisze na moim przykładzie ja uwazam tak iz ze jak chłopakowi sie nieokaze ze jest sie za nim to bardziej bedzie ciagło go do dziewczyny i zawsze tak postepuje niewien czy to dobre jest ale nauczyła mnie tego mama zebym nigdy tego nieokazywała na drugie tez chłopak niewie na czym stoi

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="patiszon1990"]to napisze na moim przykładzie ja uwazam tak iz ze jak chłopakowi sie nieokaze ze jest sie za nim to bardziej bedzie ciagło go do dziewczyny i zawsze tak postepuje niewien czy to dobre jest ale nauczyła mnie tego mama zebym nigdy tego nieokazywała na drugie tez chłopak niewie na czym stoi[/quote] JA od kiedy jestem ze swoją dziewczyna...to chyba ze 3 razy usłyszałem od niej że mnie kocha...
A mi to wystarczy...
Wystarczy mi jej spojrzenie...
Jestem chyba klasycznym facetem bo też potrafię powiedzieć kocham z tysiąc jak nie milion
razy dziennie... :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="SilverRaven"]
JA od kiedy jestem ze swoją dziewczyna...to chyba ze 3 razy usłyszałem od niej że mnie kocha...
A mi to wystarczy...
Wystarczy mi jej spojrzenie...
Jestem chyba klasycznym facetem bo też potrafię powiedzieć kocham z tysiąc jak nie milion
razy dziennie...[/quote]
no tak juz jest u chłopakow dziewczyna jest bardziej skromniejsza niz chłopak nie mowie ze zawsze ale przewaznie i tez moze dlatego ja to sie wstydze tak sobie powiedziec trudno mi przez gardlo przechodzi ale teraz jest lepiej bo juz nie mam wstydu przed chłopakiem akurat na ta sytuacje:)

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="patiszon1990"]no tak juz jest u chłopakow dziewczyna jest bardziej skromniejsza niz chłopak nie mowie ze zawsze ale przewaznie i tez moze dlatego ja to sie wstydze tak sobie powiedziec trudno mi przez gardlo przechodzi ale teraz jest lepiej bo juz nie mam wstydu przed chłopakiem akurat na ta sytuacje:)[/quote] Dziewczyny nie są skromniejsze od chłopaków ...
tak jak mówisz jedynie się wstydzą...
Nie wiem czy moja kochana Natalia będzie mi mówić częściej że mnie kocha...Ja tam lubię jak sie uśmiecha i opowiada co sie ciekawego u niej stało... :-)
to mi wystarczy bardziej niż najszczersze KOCHAM... :-)
...kocham ....Bardzo lubię jej mówić że ją kocham... :-)
-----------------------DON`T CRY MY LOVE-----------------------------------------------------:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="SilverRaven"]Dziewczyny nie są skromniejsze od chłopaków ...
tak jak mówisz jedynie się wstydzą...
Nie wiem czy moja kochana Natalia będzie mi mówić częściej że mnie kocha...Ja tam lubię jak sie uśmiecha i opowiada co sie ciekawego u niej stało...
to mi wystarczy bardziej niż najszczersze KOCHAM...
...kocham ....Bardzo lubię jej mówić że ją kocham.[/quote]
no chłoakowi wystarczy sam usmiech nawet ze sie przytuli czy da buzi przynajmniej jest tak w moim przypadku

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="patiszon1990]no chłoakowi wystarczy sam usmiech nawet ze sie przytuli czy da buzi przynajmniej jest tak w moim przypadku[/quote]
Tak jest w większości przypadków.... :-)
Tak też jest u mnie...:-)
A co by było jakby chłopak nie mówił że kocha a dziewczyna mówiła to bez przerwy....
Jestem ciekaw jakby się wtedy rozwijał by jakikolwiek związek...W którą stronę by to wszystko poszło...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja mowilam bez przerwy ze kocham a chlopak nie =/ taki zwiazek jest bezsensu jak tylko jedna sooba sie stara =(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Tak jest w większości przypadków.... :-)
Tak też jest u mnie...:-)
A co by było jakby chłopak nie mówił że kocha a dziewczyna mówiła to bez przerwy....
Jestem ciekaw jakby się wtedy rozwijał by jakikolwiek związek...W którą stronę by to wszystko poszło...?[/quote]
długo by to nie pociągło dziewczyny maja inny tok mysłenia niz mezczyzna chłopak jest bardziej wytrzymalszy od kobiety a przynajmniej tak mi sie zdaje:)

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="patiszon1990"]wytrzymalszy od kobiety a przynajmniej tak mi sie zdaje:) [/quote] to źle ci sie zdaje

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]to źle ci sie zdaje[/quote]chodzi mi ze poprostu ma silniejsza psychiche niz my mamy inne myslenie słabsze :mrgreen:

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dla mnie to słowo ma dużą wartość dlatego zbyt często nie pada z moich ust, a jeżeli już To mówię to osobie którą duże znaczenie w moim życiu....

i przeważnie mówię je w chwilach dosyć przyjemnych i niezwykłych ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Lukasz9007"]la mnie to słowo ma dużą wartość dlatego zbyt często nie pada z moich ust, a jeżeli już To mówię to osobie którą duże znaczenie w moim życiu....

i przeważnie mówię je w chwilach dosyć przyjemnych i niezwykłych[/quote]
ale wazne ze slyszy raz na jakis czas ale słyszy jest to najwazniejsze słowo kocham w związkach:)

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
kilka razy wypowiedziałem te słowa... ale w bardzo szczególnych chwilach... ale co było minęło...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="pati"]ja mowilam bez przerwy ze kocham a chlopak nie =/ taki zwiazek jest bezsensu jak tylko jedna sooba sie stara =([/quote] to jest całkowita racja...
Dlaczego jedna osoba ma się starać .
Wtedy to już nie jest związek...
[quote="Patrycja"]chodzi mi ze poprostu ma silniejsza psychiche niz my mamy inne myslenie słabsze :mrgreen:[/quote]
A mi sie tak nie wydaje...
Moim zdaniem to faceci są słabsi psychicznie...
Powiedz mi kogo łatwiej wytrącić z równowagi...
Kobiety jak już się złoszczą to zamykają się w swoim własnym świecie...
Uciekają od rzeczy która je do tego doprowadziła ...
to jest jak bańka która pęka po przekroczeniu pewnego limitu...
Powiem jedno u facetów ona częściej pęka...
[quote="Lukasz9007"]dla mnie to słowo ma dużą wartość dlatego zbyt często nie pada z moich ust, a jeżeli już To mówię to osobie którą duże znaczenie w moim życiu....

i przeważnie mówię je w chwilach dosyć przyjemnych i niezwykłych ;-)[/quote]
I to jest właśnie najpiękniejsze...
nie warto rzucać słów na wiatr...
A tym bardziej tak pięknych..
;-)

[quote="TOm3k]A ja nigdy nikomu nie powiedziałem xD[/quote]
Jeszcze będziesz miał okazje...
Najważniejsze żebyś nie zmarnował szansy by je powiedzieć komuś kogo naprawdę będziesz kochał ;-)

-------- I LOVE HER -------------------- SHE TAKE MY SOUL TO THE HEAVEN ---- :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]A mi sie tak nie wydaje...
Moim zdaniem to faceci są słabsi psychicznie...
Powiedz mi kogo łatwiej wytrącić z równowagi...
Kobiety jak już się złoszczą to zamykają się w swoim własnym świecie...
Uciekają od rzeczy która je do tego doprowadziła ...
to jest jak bańka która pęka po przekroczeniu pewnego limitu...
Powiem jedno u facetów ona częściej pęka...[/quote]
niech bedzie tak jak mowisz nie bede sie kłocic kazdy ma swoje zdanie :)

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Patrycja"]niech bedzie tak jak mowisz nie bede sie kłocic kazdy ma swoje zdanie :)[/quote] "[b]Nienawidzę się kłócić[/b] "
---[i]SMERF MARUDA[/i]---
:-) :-) :-) :-) :-) :-)

A z tym że każdy ma swoje zdanie to się zgodzę ...
Gdyby każdy miał takie samo zdanie...
Świat by nie miał sensu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="SilverRaven"]Nienawidzę się kłócić "
---SMERF MARUDA---

A z tym że każdy ma swoje zdanie to się zgodzę ...
Gdyby każdy miał takie samo zdanie...
Świat by nie miał sensu...[/quote]
no dokladnie ja rowniez wole ustopic hehehe

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="SilverRaven"]Czy myślicie że za często mówicie "kocham" ...A może jeszcze nie przeszło przez wasze usta SZCZERE KOCHAM...????[/quote] Mówiłem te słowa tylko jednej osobie. Uważam, że to była szczera miłość lecz czasami życie stawia nam przeszkody nie do przejścia. Mam nadzieję, że jeszcze te słowa będę wypowiadał dość często - dość, ponieważ często mówienie sobie tego sprawia, że traci swą magiczną moc. Tak uważam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi