Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
scofieldowski

takie na pierwszy raz :)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
Na rynku pojawiła się wódka bezalkoholowa. Izby wytrzeźwień pełne są wkurzonych trzeźwych facetów.

Państwo dla obywatela jest tym, czym rodzic dla dziecka: wymyśla zabawy, opowiada bajki i karmi słodkimi obietnicami.

- Mogę myśleć o 10 rzeczach naraz!
- A jak się wódki napijesz?
- To o 9. Wódka wypita, nie ma co o niej już myśleć.

Jeżeli nie wpuszczono was do kasyna, nie martwcie się. To oznacza, że nie uznano was za frajerów, których można oskubać na grubszą kasę.

Nawet największy przeciwnik kary śmierci wymięknie, gdy sąsiad kupi zestaw do karaoke.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="scofieldowski"]Na rynku pojawiła się wódka bezalkoholowa. [/quote] nie no z tego już nie mogę :lol:

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="scofieldowski"]Nawet największy przeciwnik kary śmierci wymięknie, gdy sąsiad kupi zestaw do karaoke.[/quote] Taa... To prawda :D
[quote="scofieldowski"]Na rynku pojawiła się wódka bezalkoholowa. [/quote] Piwo jest, wino jest, to dlaczego niby nie może być wódki??

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Yakub"]Piwo jest, wino jest, to dlaczego niby nie może być wódki??[/quote] To ja naleje sobie do butelki wody i będę mówił, że sprzedaje wódkę bezalkoholową :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="scofieldowski"]Na rynku pojawiła się wódka bezalkoholowa.[/quote] To by była katastrofa.
Nie mniej pomysł nie głupi :D

I want to kill you

Your death I want to feel

Create your corpse in murder fantasies

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="scofieldowski"]Na rynku pojawiła się wódka bezalkoholowa. Izby wytrzeźwień pełne są wkurzonych trzeźwych facetów.

Państwo dla obywatela jest tym, czym rodzic dla dziecka: wymyśla zabawy, opowiada bajki i karmi słodkimi obietnicami. [/quote]
[b]Scofieldowski[/b], te dwa dowcipy są najlepsze, zwłaszcza ten pierwszy. :lol:
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi