Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Yakub

POSTAL 2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
gra zabijacko- napadacka :lol: (tekst z gazety CDA).
Bez ładu, bez składu, bez fabuły... Ale ta rzeź :D
I ten arsenał :D
- tłumiki z kotów,
- zdechłe zwierzęta,
- benzyna (moje ulubione),
chyba najokrutniejsza gra, w jaką grałem.
Sikanie ludziom na twarz, podpalanie ich żywcem... Jak chcesz odreagować zły dzień, gra dla Ciebie :mrgreen: :mrgreen: !!!
Edytowane przez Gość

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Znudziła mi się po 2 godzinach sikania na martwe, spalone ciała :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
ładny początek ... pies nasikał na buty to go skopał ... a że fabuły nie ma to kłamstwo ...
Fabułą jest to że zostaliśy wysłani na zakupu i to że wykonujemy w 7 dni tygodnia misje ...

Komentarze grafika i humor miodzio ... reszta to kit bo ile tej krwi może się wylać by nie było nudno ..[b]THeMooN[/b], dobrze napisał ... 2 godziny lite a potem można zachorować na niestrawność .
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szczerze mówiąc to nie grałem w Postala (oże kiedyś w demówkę...) więc nie mam jako takich wspomnień :-) Słyszałem o tej grze sporo, czytałęm opinie i każdy uważa ją za najbrutalniejszą grę w historii (plus ode mnie Manhunt). GTA2 też było brutalne, ale miało ten klimacior który nie pozwalał odejśc od kompa... Skoro piszecie, żę gra się szybko znudziła to oznacza jedno - autorzy przesadzili z bloodem (a wiadomo nadmiar też czasami szkodzi).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przeszedłem cale :P
W apocalypse weekend (dodatek) tez galem ale nie przeszedłem bo mi sie nie chciało xD
Niezłe gierki nawet ale jest o wiele lepszych tytulow
A tak przy okazji niedługo wychodzi Postal 3 i film Postal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Regi6699"]A tak przy okazji niedługo wychodzi Postal 3 i film Postal[/quote] Gdzieś o tym czytałem. [quote="FOX"] wykonujemy w 7 dni tygodnia misje ... [/quote] Weź poprawkę... 5 dni :-) [quote="THeMooN"]Znudziła mi się po 2 godzinach sikania na martwe, spalone ciała [/quote] Mnie się tam podoba. tak szybko mi się nie znudziła, jednak patrząc na entą ofiarę zadźganą nożyczkami, z której wylewa się zbyt dużo krwi... to troszkę przesada...

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Yakub"]Weź poprawkę... 5 dni :-)[/quote] Z dodatkiem 7 :)
Gra zajebista, krew, przemoc, ostre popierdolenie psychiczne samego bohatera... to co w grach najfajniejsze zebrane w jednej.

I want to kill you

Your death I want to feel

Create your corpse in murder fantasies

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przydałoby się więcej takich gier :D
Nie żebym był jakimś psycholem, ale ta gra mnie wciągnęła.
Masz rację, 7 z dodatkiem, ale ja mówię o podstawowej wersji :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A tak przy okazji...ukazał się darmowy multiplayer do Postala. Nie wymaga podstawki i nawet fajnie się gra.
Ściągać z tąd:
http://www.victorygames.eu/download.php?tytul=Postal-2-Share-the-Pain
Zajmuje 612 mb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Yakub"]gra zabijacko- napadacka [/quote] :-)

Znam tą grę i przeszedłem ją parę razy. Widzę, że wszyscy zachwycają się krwią, sikaniem itp a najlepsze w tej grze były misje. Misje w stylu:

*wytnij drzewko z lasu,
*kup mleko,
*oddaj książkę,
*zapłać mandaty,
*idź do spowiedzi,

i wiele innych. Już nie pamiętam dokładnie. Mam gdzieś ta grę oryginalną (:
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi