Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mr.Q

Plany na przyszlosc

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem spytac czy macie juz jakies plany na przyszlosc... niekoniecznie mowie tu o marzeniach ( tak tak wszyscy bedziemy jezdzic mercedasami S-classe), ale o pracy - jaki zawod Wam pasuje? moze macie w planach wlasna firme, lub dobrze platne stanowisko (byle nie w radiu Ma-Ryja)... gdzie chcieli byscie mieszkac..
No i takie tam :)
Edytowane przez Gość

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Q - myslalem ze mam Ci kupic BMW M5 :>

No coz plan jest prosty... Wygrac OP, skonczyc SGH, wyjechac gdzies do Europy Zachodniej, zdobyc doswiadczenie w jakiejs wielkiej instytucji finansowej (przy okazji dorobic), wrocic do Polski i zostac prezesem polskiego oddzialu jednego z najwiekszych bankow swiata. W wolnych chwilach skakac na spadochronie i pisac na F23 (nie zapominajac o kolegach z czata SOR :P) Nom, a potem skonczyc 35 lat i sie ustatkowac... :) Do zrobienia? Napisze za 17 lat...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="RedWine"]Chcialem spytac czy macie juz jakies plany na przyszlosc... niekoniecznie mowie tu o marzeniach ( tak tak wszyscy bedziemy jezdzic mercedasami S-classe), ale o pracy - jaki zawod Wam pasuje? moze macie w planach wlasna firme, lub dobrze platne stanowisko (byle nie w radiu Ma-Ryja)... gdzie chcieli byscie mieszkac..
No i takie tam :)[/quote]
nieważne gdzie będę mieszkać oby z ukochana osoba i przyszłym mężem Binolqiem wystarczy mi kawalerka:) założyć rodzinne nieważne jaka praca oby była zawsze marzyłam aby pracować z dziećmi jak psycholog ale plany nie wypala może skończę kurs żebym mogła z dziećmi pracować małymi lub jakieś wyjazdy typu kolonie zimowiska najlepiej podstawówka może sie spełnia:)i żeby wyprowadzić sie od mamy i mieć święty spokój tego najbardziej ze wszystkiego pragnę

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="RedWine"]nieważne gdzie będę mieszkać oby z ukochana osoba i przyszłym mężem Binolqiem wystarczy mi kawalerka:) założyć rodzinne nieważne jaka praca oby była zawsze marzyłam aby pracować z dziećmi jak psycholog ale plany nie wypala może skończę kurs żebym mogła z dziećmi pracować małymi lub jakieś wyjazdy typu kolonie zimowiska najlepiej podstawówka może sie spełnia:)i żeby wyprowadzić sie od mamy i mieć święty spokój tego najbardziej ze wszystkiego pragnę[/quote] hohoho mam nadzieje ze bede mogl Ci pomoc w tych marzeniach skarbie :*

Co do moich marzen to moje marzenia sa podobne do mojej Patrycji.Zamieszkac z nią wziasc ten cholerny slub o ktorym marze i wspolnie zaczac mieszkac to najblizsze marzenia na przyszlosc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Plany na przyszlosc[/quote] ślub z Iza,trójka dzieci
i więcej mi do szczęścia nie potrzeba
dom nam furę mam pieniądze mam :-P

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Co do moich marzen to moje marzenia sa podobne do mojej Patrycji.Zamieszkac z nią wziasc ten cholerny slub o ktorym marze i wspolnie zaczac mieszkac to najblizsze marzenia na przyszlosc :)[/quote]napewno sie spełnia czekamy na 18 :)moze bedziesz mógł pomoc:)

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
plany na najbliższą przyszłość ...
zbliżający się wielkimi krokami ślub
za niedługi czas zamieszkanie w nowym mieszkaniu
założenie małej firmy lub kawiarenki internetowej
no i za jakiś czas drugie dziecko :) i ostatnie .... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ishiyama"]za jakiś czas drugie dziecko :) i ostatnie .... [/quote] tylko za mało :-P
trójka to minimum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
[b]Ishiyama[/b] MagicalFire ma rację... bo kto później będzie na SCYPIONIE pisał?? ;-)

A co do moich planów to zacząć i poźniej skończyć edukację... Dalej nie ma co planować jak narazie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Rabee"]bo kto później będzie na SCYPIONIE pisał?? [/quote] o tym nie pomyślałem :amasz: [quote="Rabee"]A co do moich planów to zacząć i poźniej skończyć edukację[/quote] a zapomniałem ze ty młodzian jesteś :-P
w porównaniau do dziadka MF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Rabee"]Ishiyama MagicalFire ma rację... bo kto później będzie na SCYPIONIE pisał?? ;-) [/quote] kurcze, no fakt :-D
muszę z FOXem o tym pogadać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ishiyama"]muszę z FOXem o tym pogadać ;) [/quote] wy to musicie mieć minimum 5 :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
[quote="Ishiyama"]kurcze, no fakt
muszę z FOXem o tym pogadać [/quote]
To poźniej daj znać ile w końcu ustaliliście... ;-) Będzie trzeba się przygotować na falę nowych rejestracji... ale na to mamy jeszcze czas... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ishiyama"]no i za jakiś czas drugie dziecko :) i ostatnie .... ;) [/quote] huuuuuu to mój ma plany co najmniej na 5 :lol: juz mi to oświadczył ;P zebym pozniej nie była zdziwiona :D
[quote]trójka to minimum[/quote] 'bardzo dobrze napisane :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chciała bym skończyć technikum do którego tera uczęszczam zdać mature dostać sie na psychologie i usamodzielnić się z moja miłością życia byc cholernie szczęśliwą istotą na tej ziemi

mi?o?? jest pi?kna gdy si? kocha? umie i gdy jedno serce drugie rozumie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak bedziesz pisac tera to raczej go nie skonczysz ;)

Hm... moje plany... w sumie moglbym mieszkac tutaj w trzebiatowie... nie lubie tloku.
Co do pracy i szkoly... chcialbym jeszcze zrobic sobie kiedys wyksztalcenie w zakresie grafiki komputerowej, potem gdzies zlapacdobra prace, a z czasem moze otworzyc cos wlasnego... ale najbardziej chcialbym by moje plany osobiste z Kicia wypalily..

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hm plan na przyszlosc:
-Jeszcze dwa lata w technikum elektronicznym i matura.
-Wyjazd za granice na pol roku.
-Studium dwu lentie.
-Dotacja z UE na rozkrecenie wlasnej firmy.
-Studia kierunek Inzynieria budowlana lub ladowa.
W miedzy czasie kupno malego 3 pokojowego mieszkania, slub, i jedno dziecko.

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kimono"]technikum elektronicznym[/quote] czy ty mi mówiłeś ze tez jesteś elektronikiem ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]czy ty mi mówiłeś ze tez jesteś elektronikiem ??[/quote]taki ze mnie elektronik jak z koziej pupy traba.
wiekszosc lekcji dotyczacych elektroniki przesypiam. a w szczegolnosci analogi.

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kimono"]taki ze mnie elektronik jak z koziej pupy traba. [/quote] ale co nie co umiesz chyba ?? :amasz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]ale co nie co umiesz chyba ?? :amasz:[/quote]no umiem. telefony naprawiac. zrobic jakies glupie cwiczenia. i domofon zrobic. tylko na tylu lekcjach praktycznych bylem

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kimono"]no umiem[/quote] no to wiesz gdzie jest dział do tego :-P
pisz tam wszystko co wiesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Plany..hmm..po co planować??... życie i tak pozmienia każdy z planów... ale jak brzmi tekst piosenki... Jak każdy byle z tobą ląd...

...nie pytaj kim jestem...to zbyt trudne pytanie ...

już nie pędzę z motyką w stronę słońca donikąd...

pierdolsię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Gary"]tekst piosenki[/quote] powiedz mi jakiej ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
[quote="Gary"]Jak każdy byle z tobą ląd...[/quote] A nie przypadkiem [quote]Jak każdy byle z tobą l[b][u]os[/u][/b][/quote] ??

Budka Suflera - Jeden Raz
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi