Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
SilverRaven

.....Miłość przez sms.....Czy to mit czy realia???

Rekomendowane odpowiedzi

Poznałem swoją miłość przez sms...
Czy to złe czy dobre...?
Dla mnie to miała być przygoda...
...a okazało się że jestem ze swoją dziewczyną już 2 miesiące... :-)
Jakie...
Często spotykam się ze zdaniem że to nie ma sensu...
Nawet ze strony najbliższych...
Ale co tam oni ..
Czyż nie najważniejsza jest miłość.... :-)
Czekam na wasze zdanie na ten temat.....
Edytowane przez Gość

----najwa?niejsza jest chwila kt?ra przemija----

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="SilverRaven"]Poznałem swoją miłość przez sms...
Czy to złe czy dobre...?
Jakie...
Ale co tam oni ..
Czekam na wasze zdanie na ten temat[/quote]
jak mówisz komus ze poznałeś dziewuche przez sms to kazdy sie dziwi jak to jest mozliwe w tych czasach tyle kłamstw jest, jest sens i szanse zawsze jak jesteście 2 miesiśące to dobrze wam sie musi układać niemuwie ze zawsze jest kolorowo tak jak to widza najbliżsi...dla mnie to żadna nowoSC mozna poznac tak jak i przez neta:)sa gorsze szanse... :-)

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a ja myśle że karzda droga poznania jest dobra.niejest ważne jak ale ważne jest jak tym osoba będzie razem zesobą mi z moim chłopakiem jest cudnie oby tak dalej.życze wszystkim takiej miłości jaką ja posiadam.pozdrawiam

mi?o?? jest pi?kna gdy si? kocha? umie i gdy jedno serce drugie rozumie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Poznaliście się przez sms ale i też znacie się w realu i jeśli jest wam ze sobą dobrze to jakiś sens to ma.. bez względu na to co mówią twoi bliscy... Osobiście nie jestem przekonany aby poznać swoją "miłość" przez sms...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Rabee"]Poznaliście się przez sms ale i też znacie się w realu i jeśli jest wam ze sobą dobrze to jakiś sens to ma.. bez względu na to co mówią twoi bliscy... Osobiście nie jestem przekonany aby poznać swoją "miłość" przez sms...[/quote] Ja również byłem bez przekonania...
Szczególnie po pierwszym spotkaniu ...
A pózniej ....
A pózniej przeżywałem najcudowniejsze chwile mojego życia... :-)
Rozumiem wszystkich którzy mają wątpliwości co do takiego typu poznawania...ale to trzeba przeżyć.......

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 1 Sierpień 07, 13:22[/i] ][/size] [quote="Rabee"]Poznaliście się przez sms ale i też znacie się w realu i jeśli jest wam ze sobą dobrze to jakiś sens to ma.. bez względu na to co mówią twoi bliscy... Osobiście nie jestem przekonany aby poznać swoją "miłość" przez sms...[/quote] Ja również byłem bez przekonania...
A pózniej ....
A pózniej przeżywałem najcudowniejsze chwile mojego życia... :-)
Rozumiem wszystkich którzy mają wątpliwości co do takiego typu poznawania...ale to trzeba przeżyć.......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
[quote="SilverRaven"]Ja również byłem bez przekonania...
A pózniej ....
A pózniej przeżywałem najcudowniejsze chwile mojego życia...
Rozumiem wszystkich którzy mają wątpliwości co do takiego typu poznawania...ale to trzeba przeżyć.......[/quote]
To widzę że miałeś farta... Moje znajmości przez sms (Fun Skan) były kompletnie nieudane, dlatego po tym straciłem przekonianie do takiego poznawania ludzi...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Rabee"]To widzę że miałeś farta... Moje znajmości przez sms (Fun Skan) były kompletnie nieudane, dlatego po tym straciłem przekonianie do takiego poznawania ludzi...[/quote] Spotykałem się z wieloma dziewczynami poznanymi przez fan skan....
Nic nigdy nie wychodziło ...Zawsze było jakieś ale ....
Dopiero jak poznałem Natalie to moje życie zmieniło się na lepsze...
-------------------------------TO NIE SZCZĘŚCIE TO MIŁOŚĆ------------------------------------------
Nie powiem były okazje do lepszego poznania się z innymi dziewczynami ale to nie było to....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kolezanka poznała swojego chłopaka przez sms ...
są ze sobą 2 i pół roku ... odleglosc jaka ich dzieli to koło 70 km ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
silverRaven ta miłość jest cudowna i przetrwa wszystko bo wiemy to najlepiej:)kto jak kto ale my napewno wiemy :aniolek2:

mi?o?? jest pi?kna gdy si? kocha? umie i gdy jedno serce drugie rozumie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ishiyama"]kolezanka poznała swojego chłopaka przez sms ...
są ze sobą 2 i pół roku ... odleglosc jaka ich dzieli to koło 70 km ....[/quote]
Miłość nie zna pojęcia odległości ...
Jeśli jestem szczęśliwy z drugą osobą to odległość nie ma najmniejszego znaczenia...
A że są ze sobą tyle czasu...To ich szczęście ...Ważne że ich miłość pokonała tę przeszkodę...
A sms-ki im tylko w tym pomogły... :-)

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 1 Sierpień 07, 13:58[/i] ][/size] [quote="nataszka:)"]silverRaven ta miłość jest cudowna i przetrwa wszystko bo wiemy to najlepiej:)kto jak kto ale my napewno wiemy :aniolek2:[/quote] napewno!!! :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="SilverRaven"]już 2 miesiące... :-) [/quote]czy to jeszcze nie za wczesnie by mowic o milosci?? ja tu nikogo nie potepiam. tylko sie pytam. czy jestescie pewni tego w 100% a moze jednak nie. nie radze tak wczesnie juz stwierdzac cos takiego. to ze jest dobrze z ta druga osoba i cos sie wspanialego czuje nie oznacza ze to milosc. naprawde nie chce dla was zle ale pospieszyliscie sie z tym. jest to troche przesadzone. [quote="SilverRaven"] .....Miłość przez sms.....Czy to mit czy realia???[/quote] jest realne ale cos takiego stwierdza sie po dluzszym czasie. to tak samo funkcjonuje jak poznanie przez internet.
co do mnie to ja nigdy w ten spsob nie poznawalem. raczej przez sms kontunluje znajomosc. nie mam takich sklonnosci do wymyslania numeru i pisania na slepo albo jak ktos zaczyna do mnie pisac.

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kimono"]czy to jeszcze nie za wczesnie by mowic o milosci?? ja tu nikogo nie potepiam. tylko sie pytam. czy jestescie pewni tego w 100% a moze jednak nie. nie radze tak wczesnie juz stwierdzac cos takiego. to ze jest dobrze z ta druga osoba i cos sie wspanialego czuje nie oznacza ze to milosc. naprawde nie chce dla was zle ale pospieszyliscie sie z tym. jest to troche przesadzone. [/quote] To jest twoje zdanie które szanuje ... :-)
Na naszej drodze może stanąć wiele przeszkód ale razem postaramy się je przezwyciężyć...
Byłem z wieloma dziewczynami...
przezywałem trudne chwile..a ciężko było...
A teraz czuje że spotkałem tą konkretną ...
Wiem że może wydawać się to przesadzone ale tak jest...
Najważniejsze że jesteśmy razem...
narazie nic więcej mnie nie interesuje...
Tylko ONA...
--------------------------------------------------------------------------------------THE BEGINNING-----

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="SilverRaven"]Najważniejsze że jesteśmy razem...
narazie nic więcej mnie nie interesuje...
Tylko ONA... [/quote]
ze szczerego serca zycze wam zeby to sie nie zmienilo.

i cos takiego jest realne. ale milosc pojawia sie tylko na poczatku. mozna to raczej nazwac fascynacja druga osoba. objawy sa podobne gdy wystepuje uczucie milosci. latwo pomylic.

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 1 Sierpień 07, 20:00[/i] ][/size]
nie uwazasz ze to jest raczej zauroczenie??

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kimono"] ze szczerego serca zycze wam zeby to sie nie zmienilo.[/quote] Dziękuje ..... :-)
[quote="kimono"]i cos takiego jest realne. ale milosc pojawia sie tylko na poczatku. mozna to raczej nazwac fascynacja druga osoba. objawy sa podobne gdy wystepuje uczucie milosci. latwo pomylic.
nie uwazasz ze to jest raczej zauroczenie??[/quote]
Bardzo łatwo się pomylić....
Myliłem się tak wiele razy...
Teraz jest tak jak jest i ja to nazywam miłością....
Miłość ...
------------------------------------OBY OPERACJA SIĘ UDAŁA------KOCHAM CIĘ NATI-----------

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
milosc przez sms, seks przez internet....- dzisiejszy swiat. ciekawie sie dzieje. wszystko to prowadzi do zatracenia najwazniejszych wartosci. jak dla mnie niepozytywne zjawisko. wszytsko

dobry ch?opak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="itomasz86"]milosc przez sms, seks przez internet....- dzisiejszy swiat. ciekawie sie dzieje. wszystko to prowadzi do zatracenia najwazniejszych wartosci. jak dla mnie niepozytywne zjawisko. wszytsko [/quote]a co ty bys jeszcze chcial??
przeszkadza ci nasza znajomosc przez neta??

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
poznac sie mozna w necie, ale to i tak nie to samo co real. a niektorzy juz nie widza zadnej roznicy. czyzby ciemnosc ich ogarnela? hehe. pozdrawiam wszystki panie na scypion:)
a sczegolnie jedna:)
Brzoskwinkę

dobry ch?opak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja poznałem się poprzez sieć z moją Ishiyamą .. i choć bardzo kocham mojego aniołka to czuję że on żałuje że poznaliśmy się ...

na sieci poznaja się dwie istoty ... mówią sobie że kochają się ... i wszystko jest pięknie do czasu gdy jedna z nich ma dość jednego i odchodzi z życia jego ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="SilverRaven"]Poznałem swoją miłość przez sms...
Czy to złe czy dobre...?
Jakie...
Ale co tam oni ..
Czekam na wasze zdanie na ten temat.....[/quote]
nie uwazam ze to jest zle kiedys na czacie poznalem dziewczyne z ktora znam sie juz ponad rok :)

"woda jest prawdziwym lekarstwem wystarczy 2 krople na szklank? vodki "

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Każda miłość jest dobra, byle wzajemna i szczera ! :oops:
A jak będzie taka miłość jak napisałem to się spotkacie i będzie wam dobrze :oops:
Edytowane przez Gość

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ważne jest prawdziwe uczucie... znam pare która poznała się przez internet... w dość nietypowym miejscu bo na kurniku:P hah^^ mimo że dzieli ich 400 km kochają się spotykaja jak najczęściej, kiedy tylko mogą.. czasem nawet raz na tydzień... ostatnio usłyszłam ze chcą razem zamieszkać i kłócą sie czy to bedzie jego miasto czy jej:P =]
pamiętam jak opowiaadał mi o ich pierwszym spotkaniu ah ... :)

życze powodzenia... nie przejmuj sie tym co myslą inni ważne jest to co Ty czujesz :)

S?o?ce na wylot przenika przez g?ow?

?ycie mi p?ynie przy tobie cytrynowe, cytrynowe

Szcz??cie na co dzie? odbiera mi mow?

Popo?udnia bezkarne i cytrynowe, cytrynowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Milosc przez sms jest mozliwa;)nie jest wazne jak sie poznajemy wazne jets ile bedziemy ze soba:)jak sie bedziemy starali,ze by bylo miedzy nami jak najlepiej:)to wtedy przetrwa nawet taka milosc przez sms czy internet:)nie istotne sa srodki komuniakcji wazne jest to co iskrzy miedzy tymi ludzmi:)ze sa dla siebie;) Edytowane przez Gość

Izoldzia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
z psychologicznego punktu widzenia jest to mozliwe...
w psychologii dopuszcza sie milosc przez listy...
dlatego nie uwazam iz nie mozna sie zakochac przez internet
ale sadze ze znikomy procent tych znajomosci na dluzsza historie w realnym zyciu...

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Brzoskwinka"]czy to jeszcze nie za wczesnie by mowic o milosci?? [/quote] popieram....2 miesiące,dopiero sie poznajecie:D:D ale trzymam kciuki:)

[quote="itomasz86"]milosc przez sms[/quote] sorry dla mnie coś takiego nie istnieje...musisz kogoś znac realnie..;/;/ niedługo to bedziemy brac ślub przez neta
[quote="Brzoskwinka"]seks przez internet[/quote] głupota głupota idiotyzm straszny.....nie ma czegoś takiego!!!!!!! ja potrzebuje mężczyzny a nie komputera!!!!
Edytowane przez Gość

wi?c plotkuj,opluj,zbesztaj kotku ja i tak sie bede ?mia?a...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi