Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
angel

Siatkówka;) Moj sport;)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
Co myślicie na temat siatkówki? Czy bacznie obserwujecie Kwalifikacje IO?:> Czy macie swoją faworytkę w druzynie reprezentacji Polski:>? Czy może kibicujecie innej drużynie?
jakie jest wasze podejście?

[size=18]DZisiejszy mecz:[/size]
Polskie siatkarki rozbiły 3:0 (25:16, 25:19, 25:16 ) Koreę Południową w swoim czwartym meczu w interkontynentalnym turnieju w Tokio, który jest jedną z kwalifikacji do igrzysk olimpijskich w Pekinie. Dzięki tej wygranej podopieczne Marco Bonitty umocniły się w pierwszej trójce turnieju, która uzyska awans do Pekinu. Szansa na udział w IO jest tym większa, iż w kolejnych spotkaniach groźnym rywalem naszych siatkarek będzie już tylko Serbia.

Moją z ulubionych zawodniczek jest między innymi Gosia Glinka, Kasia skowrońska, Milena Saudrek-Mikołajczyk i Milena Rosner.

każdą lubie za co innego;):D jedno wiem są dynamiczne i ambitne;)

Osobiscie uwielbiam ten sport. A zarazila mnie ta miłością moja Agusia;) (pzdr dla niej!) mogłabym grać wszedzie i o kazdej porze;)

a teraz:
czekam na wasze posty;*:)
Edytowane przez Gość

Co Ci? Nie ZabIje To Ci? wzmOcnI;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Siatkówka? Kooooooooooocham <3
Gram często, nawet bardzo często, oglądam jak tylko mogę, ale przeważnie jest to siatkówka mężczyzn (to chyba dlatego, że na treningach gram z chłopakami :P).

Jakoś kobitki mnie nie intreszą.

Bo kolory naszej t?czy wybieramy sobie sami (;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
uwielbiam grać w siatkówkę i oglądać ją
moja ulubioną zawodniczką w kadrze polski jest Małgorzata Glinka [quote="angel"]Czy może kibicujecie innej drużynie[/quote] nie ma mowy polska do boju

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oo... Jeśli chodzi o kibicowanie, to oczywiście jestem z naszymi :-)
Ulubiony polski klub - Skra Bełchatów! I Mariusz Wlazły <3

Bo kolory naszej t?czy wybieramy sobie sami (;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hihi oj tak Polska górą hehehe :D
ja wiem ja wiem :D moja wina przyznaje się hehe
jutro kolejny mecz o 8:30 :D czy wstanę ??? NIE WIEM hehehe
kocham ten sport!!!!
uwielbiam Glinkę jak i Skowrońską :D a z mężczyzn Świderskiego i Wlazłego hihi :D
w ogóle to cały zespół męski jak i żeński uwielbiam bo co po jednym zawodniku?? cała drużyna musi z siebie wszystko dać aby wygrać!! :D

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="happyGirl17"] cała drużyna musi z siebie wszystko dać aby wygrać!![/quote] dokładnie;D;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
co do siatki to bardzo lubie grac chociaz nie jestem jakims mistrzem, zawsze moglo byc lepiej :D Nie jestem rowniez jakas tam wielka fanka, ktora czeka z wytesknieniem na kolejny mecz naszych graczy, ale czasem lubie sobie obejrzec. Najbardziej lubie ogldac mecze siatki mezczyzn hehe (achh ten Wlazly i jego sciny :lol: )
Oczywiscie kibicuje naszej polskiej reprezentacji.
Edytowane przez Gość

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lubiłam grać w siatkówke w LO, tylko niestety, zawsze zdarzały się osoby, które bały się piłki i taka średnia przyjemność była jak Ty się starałaś, a reszta uciekała z linii lotu piłki ;/
ale za to z chłopakami grało się świetnie o ile nie ścinali prosto w Ciebie (miałam po moim kumplu pamiątkę przez 2 tygodnie w postaci 2 krwiaków na przedramionach :P)

Polkom kibicuję :) ale ogromnie podoba mi się styl gry Brazylijek i Brazylijczyków. Fajną taktykę mają :D Walą z całej siły i albo piłka wpadnie w boisko, albo nie :mrgreen:
I to serwowanie z wyskoku Brazylijek jest piękne :D

Siatkówka plażowa btw też jest świetna :-P

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Aillin"]zawsze zdarzały się osoby, które bały się piłki i taka średnia przyjemność była jak Ty się starałaś, a reszta uciekała z linii lotu piłki [/quote]
pewnie tak jak wszędzie;) u nas w szkole to samo;):) mało z kim można było pograc;(
[quote="Aillin"]Siatkówka plażowa btw też jest świetna [/quote] Prawda, lecz męcząca;/ gorzej wybić się z piasku jak z twardego podłoża;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Siatkówkę lubię choć nie za często w nią grałem (ach te w-fy...). Pamiętam, że na jednym z klasowych meczy miałem udział w demolce siatki i całego omasztowania (metalowych lin lol). Zbyt mocno skoczyłem do bloku i atakujący kolega po przyblokowaniu spadł na 'przęsła' :lol: Był wielki huk, ale wszystk skończyło się dla nas dobrze ;-)

Mecze siatkówki śledzę od bardzo dawna... Z zawodniczek najbardziej cenię i lubię Marię Liktoras a z zawodników Piotra Gruszkę. Co do kwalifikacji - niestety damska 'siatka' nie kręci mnie tak jak męska z powodu mniejszej widowiskowości (mniejsza siła ataków, serwów, wolniejsze akcje itd)... Śledziłem wyniki, ale na tym się skończyło :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bardzo lubie siatkowke ,grywam w nia w kazda niedziele ze znajomymi,a ogladam tylko gdy nasze zlotka graja ;]

.::Jedynym sposobem pozbycia sie pokusy jest uleganie jej::.

.::Szukaj w ludziach tego czego inni nie widz?::.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No to nasze są w IO:D:D:D:D:D <jupi>;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dopiszę jeszcze co mnie irytuje w kobiecej siatkówce (pomijając fakt mniejszą widowiskowość, chyba, że mówimy o Brazylijkach :D)

ogromnie irytujący jest fakt, że kobiety potrafią dokumentnie spieprzyć kilku (czasem nasto-) punktową przewagę. kobieca siatkówka jest cholernie nieprzewidywalna, czasami przyprawia wręcz o zawał. W męskiej tak nie ma...

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Aillin"]W męskiej tak nie ma... [/quote] Ja już kilka razy dostałem zawału jak nasi panowie stracili kilku punktową przewagę... Już dokładnie przykładu nie pamiętam ale był taki jeden mecz co chyba było ok. 20 - 14 i przegraliśmy seta -,- . Może i to się o wiele rzadziej zdarza ale jednak :-)

A dzisiaj to też nieźle pograli... Było gładkie 2-0 w setach(20-15; 20-15) i skończyło się przegraną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kocham siatkówkę, jak dla mnie to najbardziej emocjonujący, najlepszy, najpiękniejszy sport <3 ;***
uwielbiam i grać i oglądać ;)
a kibicuję oczywiście Polakom, wolę siatkówkę mężczyzn, chociaż kobiet też jest interesująca ;]
no i po ważnych meczach często płaczę ;p (albo ze wzruszenia albo z żalu) ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Aillin"]pomijając fakt mniejszą widowiskowość, chyba, że mówimy o Brazylijkach )[/quote]
fakt Brazylijki mają ciekawy styl gry:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Siatkowka to to czym zyje ;> Sama gram od malego ale i tez staram sie jezdzic na kazdy mecz Resovii ;>
[quote="angel"]Czy macie swoją faworytkę w druzynie reprezentacji Polski:>?[/quote] Mam, mam ;> jako ze Podolec jest z mojego miasta to jej najbardziej kibicuje. Patriotyzm lokalny ;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bardzo lubię siatkówkę ;]
Dość często gram,
Uwielbiam również oglądać i kibicować naszym polakom i polkom!!! xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja uwielbiam siatkówke nawet ją trenuje ;]

Sport w którym nie tylko siła fizyczna jest wazna :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jest taki temat temat http://www.scypion.pl/forum/viewtopic.php?t=2952
ten zamykam

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Siatkę oglądam czasami, ale lubię w nią grać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubię i grać i oglądać. Jedyny sport, który nigdy chyba mi się nie znudzi ; ).

[i]Wracam cały czas w to samo miejsce.

Już beznadziejnie, już mi się nie chce.

Szukam tego, co zgubiłem wcześniej.

A oczy puste i zbyt ciemne...

Spotykają mnie co dzień,

ludzie, którzy wiedzą, że tak niewiele mam już? sił.[/i]

Boże, pomóż mi...

[*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi